stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 2275:

Genealogie Wouda - www.genealogieonline.nl/genealogie-wouda

Een publicatie door C. Wouda met gegevens over oa. de families Wouda, Conrads, De Boer, Westerhuis, Van der Vaart, Holt, Hoeksma, Mali, Rinsema en De Jong.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Parenteel Van der Mije - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-der-mije

Een publicatie door D. van der Werff-van der Mije met gegevens over oa. de families Van der Mije, Van der Meij, Paap, Koning, Zwemmer, Koper, Keur, Draijer, Van Duivenboden en Molenaar.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Panjer - www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer

Stamboom van de familie Panjer met gegevens over oa. de families Panjer, Stubbe, Mulder, De Haan, Tholenaar, Bos, Kamminga, De Vries, Haan en Bakker.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Baars, van der - home.hccnet.nl/pj.keijzer

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Willegen - www.genealogieonline.nl/stamboom_willegen

Gegevens over oa. de families Van Willigen, Morel, Haax, Van der Valk, Dué, Pruckmüller, Bongaards, De Riet, Van den Akker en Rutten.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Frits - www.genealogieonline.nl/stamboom-frits

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaards, Rijvers, Frits, Van Delft, Van der List, Broekman, Rijvers (Reijvers), Van Dijk, Frits(Z) en Sprenkhuijzen.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Gorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gorp

Een publicatie door Elvera Donders met gegevens over oa. de families Van Gorp, Van Dun, De Rooij, Van de Ven, Beckers, Schouten, Van de Laar, Leppens, Mossou en Vromans.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Den Besten - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-besten

Een publicatie door J J van der Horst met gegevens over oa. de families Den Besten, Rietveld, Slob, Den Lange, Van Baaren, Klein, Hermes, Edeling, Van der Horst en Duhen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Poelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-poelman

Een publicatie door H.Poelman met gegevens over oa. de families Poelman, De Vries, Vos, Aardema, Witteveen, Doll, Dijkstra, Van der Kaap, Oost en Land.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website