stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Ling' (in alle categorieën)

Resultaten 21 - 30 van 871:

Afstammelingen Jan Vermeer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jan-vermeer

Gegevens over oa. de families Vermeer, Van Ingen, Jansen, Budding, Ter Haar, Berends, Van Doorn, De Bon, Rustenhoven en Verwoert.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Tresoar (provincie Friesland) - www.tresoar.nl

Fries Historisch en Letterkundig Centrum www.tresoar.nl/ Fries historisch en letterkundig centrum. Algemene informatie, tentoonstellingen, collectie-opbouw, foto's en toegang tot de catalogi (WebOPC van Pica).

Categorie: Archieven » Provinciale archieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Haeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-haeck

Een publicatie door Max Haeck met gegevens over oa. de families Haeck, Knetemann, Lammers, Hazebroek, Frings, Bertelkamp, Jumelet, Hentzen, Van Leeuwen en Mörling.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Den Besten - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-besten

Een publicatie door J J van der Horst met gegevens over oa. de families Den Besten, Rietveld, Slob, Den Lange, Van Baaren, Klein, Hermes, Edeling, Van der Horst en Duhen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Afstammelingen Tijnes - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-tijnes

Een publicatie door A.M. van den akker met gegevens over oa. de families Akker, Spronsen, Noordam, Moerman, Mostert, Bakker, Bloois, Dam, Snoek en Verboom.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Voorouders in het Eemland - www.genealogieonline.nl/voorouders-in-het-eemland

Een publicatie door Eric W. van der Ent met gegevens over oa. de families Jansen, Van Diermen, Van der Ent, Schouten, Hilhorst, Van Klingeren, Van den Broek, Van Dijk, Dijs en Koops.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Driel, van - www.evelingen.box.nl/vandriel.html

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Nakomelingen Hendrik Oosterbroek - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-oosterbroek

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Te Riet, De Vries, Wijnen, Breunis, Jansen, Bakker, Van Buuren, Van der Leeden en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wiersma en Van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-wiersma-en-van-der-veen

Een publicatie door Sjoerd Jelle Wiersma met gegevens over oa. de families Hollander, Wiersma, Van der Veen, Koopmans, Pol, (Van) Vellinga, Walsweer, Douma, De Boer en Viersma.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Genealogie Verbrugge - www.genealogieonline.nl/genealogie-verbrugge

Gegevens over oa. de families Verbrugge, Bergwerff, Van Schaick, Roeling, Waarsenburg, Putter, Kik, Knoop, Meijster en Veringmeier.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website