stamboomgids

Familienamen » B

Websites 961 - 970 van 1669:

Stamboom Bijlsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijlsma

Een publicatie door Tjalling Tjalsma met gegevens over oa. de families Geertje Bijlsma, Grietje Bijlsma, Aukjen Bijlsma, Sjoerdje Bijlsma, Cornelis Bijlsma, Aukje Bijlsma, Metje Frederiks Felkers, Cornelis Wytses Bijlsma, Tjalling Tjalsma en Akke Cornelis


Screenshot van website

Stamboom Bijsterbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijsterbosch

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Eilander, Visser, Bijsterbosch, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg, Van Olst en Eikelboom.


Screenshot van website

Stamboom Bijtenhoorn-Vredenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijtenhoorn-vredenburg

Een genealogische publicatie door Fenne Bijtenhoorn met gegevens over onder andere de families Vredenburg, Bijtenhoorn, Al, Koning, Van Kesteren, Van Nispen, Sargentini, Van Spijker en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Bijvank - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijvank

Gegevens over oa. de families Bijvank, Bijvang, Bijvanck, Olde Bijvank, Nij Bijvank, Nijhof, Lansink, Jansen, Horst en Nijhuis.


Screenshot van website

Stamboom Bik - www.genealogieonline.nl/stamboom-bik

Een publicatie door W.A.Th. Bik met gegevens over oa. de families Bik, De Jong, Van der Ven, Van der Kint, Vollemans, Van Tiggelen, Vermaak, Van Bovene, Kruisheer en Lans.


Screenshot van website

Stamboom Bik, Drabbe (en meer) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bik-drabbe

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Bik, Makkink, Battenberg, Prins, Vermeer, Van Holland, Van Saksen, Verbeek en Verbeek.


Screenshot van website

Stamboom Billekens en Vanmaris - www.genealogieonline.nl/stamboom-billekens-en-vanmaris

Een publicatie door Chris Billekens met gegevens over oa. de families Vanmaris, Billekens, Smeets en Smeets.


Screenshot van website

Stamboom Bindervoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet

Een publicatie door Ellen Westerduin-Brouwer met gegevens over oa. de families Bindervoet (Bendervoet), Bindervoet, Bindervoet(Bendervoet), Clant Bindervoet, Visser, Oortwijn, Homan, Van Nes, Van Tiel en Figee.


Screenshot van website

Stamboom Bindt - www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt

Een publicatie door Eddie Bindt met gegevens over oa. de families Dost, Bindt, Fris, Overwijn, Ridderikhof, Rep, Van der Vecht, Brouwer, Buijs en Aukema.


Screenshot van website

Stamboom Bink - www.genealogieonline.nl/stamboom-bink

Een publicatie door Erik Bink met gegevens over oa. de families Bink, Den Binck, Trommelen, Bijnck, Maetensdr., Van Wezel, Vermeulen, Foesenek, Obrijs en Tisseur.


Screenshot van website



Genealogie nieuws