stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1071 - 1080 van 1585:

Stamboom Bosma - www.genealogieonline.nl/bosma-stamboom

Een publicatie door W. Bosma met gegevens over oa. de families Staal, Van der Kooi, Bos, De Roo, Pijper, Bijleveld, Postema, Pastoor, Terpstra en Jans.

Screenshot van website

Stamboom Bosman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosman

Een publicatie door Herman Bosman met gegevens over oa. de families Bosman, Oliemans, Herrewijn, De Winter, Van den Akker, Meijer, Van Leeuwen, Van Spronsen, Van den Berg en Dukelo.

Screenshot van website

Stamboom Bosman en Brugman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosman-en-brugman

Een publicatie door P.M.J. Bosman met gegevens over oa. de families Brugman, Bosman, Jans, Harms, Van Bol'es, Rietvelt, Roos, Molendijk, Van Welzenes en De Beer.

Screenshot van website

Stamboom Bosmans - www.genealogieonline.nl/bosmans-stamboom

Een publicatie door Jacky Keeris met gegevens over oa. de families Bosmans, Adriaans, Sweegers, Scheepers, Mennen, Verest, Bussel, van, Kerkhof, van de en Kerkhof, van de.

Screenshot van website

Stamboom Bosmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosmans

Een publicatie door Jacky Keeris met gegevens over oa. de families Bosmans, Van der Heijden, Loomans, Swinkels, Keijsers, Scheepers, Dielis, Van der Paal, Tijssens en Hendriks.

Screenshot van website

Stamboom Bossuyt-De Beir - www.genealogieonline.nl/stamboom-bossuyt-de-beir

Een publicatie door Bossuyt Kelly met gegevens over oa. de families De Beir, Baertsoen, Bossuyt, Casier, Hermans, Blouwe, De Buyser, Compernolle, Pardo en Dierckens.

Screenshot van website

Stamboom Bosveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosveld

Een publicatie door Edwin Bosveld met gegevens over oa. de families Bosveld, Nagtegaal, Lammers, Agterkamp, Reininga.

Screenshot van website

Stamboom Bosveld en Niestadt - www.genealogieonline.nl/stamboom-bosveld-en-niestadt

Een publicatie door Dirk Niestadt met gegevens over oa. de families Bosveld, Van den Brink, De Graaff, Van de Velde, Kwarreveld, Jacobs, Lether, Teunissen, Zoest en Kamphuis.

Screenshot van website

Stamboom Boterenbrood - www.genealogieonline.nl/stamboom-boterenbrood

Een publicatie door Hans Boterenbrood met gegevens over oa. de families Stapper, Rijnberg, Boterenbrood, Kaashoek, Hafner, Idenburg, Mutscheler, Van Heeren, Hage en Boer.

Screenshot van website

Stamboom Boterman - www.genealogieonline.nl/stamboom-boterman

Een publicatie door Boterman met gegevens over oa. de families Van Rijswijk, Den Dekker, Boterman, Beltman, Heijink, Van Thiel, Decker, Van der Wal, Van Heeswijck en Van Malsen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws