stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1081 - 1090 van 1661:

Stamboom Boorsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boorsma

Een publicatie door Arjen Boorsma met gegevens over oa. de families Boorsma, Nieuwland, Sunt, Reulmann, Diepenbroek, Buining, Sylstra, Van Assen, Van Rooijen en Weber.


Screenshot van website

Stamboom Boorsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-boorsma

Een publicatie door Ruurd Boorsma met gegevens over oa. de families Boorsma, Piso, Tiesma, Wouters, Vries, de, Jong, de, Levenloos Kind, Haan, de en Haan, de.


Screenshot van website

Stamboom Boot - www.genealogieonline.nl/stamboom-boot

Een publicatie door F.D. Boot met gegevens over oa. de families Boot, Berkhout, Verdoes, Berg, Becker, Dam, Marcus, Hoogland, Gruil en Burg.


Screenshot van website

Stamboom Booten - www.genealogieonline.nl/stamboom-booten

Een publicatie door G. Booten met gegevens over oa. de families Booten, Claessens, Jennekens, Arits, Ummissen, Aarts, Otten, Frissen, Baeten en Stultiens.


Screenshot van website

Stamboom Bootsma-Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-bootsma-kuipers

Een publicatie door G.Boere met gegevens over oa. de families Kuipers, Bootsma, Groeneveld, Bootzum, Romckes, Heegsma, Hermsen, Minnen, van en Minnen, van.


Screenshot van website

Stamboom Boreel - www.genealogieonline.nl/stamboom-boreel

Een genealogische publicatie door Stephan Gerard Boreel met gegevens over onder andere de families Boreel, Boreel van Hogelanden, Bright, Gravin Schimmelpenninck, Trip, Fagel, Macpherson, Dedel en Van Limburg Stirum.


Screenshot van website

Stamboom Borel - www.genealogieonline.nl/stamboom-borel

Een publicatie door Bert Borel met gegevens over oa. de families Borel, Van der Ree, Lankhaar, Bakkers, Stolk, Andeweg, Tuk, Snijders, Borel (Andibarilla) en .


Screenshot van website

Stamboom Borgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-borgers

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Borgers, Hagen, Gotz, Beek, Brower, Hendriksen, Hendricks en Burgers.


Screenshot van website

Stamboom Borgt - www.genealogieonline.nl/stamboom-borgt

Een publicatie door Albert Borgt met gegevens over oa. de families Nijskens, Borgt, Creemers, Vossen, Scheijven, Geelen, Geraerts, Corstjens, Heijmans en Wijen.


Screenshot van website

Stamboom Borman - www.genealogieonline.nl/stamboom-borman

Een publicatie door Rob Borman met gegevens over oa. de families Borman, Gesink, Valkenaars, Blok, Gesink (Geesink), Wildeboer, Alfrink, Waterman, Vossers en Bussink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws