stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1121 - 1130 van 1602:

Stamboom Brands - www.genealogieonline.nl/stamboom-clijn-kleijn-brands

Een publicatie door Robertus Fransiscus Quirinus Brands met gegevens over oa. de families Brands, Van der Hoven, Jansen, Kahmann, Van Beeck, Clijn, Janse De Leuw, Kleijn (Alias Brands), Van Iersel en Delien.


Screenshot van website

Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos - www.genealogieonline.nl/stamboom-brands

Een publicatie door Rene Brands met gegevens over oa. de families Broekman, Vos, Nooijen, Verstegen, Henraat, Hulshof, Hermens, Elschot, Bressers en Van Dalen.


Screenshot van website

Stamboom Brangers Nederweert-Budel-Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-brangers

Een publicatie door Brangers met gegevens over oa. de families Brangers, Desar, Van der Steen, Hendriks, Kees, Rutten, M Cranenbroek, Lempens, Slenders en Van den Brande.


Screenshot van website

Stamboom Bras-Jansema - www.genealogieonline.nl/stamboom-bras-jansema

Een publicatie door Poul Bras met gegevens over oa. de families Bras, Van Vuuren, Jansema, Poort, Werkman, Paans, Bosker, Van Vueren en Van Vueren.


Screenshot van website

Stamboom Braun - www.genealogieonline.nl/stamboom-braun

Een publicatie door W.M.M. Braun met gegevens over oa. de families Van der Mey, Braun, Ermen, Van Velsen, Beemer, Van Velzen, Andriessen, Brouwer, Ermes en Van Bennekom.


Screenshot van website

Stamboom Bredewout/Bredewold - www.genealogieonline.nl/stamboom-bredewout-bredewold

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Rorije, Boeve, Veldkamp, Van de Wetering, Steenbergen, Eilander, Regterschot, Van Petersen, Fiks en Bredewout.


Screenshot van website

Stamboom Bredijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-bredijk

Een publicatie door Andre Anjema met gegevens over oa. de families Bredijk, Jonkers, Jonker, Henkes, Karbodin, Willink, De Heide, Groet, Diederiks en Rijnbach.


Screenshot van website

Stamboom Breedveld, Breedvelt, van Breetvelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-breedveld

Een publicatie door Roland Breedveld met gegevens over oa. de families Breetvelt, Breedveld, Kooij, Van Weelden, Breedvelt, Van Schaik, Van der Giessen, Dul, Van Duyn en Kooijman.


Screenshot van website

Stamboom Breem Spinnewyn - www.genealogieonline.nl/stamboom-breem-spinnewyn

Een publicatie door Willy Breem met gegevens over oa. de families Breem, Dieterich, Claus, Van der Stappen, Cobcroft, Vermeulen, Van Dorp, Stenhorst, Lauwereyns en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Breemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-breemans

Een publicatie door Michelle Breemans met gegevens over oa. de families Ketting, Breeman, Van Bulderen, Desbordes, Biver, Willemsen, Couperus, Van Vliet, Pot en Breemans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws