stamboomgids

Familienamen » B

Websites 961 - 970 van 1584:

Stamboom Bloemers en Van Konijnenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemers-en-van-konijnenburg

Een publicatie door Jolanda Scheenloop met gegevens over oa. de families Bloemers, Van Konijnenburg, Suppers, Vos, Van Erp, Bredendiek, Morloq, De Vries, Dappers en Haisch.

Screenshot van website

Stamboom Bloemhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemhof

Een publicatie door J.F. Bloemhof met gegevens over oa. de families Buma, Bloemhof, Van der Meij, Jacobs, Botes, Burdes, Hessels, De Boer, Van der Kolk en Starkenburg.

Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.

Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.

Screenshot van website

Stamboom Blok-Domanchin - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok-domanchin

Een publicatie door H. Blok met gegevens over oa. de families Blok, Slikkerveer, Langedijk, Domanchin, Cranendonck, Van Riede, Kremer, De Vries, Naaktgeboren en Kuyper.

Screenshot van website

Stamboom Blok-Van der Meij - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok-van-der-meij

Een publicatie door Henk Blok met gegevens over oa. de families Blok, Van der Meij, Dijkstra, Mook, Glasbergen, Hogewoning, Knigge, Lipsius, Van der Speck en Van der Zijp.

Screenshot van website

Stamboom Blokesch en Voorneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-blokesch-voorneveld

Een publicatie door Walter Albers met gegevens over oa. de families Voorneveld, Blokesch, Van Zijverden, De Pijper, Vlug, Noordam, Sonneveld, Slot, Linke en Merkwa.

Screenshot van website

Stamboom Blokland - www.genealogieonline.nl/blokland-stamboom

Een genealogische publicatie door Abraham Blokland met gegevens over onder andere de families Blokland, Pol, Boezaart, Ootjers, Hoogenstrijd, De Witt, De Jonge, Van der Kruk en Kooij.

Screenshot van website

Stamboom Blokpoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-blokpoel

Een publicatie door Marinus Hagesteijn met gegevens over oa. de families Blokpoel, Hagesteijn, Toledo, Paling, Leeuwen, Kunsemuller, Schellingerhout, Van Kempen, Van den Bergh en Miete.

Screenshot van website

Stamboom Blom - www.genealogieonline.nl/stamboom-blom

Een publicatie door M. Rosenberger-Blom met gegevens over oa. de families Blom, Van den Haselkamp, Vergeer, Ram, Van Kampen, Van den Berg, Van Putten, Van Zeist, Dijkstra en Schoonderwoerd.

Screenshot van website



Genealogie nieuws