stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1111 - 1120 van 1602:

Stamboom Boxma - www.genealogieonline.nl/boxma-stamboom

Een publicatie door Jan Boxma met gegevens over oa. de families Koopman, Hilbing, Datema, Heminge, Boxma, Hiddingh, Hamming, Ebbinge en Ebbinge.


Screenshot van website

Stamboom Bozuwa - www.genealogieonline.nl/stamboom-bozuwa

Een genealogische publicatie door Leendert Bozuwa met gegevens over onder andere de families Bosua, Bozuwa, Overweel, Spiering, Havelaar, Bozua, Groeneweg, Kruithof en Stal.


Screenshot van website

Stamboom Braam - www.genealogieonline.nl/stamboom-braam

Een publicatie door R. Braam met gegevens over oa. de families Braam, Komejan, Kole, De Bruine, Matthijse, Paauwe, Remijnse, Hoogerheijde, Hogerheide en Comejan.


Screenshot van website

Stamboom Braam - www.genealogieonline.nl/braam-stamboom

Een publicatie door Erik Braam met gegevens over oa. de families Braam, Jansen, Braem, Hendriksen, Schmitz (Smits), Milder, Roelofs, Hergraven (Herregraven), Nijenhof en Terveer.


Screenshot van website

Stamboom Braams Ivens Brandt - www.genealogieonline.nl/stamboom-braams

Een publicatie door F.J.M. Braams met gegevens over oa. de families Ivens, Braams, Holterman, Vlies, Vogelaar, Brandt, Wagemakers, Versteeg, Snijders en Braems.


Screenshot van website

Stamboom Brakels - www.genealogieonline.nl/stamboom-brakels

Een publicatie door Poelman met gegevens over oa. de families Brakels, Brakel, Jager, Scholten, Nijhuis, Naber, Prijs, Jansen, Hartman en Renting.


Screenshot van website

Stamboom Brand - www.genealogieonline.nl/stamboom-brand

Een genealogische publicatie door Bote Brand met gegevens over onder andere de families Brand, Oerlemans, Veenenbos en Van der Ham.


Screenshot van website

Stamboom Brand en Rappange - www.genealogieonline.nl/stamboom-brand-en-rappange

Een publicatie door Bob Brand met gegevens over oa. de families Oerlemans, Veenenbos, Brand, Ouwenbroek, Van IJssel, Duermeijer, Gerbracht, Van der Ham, Wuijster en Bakvis.


Screenshot van website

Stamboom Brandenbarg-Turksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-brandenbarg-turksma

Een publicatie door Brandenbarg met gegevens over oa. de families Turksma, Lammers, Cohen, Scholten, De Vries, Brugman, Velleman, Jansen, De Jong en Woestenenk.


Screenshot van website

Stamboom Brandinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-brandinga

Een publicatie door Hans van der Werff met gegevens over oa. de families Brandinga, Jansma, Staphorsius, Smak, Van den Berg, Hoekstra, Hylkema, De Jong, Sap en Jongsma.


Screenshot van website



Genealogie nieuws