stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1061 - 1070 van 1646:

Stamboom Booleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-booleman

Een publicatie door H. Bohlemann met gegevens over oa. de families Booleman, Roozeboom, Vieijra, Blits, Bromet, Papegaai, Sealtiel, Konijn, Swart en Weening.


Screenshot van website

Stamboom Boomars - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomars

Een publicatie door Arjan Boomars met gegevens over oa. de families Boomars, Out, Blanken, Bomars, Nooij, Schoenmakers, Albers, Galensloot, Passé en Kogels.


Screenshot van website

Stamboom Boomkamp Hertme - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomkamp-hertme

Een publicatie door Hennie Boomkamp met gegevens over oa. de families Boomkamp, Zonder, Kortink, Meijer, Haar, Zende, Mulder, Lokotte, Stokkingreef en Meijerink.


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/boomsma-stamboom

Een publicatie door Tjalling Tjalsma met gegevens over oa. de families Pieter Gerrits Boomsma, Allegonda Elisabeth Boomsma, Jetske Boomsma, Johannes Boomsma, Akke Boomsma, Akke Bleeker, Gerrit De Vries, Gerrit Pieters Boomsma, Jetske Johannes Van Der Bank


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomsma

Een publicatie door F. Boomsma met gegevens over oa. de families Boomsma, De Graaf, Van Huizen, Van der Veen, De Jong, De Vries, Akkerman, Willems Van Der Veen, De Boer en Postma.


Screenshot van website

Stamboom Boon Jansen Wennekes - www.boonjansen.myheritage.com

Stamboom Boon omgeving Noord Holland (assendelft, Beverwijk etc.)


Screenshot van website

Stamboom Boone - www.genealogieonline.nl/stamboom-boone

Een publicatie door Rinus Boone met gegevens over oa. de families Boone, Ferdinandusse, Van der Weele, Van der Lisse, Bolier, Versluijs, Bal, Verhulst, De Regt en Slager.


Screenshot van website

Stamboom Boorsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boorsma

Een publicatie door Arjen Boorsma met gegevens over oa. de families Boorsma, Nieuwland, Sunt, Reulmann, Diepenbroek, Buining, Sylstra, Van Assen, Van Rooijen en Weber.


Screenshot van website

Stamboom Boorsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-boorsma

Een publicatie door Ruurd Boorsma met gegevens over oa. de families Boorsma, Piso, Tiesma, Wouters, Vries, de, Jong, de, Levenloos Kind, Haan, de en Haan, de.


Screenshot van website

Stamboom Boot - www.genealogieonline.nl/stamboom-boot

Een publicatie door F.D. Boot met gegevens over oa. de families Boot, Berkhout, Verdoes, Berg, Becker, Dam, Marcus, Hoogland, Gruil en Burg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws