stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1001 - 1010 van 1601:

Stamboom Boerrigter - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerrigter

Een publicatie door P. Boerrigter met gegevens over oa. de families Hagedoorn, Boerrigter, De Groot, Straatsma, Andringa, De Boer, Heslinga, Koopmans, De Vos en Hiemstra.


Screenshot van website

Stamboom Boerrigter - www.genealogieonline.nl/boerrigter-stamboom

Een publicatie door Ron Peek met gegevens over oa. de families Boerrigter, Bouwman, Peek, Bode, Moria, Bezembinder, Van Keizerswaard, Boulange en Boulange.


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom-boers

Een publicatie door H. Boers met gegevens over oa. de families Boers, Rijnhout, Jansen, Jansen Smeenk, Harink, Hendriks Boers, Hoogeveen, Schoppink en Schoppink.


Screenshot van website

Stamboom Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boersma

Een publicatie door Frederik Hendrik Boersma met gegevens over oa. de familie Van Hoogevest.


Screenshot van website

Stamboom Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-boersma

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Boersma, Kanis, Vi.


Screenshot van website

Stamboom Boersma-Van Hoogevest-Brink - www.genealogieonline.nl/stamboom-boersma-van-hoogevest-brink

Een publicatie door Frederik Hendrik Boersma met gegevens over oa. de families Van Hoogevest, Brink, Willigenburg, Bieshaar, Van den Brink, Bos, Laseur, Van Beek, Van de Water en Hendrikse.


Screenshot van website

Stamboom Boerstoel van Voorstonden De Boerstoel tot Gorssel De Braamkolk - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstoel

Een publicatie door Wil Boerstoel met gegevens over oa. de families Boerstoel, Janssen, Bouwmeester, Weenk, Beltman, Sprokkelhorst, Beekman, Garrits en Garrits.


Screenshot van website

Stamboom Boerstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra

Een publicatie door K. Boerstra met gegevens over oa. de families Boerstra, Krijgsman, Ruardi, Wilderink, Von Liebenstein, De Vries, Baanstra, Spaan, Hogenes en Reitsma.


Screenshot van website

Stamboom Boes - www.genealogieonline.nl/stamboom-boes

Een publicatie door Patrick Crooijmans met gegevens over oa. de families Boes, Galle, De Vlieger, De Mauw, Hageman, Van Rie, De Bock, Randon, Dobbelaere en Van den Hemel Of Claeijs?.


Screenshot van website



Genealogie nieuws