stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1071 - 1080 van 1772:

Stamboom Blondeel - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-blondeel

Een publicatie door René Blondeel met gegevens over oa. de families Blondeel, De Langhe, De Prins, Van Roose, Candael, Robert, Jacobs, Van Acker, Vande Casteele en Van de Velde.


Screenshot van website

Stamboom Blondia - www.genealogieonline.nl/stamboom-blondia

Een publicatie door R, Baeckelandt met gegevens over oa. de families Blondia, Blontia, De Keyser, Claeys, De Poorter, De Rynck, Van Wonterghem, De Schuyter, Transon en De Groote.


Screenshot van website

Stamboom Blox - www.genealogieonline.nl/stamboom-blox

Een publicatie door W.P.C.M. Blox.


Screenshot van website

Stamboom Boas-Bianchi-Baaij-Happee e.v.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-boas

Een publicatie door Kees Boas met gegevens over oa. de families Niet Publiek, Baaij, Verzijl, Boas, Happee, Bianchi, Dercksen, Snippe, Willing en Le Fèvre.


Screenshot van website

Stamboom Bock - www.genealogieonline.nl/stamboom-bock

Een publicatie door Marina van der Veer-Bock met gegevens over oa. de families Johann Peter Bock, Anna Maria Bock, Anna Maria Bock, Maria Katharina Bock, Maria Catharina Bock, Elisabeth Bock, Johann Christian Bock, Anna Barbara Bock, Anna Gertrud Bock en


Screenshot van website

Stamboom Bock Bardenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bock-bardenberg

Een publicatie door M.E.M. Bock met gegevens over oa. de families Bock, Francken, Mahr, Giesen, Becker, Steinbuch, Carls, Schafer, Kremer en Niemark.


Screenshot van website

Stamboom Bodak-Bodok-Boeldak - www.genealogieonline.nl/stamboom-bodak-bodok-boeldak

Een genealogische publicatie door Ronaldo D. Boeldak met gegevens over onder andere de families Boeldak, Bodak, Bodok, Mathilda, Franciska, Francisca, Bernadina, Mercelina en Martina.


Screenshot van website

Stamboom Bode & Teunissen - stamboom.bode-almere.nl

De stamboom en parentelen van de familie-namen (oa): Bode, Teunissen, Redemeijer, Verhoeff, De Vries, Bavinck, Mijnders, De Nooij en Huisman. Kijk op http://stamboom.bode-almere.nl/index.php?page=Parentelen voor een overzicht.


Screenshot van website

Stamboom Bode & Teunissen (Altijd op zoek naar meer) - stamboom.bode-almere.nl

Stamboom Bode & Teunissen (Altijd op zoek naar meer)


Screenshot van website

Stamboom Boek, Enkhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boek-enkhuizen

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Boek, Sluijk, Vermeulen, Karemaker, Voshaart, De Bruijn, De Jongh, De Boer en Zwenger.


Screenshot van website