stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1031 - 1040 van 1652:

Stamboom Boerstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerstra

Een publicatie door K. Boerstra met gegevens over oa. de families Boerstra, Krijgsman, Ruardi, Wilderink, Von Liebenstein, De Vries, Baanstra, Spaan, Hogenes en Reitsma.


Screenshot van website

Stamboom Boes - www.genealogieonline.nl/stamboom-boesNieuw!

Een genealogische publicatie door Patrick Crooijmans met gegevens over onder andere de families Boes, Galle, De Vlieger, De Mauw, De Bock, De Clerk, Van den Hemel Of Claeijs?, Van den Eeckhout en Dobbelaere.


Screenshot van website

Stamboom Bogaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogaard

Een publicatie door I. van der Ham - Bogaard met gegevens over oa. de families Bogaard, De Geest, Van der Ham, , , , , , en .


Screenshot van website

Stamboom Bogema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogema

Een genealogische publicatie door Johan Bogema met gegevens over onder andere de families Scherer, Bogema, Van der Linden, De Graaf, Luidens, Wieringa, Van Monsjou, Pronk en Zuidema.


Screenshot van website

Stamboom Bogers - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogers

Een publicatie door Jozef Bogers met gegevens over oa. de families Bogers, Bogaerts, Van Overveld, Ginneken, Jansen, Silvay, Van Beeck, Lambrechts, Rommers en Van Ginneken.


Screenshot van website

Stamboom Bogmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-bogmans

Een genealogische publicatie door J. Bogmans met gegevens over onder andere de families Bogmans, Van Aalst, Ermen, Wildhagen, Claessen, Van Zwol, Van der Sanden, Cranen en Van Eijk.


Screenshot van website

Stamboom Boissevain - www.genealogieonline.nl/stamboom-boissevain

Een publicatie door Boissevain Stichting met gegevens over oa. de families Boissevain, Janssen Van Raaij, De Clercq, De Vries, Crommelin, Van Hall, Van Stockum, Toe Laer, Van Eeghen en De Vos.


Screenshot van website

Stamboom Boiten-Bouten - www.genealogieonline.nl/stamboom-boiten-bouten

Een publicatie door Kees Bouten met gegevens over oa. de families Bouten, De Lint, Boiten, Duit, Pos, Boot, Joosting, Stam, De Hoop Scheffer en Boon.


Screenshot van website

Stamboom Bok (Australiƫ) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bok-australie

Een publicatie door John Bok met gegevens over oa. de families Van Uden, Bok, Nefkens, Turner, Daufeld, Wiegmans, Ahern, Collins, Smith en Van Swaenbergen.


Screenshot van website

Stamboom Bok, Bekker, Wiggers en Joseph - www.genealogieonline.nl/stamboom-bok

Een publicatie door R. Bok met gegevens over oa. de families Bekker, Wiggers, Bok, Berfelo, Joseph, Broens, Tielman, Ten Cate, Ter Mors en Voskamp.


Screenshot van website



Genealogie nieuws