stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1071 - 1080 van 1645:

Stamboom Bootsma-Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-bootsma-kuipers

Een publicatie door G.Boere met gegevens over oa. de families Kuipers, Bootsma, Groeneveld, Bootzum, Romckes, Heegsma, Hermsen, Minnen, van en Minnen, van.


Screenshot van website

Stamboom Boreel - www.genealogieonline.nl/stamboom-boreel

Een genealogische publicatie door Stephan Gerard Boreel met gegevens over onder andere de families Boreel, Boreel van Hogelanden, Bright, Gravin Schimmelpenninck, Trip, Fagel, Macpherson, Dedel en Van Limburg Stirum.


Screenshot van website

Stamboom Borel - www.genealogieonline.nl/stamboom-borel

Een publicatie door Bert Borel met gegevens over oa. de families Borel, Van der Ree, Lankhaar, Bakkers, Stolk, Andeweg, Tuk, Snijders, Borel (Andibarilla) en .


Screenshot van website

Stamboom Borgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-borgers

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Borgers, Hagen, Gotz, Beek, Brower, Hendriksen, Hendricks en Burgers.


Screenshot van website

Stamboom Borgt - www.genealogieonline.nl/stamboom-borgt

Een publicatie door Albert Borgt met gegevens over oa. de families Nijskens, Borgt, Creemers, Vossen, Scheijven, Geelen, Geraerts, Corstjens, Heijmans en Wijen.


Screenshot van website

Stamboom Borman - www.genealogieonline.nl/stamboom-borman

Een publicatie door Rob Borman met gegevens over oa. de families Borman, Gesink, Valkenaars, Blok, Gesink (Geesink), Wildeboer, Alfrink, Waterman, Vossers en Bussink.


Screenshot van website

Stamboom Borninkhof/Jacobs/Everts/Borgardijn/deLorijn/Bolk/Heister enz. - www.genealogieonline.nl/stamboom-borninkhof

Een genealogische publicatie door Laura Borninkhof met gegevens over onder andere de families Borninkhof, Everts, Van den Hoogen, Rijnders, Jacobs, Borgardijn, Kleinhuis, De Lorijn en Bolk.


Screenshot van website

Stamboom Borsen, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-borsen

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Borsen, Smit, Koppen, Borssen, Rokebrand, De Zaaijer, De Jong, Duurland, Vos en Heerschop.


Screenshot van website

Stamboom Bos - www.genealogieonline.nl/familie-bos-stamboom

Een publicatie door Jack Schouten met gegevens over oa. de families Schouten, Bos, Noorlander, De Jong, Waert, Kalkman, Ooms, Goudriaan, Baanen en Kraak.


Screenshot van website

Stamboom Bos - www.genealogieonline.nl/stamboom-bos

Een publicatie door J. Bos met gegevens over oa. de families Emonds, Brouwers, Dohmen, Houpperichs, Houben, Emonts, Henssen, Knols, Schouteten en Pessers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws