stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1001 - 1010 van 1647:

Stamboom Boas-Bianchi-Baaij-Happee e.v.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-boas

Een publicatie door Kees Boas met gegevens over oa. de families Niet Publiek, Baaij, Verzijl, Boas, Happee, Bianchi, Dercksen, Snippe, Willing en Le Fèvre.


Screenshot van website

Stamboom Bock - www.genealogieonline.nl/stamboom-bock

Een publicatie door Marina van der Veer-Bock met gegevens over oa. de families Johann Peter Bock, Anna Maria Bock, Anna Maria Bock, Maria Katharina Bock, Maria Catharina Bock, Elisabeth Bock, Johann Christian Bock, Anna Barbara Bock, Anna Gertrud Bock en


Screenshot van website

Stamboom Bock Bardenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bock-bardenberg

Een publicatie door M.E.M. Bock met gegevens over oa. de families Bock, Francken, Mahr, Giesen, Becker, Steinbuch, Carls, Schafer, Kremer en Niemark.


Screenshot van website

Stamboom Bode & Teunissen - stamboom.bode-almere.nl

De stamboom en parentelen van de familie-namen (oa): Bode, Teunissen, Redemeijer, Verhoeff, De Vries, Bavinck, Mijnders, De Nooij en Huisman. Kijk op http://stamboom.bode-almere.nl/index.php?page=Parentelen voor een overzicht.


Screenshot van website

Stamboom Bode & Teunissen (Altijd op zoek naar meer) - stamboom.bode-almere.nl

Stamboom Bode & Teunissen (Altijd op zoek naar meer)


Screenshot van website

Stamboom Boekhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-boekhout

Een publicatie door J. Boekhout met gegevens over oa. de families Boekhout, Van der Wulp, Lamars, Zwanink, Brouwer, Laponder, Miltenburg, Loffelt, Ebbers en Schrijvershof.


Screenshot van website

Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie - www.genealogieonline.nl/stamboom-boel

Een publicatie door Rob Boel met gegevens over oa. de families Van Schie, Van Oijen, Verlaan, Boel, Oijen, Van Leeuwen, Ammerlaan, Kok, Allot en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Boelhouwer/Trouwborst/Otterspeer/Vandam - www.genealogieonline.nl/stamboom-boelhouwer-trouwborst-otterspeer-vand ...

Een genealogische publicatie door Sebastiaan Boelhouwer met gegevens over onder andere de families Boelhouwer, Van Dam, Trouwborst, Visser, Otterspeer, Van den Donck, Van Vliet, Verschuuren en Van der Velden.


Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.


Screenshot van website

Stamboom Boens - www.genealogieonline.nl/stamboom-boens

Een publicatie door René Boens met gegevens over oa. de families Boens, Berghmans, Roosen, Geyskens, Laeveren, Exelmans, Biesemans, Luyten, Lison en Pauwels.


Screenshot van website



Genealogie nieuws