stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1101 - 1110 van 1601:

Stamboom Bouwhuis - www.bouwhuis.mijnwww.nl

Stamboom Bouwhuis / Bouwhuys.


Screenshot van website

Stamboom Bouwhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwhuis

Een publicatie door R. Bouwhuis met gegevens over oa. de families Baars, Vergeer, Van der Elst, Hazelaar, Stieber, Stuber, Bouwhuis, Vredenburg, Boom en Siwers.


Screenshot van website

Stamboom Bouwman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwman

Een publicatie door Wouter Bouwman met gegevens over oa. de families Waterreus, Bouwman, Van Heygen, Van Heijgen, V Heijgen, Oostdam, Heygen, Berix, Van der Doorn en Van der Lubbe.


Screenshot van website

Stamboom Bouwmeester / Helsloot - www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwmeester-helsloot

Een genealogische publicatie door Andre Bouwmeester met gegevens over onder andere de families De Vos, Helsloot, De Boer, Kwekkeboom, De Bruin, Boef, Voorspuij, Lakerveld en Bouwmeester.


Screenshot van website

Stamboom Bouwmeester omg. Epe - www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwmeester-epe

Een publicatie door Henk Bos met gegevens over oa. de families Bouwmeester, Jansen, Timmer, Van 't Erve, Marissink, Wools, Hagen, Hurenkamp, Mulder en Visscher.


Screenshot van website

Stamboom Bouwsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwsma

Een publicatie door Tjalling Tjalsma met gegevens over oa. de families Jantje Bouwsma, Akke Bouwsma, Wieb Jans Bouwsma, Antje De Vries, Jan Bouwsma, Bauk Sytzes Visser, Uilke Bouwsma, Roelof Van Rijs, Durk Roelevink en Klaas Bousma.


Screenshot van website

Stamboom Bovendeaard - gw.geneanet.org/kallie

Families Bovendeaard, Hannon, Van de Moosdijk, De Haan


Screenshot van website

Stamboom Boxelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-boxelaar

Een publicatie door Wim Mulder met gegevens over oa. de families Boxelaar, Zuijl, Van Huet, Van der Vaart, Buschens, Van der Berg, Riemslagh, Driessen, Hullhoven en Govermans.


Screenshot van website

Stamboom Boxma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma

Een publicatie door B. Boxma met gegevens over oa. de families Boxma, Radix, Meenderman, Berkepies, De Vries, Van Nieff, Lok, Vos, Middelveld en Koopman.


Screenshot van website

Stamboom Boxma - www.genealogieonline.nl/boxma-stamboom

Een publicatie door Jan Boxma met gegevens over oa. de families Koopman, Hilbing, Datema, Heminge, Boxma, Hiddingh, Hamming, Ebbinge en Ebbinge.


Screenshot van website



Genealogie nieuws