stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1011 - 1020 van 1618:

Stamboom Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-boersma

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Boersma, Kanis, Vi.


Screenshot van website

Stamboom Boersma-Van Hoogevest-Brink - www.genealogieonline.nl/stamboom-boersma-van-hoogevest-brink

Een publicatie door Frederik Hendrik Boersma met gegevens over oa. de families Van Hoogevest, Brink, Willigenburg, Bieshaar, Van den Brink, Bos, Laseur, Van Beek, Van de Water en Hendrikse.


Screenshot van website

Stamboom Boerstoel van Voorstonden De Boerstoel tot Gorssel De Braamkolk - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstoel

Een publicatie door Wil Boerstoel met gegevens over oa. de families Boerstoel, Janssen, Bouwmeester, Weenk, Beltman, Sprokkelhorst, Beekman, Garrits en Garrits.


Screenshot van website

Stamboom Boerstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra

Een publicatie door K. Boerstra met gegevens over oa. de families Boerstra, Krijgsman, Ruardi, Wilderink, Von Liebenstein, De Vries, Baanstra, Spaan, Hogenes en Reitsma.


Screenshot van website

Stamboom Boes - www.genealogieonline.nl/stamboom-boes

Een publicatie door Patrick Crooijmans met gegevens over oa. de families Boes, Galle, De Vlieger, De Mauw, Hageman, Van Rie, De Bock, Randon, Dobbelaere en Van den Hemel Of Claeijs?.


Screenshot van website

Stamboom Bogaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogaard

Een publicatie door I. van der Ham - Bogaard met gegevens over oa. de families Bogaard, De Geest, Van der Ham, , , , , , en .


Screenshot van website

Stamboom Bogema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogema

Een genealogische publicatie door Johan Bogema met gegevens over onder andere de families Scherer, Bogema, Van der Linden, De Graaf, Luidens, Wieringa, Van Monsjou, Pronk en Zuidema.


Screenshot van website

Stamboom Bogers - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogers

Een publicatie door Jozef Bogers met gegevens over oa. de families Bogers, Bogaerts, Van Overveld, Ginneken, Jansen, Silvay, Van Beeck, Lambrechts, Rommers en Van Ginneken.


Screenshot van website

Stamboom Bogmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogmans

Een genealogische publicatie door J. Bogmans met gegevens over onder andere de families Bogmans, Van Aalst, Ermen, Wildhagen, Claessen, Van Zwol, Van der Sanden, Cranen en Van Eijk.


Screenshot van website

Stamboom Boissevain - www.genealogieonline.nl/stamboom-boissevain

Een publicatie door Boissevain Stichting met gegevens over oa. de families Boissevain, Janssen Van Raaij, De Clercq, De Vries, Crommelin, Van Hall, Van Stockum, Toe Laer, Van Eeghen en De Vos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws