stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 2273:

West-Brabant - www.regionaalarchiefwestbrabant.nl

Genealogische database met daaraan gekoppeld ingescande registers Burgerlijke Stand en DTB's van de vm. gemeenten Etten-Leur, Fijnaart en Heijningen, Hoeven, Klundert, Oud en Nieuw Gastel, Oudenbosch, Rijsbergen, Willemstad, Zevenbergen en Zundert.

Categorie: Archieven » Streekarchieven   Filter


Screenshot van website

Bidprentjesverzameling Van den Bogaart - www.genealogieonline.nl/bidprentverzameling_van_den_bogaart

Een verzameling bestaande uit ruim 800 Nederlandse bidprentjes uit de omgeving Someren (Noord-Brabant). Deze verzameling is opgebouwd door de heer N. van den Bogaart.

Categorie: Bronnen » Familieberichten   Filter


Screenshot van website

Stamboom Broere - www.genealogieonline.nl/stamboom_broere

Gegevens over oa. de families Broere, Broer, Goes, Schaik, van, Kroon, van der, Glissenaar, Koekenbier, Van Rossum, Van den Berg en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Voorouders Elbert van den Top - www.genealogieonline.nl/voorouders-van-den-top

Een publicatie door E. van den Top met gegevens over oa. de families Jansen, K√ľndig, Van den Top, Fluck, Veldhuizen, Jochemse, Schellenberg, Davelaar, Gerrits en Gerritsen Van Den Top.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dries - www.genealogieonline.nl/stamboom-dries

Een publicatie door B. Dries met gegevens over oa. de families Lukaart, Dries, Van der Spek, Dortmans, Koelen, Van der Vlugt, De Graaf, Dobbelsteen, Bouwmeester en Scheffers.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Beljaards - www.genealogieonline.nl/stamboom-beljaards

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaars, Beljaards, Huijsmans, De Waal, Gootjes, Kloet, Van der Made, Van der Klundert, Koene en Hack.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Gorkum - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gorkum

Een publicatie door Jolanda van Gorkum met gegevens over oa. de families Van Gorkum, Metselaar, Opmeer, Van der Wilt, Van Oosten, Rijs(T), Boom, Smit, Kloot en De Lange.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Aar - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-aar

Een publicatie door Hans van der Aar met gegevens over oa. de families Van der Aar, Van der Aart, Van Leeuwen, Trompert, Bronsgeest, Van der Geest, Van der Vlugt, Plasmeijer, Van Bourgonje en Van Berkel.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Genealogie Baerveldt - www.genealogieonline.nl/genealogie_baerveldt

Gegevens over oa. de families Baerveldt, Spanhove, Schackmann, Schouwenaars, Domenie, Brakkee, De Koning, Barfeld, Lindeman en Van der Plas.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schouten-van Veen-van Aggelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten-van-veen-van-aggelen

Een publicatie door Dimitri Schouten met gegevens over oa. de families Van Achelen, Van Aggelen, Schouten, Van Veen, Van Achel, Broeder, Hemels, Emke, Baars en Hulsenboom.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website