stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1071 - 1080 van 1749:

Stamboom Boer, Nieuwerkerk ad IJssel, Vlaardingen - Kok, Egmond aan Zee, Enkhuizen, Vlaardingen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boer-nieuwerkerk-ad-ijssel-lekkerkerk ...

Een genealogische publicatie door Wouter Kok met gegevens over onder andere de families Kok, Boer, Wijker, Bijl, Dekker, Glas, Zwaan, Blok en Groeneveld.


Screenshot van website

Stamboom Boerboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerboom

Een publicatie door TAPM Verhoeven met gegevens over oa. de families Boerboom, Jansen, Willems, Binnendijk, Kattenbelt, Pruijs, Spaan, Peters, Lamers en Berndsen.


Screenshot van website

Stamboom Boere van Gelderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boere-van-gelderen

Een publicatie door John Boere met gegevens over oa. de families Gijzen, Boere, Van der Lee, Van Gelderen, Van der Waal, Boel, Schellelvis, Van der Veeken, Appels en Van Oudenallen.


Screenshot van website

Stamboom Boere/Van Doorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-boere-van-doorn

Een genealogische publicatie door John Kramer met gegevens over onder andere de families Van Doorn, Boere, Betlem, Van den Berg, Cornelissen, Kolman, Boere(n), Kuiper en Tas.


Screenshot van website

Stamboom Boerlage - www.boerlage.uwstamboomonline.nl

Stamboom Boerlage


Screenshot van website

Stamboom Boerma Elzinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerma-elzinga

Een publicatie door Sebo Boerma met gegevens over oa. de families Boerma, Elzinga, Toxopeus, Veenstra, Remmerts, Harmens, Jans, Boonstra, Emmelkamp en Honderd.


Screenshot van website

Stamboom Boerman en Schoemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerman-en-schoemaker

Een publicatie door Roelof Boerman met gegevens over oa. de families Boerman, Schoemaker, Evertsen, Schuurman, Compagner, Luten, Klein, Hekman, Vogelzang en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Boerrigter - www.genealogieonline.nl/boerrigter-stamboom

Een publicatie door Ron Peek met gegevens over oa. de families Boerrigter, Bouwman, Peek, Bode, Moria, Bezembinder, Van Keizerswaard, Boulange en Boulange.


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom-boers

Een publicatie door H. Boers met gegevens over oa. de families Boers, Rijnhout, Jansen, Jansen Smeenk, Harink, Hendriks Boers, Hoogeveen, Schoppink en Schoppink.


Screenshot van website