stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1071 - 1080 van 1755:

Stamboom Bode & Teunissen (Altijd op zoek naar meer) - stamboom.bode-almere.nl

Stamboom Bode & Teunissen (Altijd op zoek naar meer)


Screenshot van website

Stamboom Boek, Enkhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boek-enkhuizen

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Boek, Sluijk, Vermeulen, Karemaker, Voshaart, De Bruijn, De Jongh, De Boer en Zwenger.


Screenshot van website

Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie - www.genealogieonline.nl/stamboom-boel

Een publicatie door Rob Boel met gegevens over oa. de families Van Schie, Van Oijen, Verlaan, Boel, Oijen, Van Leeuwen, Ammerlaan, Kok, Allot en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Boelhouwer/Trouwborst/Otterspeer/Vandam - www.genealogieonline.nl/stamboom-boelhouwer-trouwborst-otterspeer-vand ...

Een genealogische publicatie door Sebastiaan Boelhouwer met gegevens over onder andere de families Boelhouwer, Van Dam, Trouwborst, Visser, Otterspeer, Van den Donck, Van Vliet, Verschuuren en Van der Velden.


Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.


Screenshot van website

Stamboom Boens - www.genealogieonline.nl/stamboom-boens

Een publicatie door René Boens met gegevens over oa. de families Boens, Berghmans, Roosen, Geyskens, Laeveren, Exelmans, Biesemans, Luyten, Lison en Pauwels.


Screenshot van website

Stamboom Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-boer

Een publicatie door Kees Boer met gegevens over oa. de families Boer, Van der Kaaden, Sonneveldt, Dijkxhoorn, Van der Linden, Van Eijk, Kool, Kok, Van der Kooij en Van Rijn.


Screenshot van website

Stamboom Boer, Nieuwerkerk ad IJssel, Vlaardingen - Kok, Egmond aan Zee, Enkhuizen, Vlaardingen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boer-nieuwerkerk-ad-ijssel-lekkerkerk ...

Een genealogische publicatie door Wouter Kok met gegevens over onder andere de families Kok, Boer, Wijker, Bijl, Dekker, Glas, Zwaan, Blok en Groeneveld.


Screenshot van website

Stamboom Boerboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerboom

Een publicatie door TAPM Verhoeven met gegevens over oa. de families Boerboom, Jansen, Willems, Binnendijk, Kattenbelt, Pruijs, Spaan, Peters, Lamers en Berndsen.


Screenshot van website

Stamboom Boere van Gelderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boere-van-gelderen

Een publicatie door John Boere met gegevens over oa. de families Gijzen, Boere, Van der Lee, Van Gelderen, Van der Waal, Boel, Schellelvis, Van der Veeken, Appels en Van Oudenallen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws