stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (in alle categorieën)

Resultaten 21 - 30 van 2273:

Parenteel Albert Brummelkamp (Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_albert_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, Fransen, Straatgaar, Van Bentem, Klaaszen, Van Oosten, Gardes, Lee-Kolck, Van der Hoeven en Stolk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Pieternella Soldaat - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieternella-soldaat

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Visbeen, Soldaat, Nijdam, Molenaar, Gestel, Bousema, Noorman, Van der Vliet, Van Es en Schravelaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Sluijter - www.genealogieonline.nl/stamboom-sluijter

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Sluijter, Molier, Degenaar, Smehuijzen, Schuurmans, De Koning, Van Paassen, De Graaf, Maas en Van der Kooij.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Homan - www.genealogieonline.nl/stamboom-homan

Een publicatie door Robert Homan met gegevens over oa. de families Ruijgrok, Hillenaar, Der Franken, Van der Plas, Belmans, Van Winden, Van der Does, Van Schie, De Groot en Alkemade.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Tromp - www.genealogieonline.nl/stamboom-tromp

Een publicatie door R.H.C. Tromp met gegevens over oa. de families Slottje, Van Woerden, Tromp, Meijer, Mijnders, Boontje, Ravenhorst, Moolenaar, Maertsz en Segers.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dragt-Witteveen en Meijer-Schuck - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dragt-witteveen-meijer-schuck

Een publicatie door L. van der Haar met gegevens over oa. de families Meijer, Van der Haar, Schuck, Van Dragt, Vorselman), Witteveen, Vosselman, Vosselman (Vorselman), Hansen en Frederiks.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Nobel - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-nobel

Gegevens over oa. de families De Nobel, De Noble, Van der Voort, De Vries, Steenstraten, Denoble, Le Noble, Van Maarleveld, Regeer en Landa.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Feijtel - www.genealogieonline.nl/stamboom-feijtel

Een publicatie door F. Feijtel met gegevens over oa. de families Feijtel, Deurloo, Van der Maas, Kramer, De Looff, Verhulst, Taselaar, De Vos, Van den Berge en Versluis.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat van Pieter & Anne Naucke - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieter-en-anne-naucke

Een publicatie door Stefan Naucke met gegevens over oa. de families Will, Cornelissen, Van Luijtelaar, Snijder, Franssen, Vermeesch, Mamikonian, Smits, Van Saksen en Versantvoort.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Engel(s)dorp Gastelaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-engeldorp-gastelaars

Een publicatie door Arie van Engeldorp Gastelaars met gegevens over oa. de families Van Dijk, Verhage, Van der Meijden, Pater, Qualm, Van Harn, Gastelaars, Dekker, Van Eck en Jansen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website