stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1061 - 1070 van 1652:

Stamboom Boogaarts - www.genealogieonline.nl/stamboom-boogaarts

Een publicatie door Fred Boogaarts met gegevens over oa. de families Bogers, Boogers, Boogaarts, Bogaarts, Bogaers, Van Bree, Van de Ven, Hendriks, Van den Hurk en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Boogaarts - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-boogaarts

Een genealogische publicatie door Fred Boogaarts met gegevens over onder andere de families Bogers, Boogers, Boogaarts, Bogaarts, Bogaers, Van de Ven, Van Bree, Van den Hurk en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Boogaerdt - www.genealogieonline.nl/stamboom-boogaerdt

Een genealogische publicatie door Arie Boogaerdt met gegevens over onder andere de families Scheer, Boogaerdt, Anker, Voorsluijs, Boogaert, Millen, Boom, Verhoog en Bogaert.


Screenshot van website

Stamboom Boogerd, Genealogie Ket - www.genealogieonline.nl/stamboom-boogerd-genealogie-ket

Een publicatie door L Ket-Boogerd met gegevens over oa. de families Boogerd, Daamen, Belderok, Van Weert, Sterzenbach, Ruselaar, Van der Veer, Kaan, Maartens en De Bazel.


Screenshot van website

Stamboom Booij en aangetrouwde families - www.genealogieonline.nl/stamboom-booij

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Booij, Schinkel, De Wit, Schenkel, Lodder, Van Vliet, Quakernaak, De Lange, Van Duuren en Appelhof.


Screenshot van website

Stamboom Booleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-booleman

Een publicatie door H. Bohlemann met gegevens over oa. de families Booleman, Roozeboom, Vieijra, Blits, Bromet, Papegaai, Sealtiel, Konijn, Swart en Weening.


Screenshot van website

Stamboom Boomars - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomars

Een publicatie door Arjan Boomars met gegevens over oa. de families Boomars, Out, Blanken, Bomars, Nooij, Schoenmakers, Albers, Galensloot, Passé en Kogels.


Screenshot van website

Stamboom Boomkamp Hertme - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomkamp-hertme

Een publicatie door Hennie Boomkamp met gegevens over oa. de families Boomkamp, Zonder, Kortink, Meijer, Haar, Zende, Mulder, Lokotte, Stokkingreef en Meijerink.


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/boomsma-stamboom

Een publicatie door Tjalling Tjalsma met gegevens over oa. de families Pieter Gerrits Boomsma, Allegonda Elisabeth Boomsma, Jetske Boomsma, Johannes Boomsma, Akke Boomsma, Akke Bleeker, Gerrit De Vries, Gerrit Pieters Boomsma, Jetske Johannes Van Der Bank


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomsma

Een publicatie door F. Boomsma met gegevens over oa. de families Boomsma, De Graaf, Van Huizen, Van der Veen, De Jong, De Vries, Akkerman, Willems Van Der Veen, De Boer en Postma.


Screenshot van website



Genealogie nieuws