stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1121 - 1130 van 1589:

Stamboom Braun - www.genealogieonline.nl/stamboom-braun

Een publicatie door W.M.M. Braun met gegevens over oa. de families Van der Mey, Braun, Ermen, Van Velsen, Beemer, Van Velzen, Andriessen, Brouwer, Ermes en Van Bennekom.

Screenshot van website

Stamboom Bredewout/Bredewold - www.genealogieonline.nl/stamboom-bredewout-bredewold

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Van de Wetering, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Van Petersen, Fiks en Bredewout.

Screenshot van website

Stamboom Bredijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-bredijk

Een publicatie door Andre Anjema met gegevens over oa. de families Bredijk, Jonkers, Jonker, Henkes, Karbodin, Willink, De Heide, Groet, Diederiks en Rijnbach.

Screenshot van website

Stamboom Breedveld, Breedvelt, van Breetvelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-breedveld

Een publicatie door Roland Breedveld met gegevens over oa. de families Breetvelt, Breedveld, Kooij, Van Weelden, Breedvelt, Van Schaik, Van der Giessen, Dul, Van Duyn en Kooijman.

Screenshot van website

Stamboom Breem Spinnewyn - www.genealogieonline.nl/stamboom-breem-spinnewyn

Een publicatie door Willy Breem met gegevens over oa. de families Breem, Dieterich, Claus, Van der Stappen, Cobcroft, Vermeulen, Van Dorp, Stenhorst, Lauwereyns en De Vries.

Screenshot van website

Stamboom Breemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-breemans

Een publicatie door Michelle Breemans met gegevens over oa. de families Ketting, Breeman, Van Bulderen, Desbordes, Biver, Willemsen, Couperus, Van Vliet, Pot en Breemans.

Screenshot van website

Stamboom Breens - Put - www.genealogieonline.nl/stamboom-breens-put

Een genealogische publicatie door Conny Put met gegevens over onder andere de families Van Alsenoy, Bre?ns, Koch, Vleugels, Janssens, Put, Verhoeven, Van de Moer en Vandevenne.

Screenshot van website

Stamboom Breidenbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-breidenbach

Een publicatie door Hans Breidenbach met gegevens over oa. de families Breidenbach, De Vries, Van der Laan, Markx, Huitema, Dijkstra, Stada, Jansen, Blom en Toledo.

Screenshot van website

Stamboom Breijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-breijer

Een publicatie door L.A. Breijer met gegevens over oa. de families Breijer, Goudriaan, De Vries, Mol, Bouter, Roelse, Gelderblom, Aaldijk, Van den Oever en Van Vuuren.

Screenshot van website

Stamboom Bremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer

Een publicatie door Robert Bremer met gegevens over oa. de families Smeenk, Van der Meij, Jansen, Koerselman, Boom, Hildpold, Van Leeuwen, Weenig, Smith en Smeink.

Screenshot van website



Genealogie nieuws