stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1001 - 1010 van 1679:

Stamboom Bloemen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemen

Een publicatie door T.D. Bloemen met gegevens over oa. de families Bloemen, De Jonge, Tjebbes, Derks, Boesjes, Lolkes, Klaassen, Eefting, Zwiers en Visscher.


Screenshot van website

Stamboom Bloemendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemendaal

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Bloemendaal, De Groot, Aletrino, Polak, Bouman, Konijn, De Bruin, Stapersma en Wolf.


Screenshot van website

Stamboom Bloemers en Van Konijnenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemers-en-van-konijnenburg

Een publicatie door Jolanda Scheenloop met gegevens over oa. de families Bloemers, Van Konijnenburg, Suppers, Vos, Van Erp, Bredendiek, Morloq, De Vries, Dappers en Haisch.


Screenshot van website

Stamboom Bloemhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemhof

Een publicatie door J.F. Bloemhof met gegevens over oa. de families Buma, Bloemhof, Van der Meij, Jacobs, Botes, Burdes, Hessels, De Boer, Van der Kolk en Starkenburg.


Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.


Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.


Screenshot van website

Stamboom Blok-Domanchin - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok-domanchin

Een publicatie door H. Blok met gegevens over oa. de families Blok, Slikkerveer, Langedijk, Domanchin, Cranendonck, Van Riede, Kremer, De Vries, Naaktgeboren en Kuyper.


Screenshot van website

Stamboom Blok-Van der Meij - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok-van-der-meij

Een publicatie door Henk Blok met gegevens over oa. de families Blok, Van der Meij, Dijkstra, Mook, Glasbergen, Hogewoning, Knigge, Lipsius, Van der Speck en Van der Zijp.


Screenshot van website

Stamboom Blokesch en Voorneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-blokesch-voorneveld

Een publicatie door Walter Albers met gegevens over oa. de families Voorneveld, Blokesch, Van Zijverden, De Pijper, Vlug, Noordam, Sonneveld, Slot, Linke en Merkwa.


Screenshot van website

Stamboom Blokland - www.genealogieonline.nl/blokland-stamboom

Een genealogische publicatie door Abraham Blokland met gegevens over onder andere de families Blokland, Pol, Boezaart, Ootjers, Hoogenstrijd, De Witt, De Jonge, Van der Kruk en Kooij.


Screenshot van website



Genealogie nieuws