stamboomgids

Familienamen » B

Websites 991 - 1000 van 1587:

Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie - www.genealogieonline.nl/stamboom-boel

Een publicatie door Rob Boel met gegevens over oa. de families Van Schie, Van Oijen, Verlaan, Boel, Oijen, Van Leeuwen, Ammerlaan, Kok, Allot en Van den Berg.

Screenshot van website

Stamboom Boelhouwer/Trouwborst/Otterspeer/Vandam - www.genealogieonline.nl/stamboom-boelhouwer-trouwborst-otterspeer-vand ...

Een genealogische publicatie door Sebastiaan Boelhouwer met gegevens over onder andere de families Boelhouwer, Van Dam, Trouwborst, Visser, Otterspeer, Van den Donck, Van Vliet, Verschuuren en Van der Velden.

Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Screenshot van website

Stamboom Boens - www.genealogieonline.nl/stamboom-boens

Een publicatie door René Boens met gegevens over oa. de families Boens, Berghmans, Roosen, Geyskens, Laeveren, Exelmans, Biesemans, Luyten, Lison en Pauwels.

Screenshot van website

Stamboom Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-boer

Een publicatie door Kees Boer met gegevens over oa. de families Boer, Van der Kaaden, Sonneveldt, Dijkxhoorn, Van der Linden, Van Eijk, Kool, Kok, Van der Kooij en Van Rijn.

Screenshot van website

Stamboom Boerboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerboom

Een publicatie door TAPM Verhoeven met gegevens over oa. de families Boerboom, Jansen, Willems, Binnendijk, Kattenbelt, Pruijs, Spaan, Peters, Lamers en Berndsen.

Screenshot van website

Stamboom Boere van Gelderen - www.genealogieonline.nl/stamboom-boere-van-gelderen

Een publicatie door John Boere met gegevens over oa. de families Gijzen, Boere, Van der Lee, Van Gelderen, Van der Waal, Boel, Schellelvis, Van der Veeken, Appels en Van Oudenallen.

Screenshot van website

Stamboom Boerlage - www.boerlage.uwstamboomonline.nl

Stamboom Boerlage

Screenshot van website

Stamboom Boerma Elzinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerma-elzinga

Een publicatie door Sebo Boerma met gegevens over oa. de families Boerma, Elzinga, Toxopeus, Veenstra, Remmerts, Harmens, Jans, Boonstra, Emmelkamp en Honderd.

Screenshot van website

Stamboom Boerman en Schoemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-boerman-en-schoemaker

Een publicatie door Roelof Boerman met gegevens over oa. de families Boerman, Schoemaker, Evertsen, Schuurman, Compagner, Luten, Klein, Hekman, Vogelzang en Meijer.

Screenshot van website



Genealogie nieuws