stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1111 - 1120 van 1589:

Stamboom Braams Ivens Brandt - www.genealogieonline.nl/stamboom-braams

Een publicatie door F.J.M. Braams met gegevens over oa. de families Ivens, Braams, Holterman, Vlies, Vogelaar, Brandt, Wagemakers, Versteeg, Snijders en Braems.

Screenshot van website

Stamboom Brakels - www.genealogieonline.nl/stamboom-brakels

Een publicatie door Poelman met gegevens over oa. de families Brakels, Brakel, Jager, Scholten, Nijhuis, Naber, Prijs, Jansen, Hartman en Renting.

Screenshot van website

Stamboom Brand - www.genealogieonline.nl/stamboom-brand

Een genealogische publicatie door Bote Brand met gegevens over onder andere de families Brand, Oerlemans, Veenenbos en Van der Ham.

Screenshot van website

Stamboom Brand en Rappange - www.genealogieonline.nl/stamboom-brand-en-rappange

Een publicatie door Bob Brand met gegevens over oa. de families Oerlemans, Veenenbos, Brand, Ouwenbroek, Van IJssel, Duermeijer, Gerbracht, Van der Ham, Wuijster en Bakvis.

Screenshot van website

Stamboom Brandenbarg-Turksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-brandenbarg-turksma

Een publicatie door Brandenbarg met gegevens over oa. de families Turksma, Lammers, Cohen, Scholten, De Vries, Brugman, Velleman, Jansen, De Jong en Woestenenk.

Screenshot van website

Stamboom Brandinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-brandinga

Een publicatie door Hans van der Werff met gegevens over oa. de families Brandinga, Jansma, Staphorsius, Smak, Van den Berg, Hoekstra, Hylkema, De Jong, Sap en Jongsma.

Screenshot van website

Stamboom Brands - www.genealogieonline.nl/stamboom-clijn-kleijn-brands

Een publicatie door Robertus Fransiscus Quirinus Brands met gegevens over oa. de families Brands, Van der Hoven, Jansen, Kahmann, Van Beeck, Clijn, Janse De Leuw, Kleijn (Alias Brands), Van Iersel en Delien.

Screenshot van website

Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos - www.genealogieonline.nl/stamboom-brands

Een publicatie door Rene Brands met gegevens over oa. de families Broekman, Vos, Nooijen, Verstegen, Henraat, Hulshof, Hermens, Elschot, Bressers en Van Dalen.

Screenshot van website

Stamboom Brangers Nederweert-Budel-Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-brangers

Een publicatie door Brangers met gegevens over oa. de families Brangers, Desar, Van der Steen, Hendriks, Kees, Rutten, M Cranenbroek, Lempens, Slenders en Van den Brande.

Screenshot van website

Stamboom Bras-Jansema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bras-jansema

Een publicatie door Poul Bras met gegevens over oa. de families Bras, Van Vuuren, Jansema, Poort, Werkman, Paans, Bosker, Van Vueren en Van Vueren.

Screenshot van website



Genealogie nieuws