stamboomgids

Familienamen » B

Websites 961 - 970 van 1602:

Stamboom Blitterswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-blitterswijk

Een publicatie door Dick Revers met gegevens over oa. de families Van Blitterswijk, Van Blitterswijck, De Groot, Van Dooijeweert, Orlemans, Frederiks, Schouten, Kool, Van Asch en Beugels.


Screenshot van website

Stamboom Blockmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-blockmans

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Blockmans, De Wilde, Peeters, Van Beethoven, Van Hamme, Kinnart, Wauters, Van Steenwinckel, Sconinckx en Van de Velde.


Screenshot van website

Stamboom Bloemen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemen

Een publicatie door T.D. Bloemen met gegevens over oa. de families Bloemen, De Jonge, Tjebbes, Derks, Boesjes, Lolkes, Klaassen, Eefting, Zwiers en Visscher.


Screenshot van website

Stamboom Bloemendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemendaal

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Bloemendaal, De Groot, Aletrino, Polak, Bouman, Konijn, De Bruin, Stapersma en Wolf.


Screenshot van website

Stamboom Bloemers en Van Konijnenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemers-en-van-konijnenburg

Een publicatie door Jolanda Scheenloop met gegevens over oa. de families Bloemers, Van Konijnenburg, Suppers, Vos, Van Erp, Bredendiek, Morloq, De Vries, Dappers en Haisch.


Screenshot van website

Stamboom Bloemhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-bloemhof

Een publicatie door J.F. Bloemhof met gegevens over oa. de families Buma, Bloemhof, Van der Meij, Jacobs, Botes, Burdes, Hessels, De Boer, Van der Kolk en Starkenburg.


Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.


Screenshot van website

Stamboom Blok - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok

Een publicatie door R. Blok met gegevens over oa. de families Blok, De Pijper, Baars, Hanswijk, Kramer, Santen, Roskam, Pijper, Van Diest en Van Ridderkerck.


Screenshot van website

Stamboom Blok-Domanchin - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok-domanchin

Een publicatie door H. Blok met gegevens over oa. de families Blok, Slikkerveer, Langedijk, Domanchin, Cranendonck, Van Riede, Kremer, De Vries, Naaktgeboren en Kuyper.


Screenshot van website

Stamboom Blok-Van der Meij - www.genealogieonline.nl/stamboom-blok-van-der-meij

Een publicatie door Henk Blok met gegevens over oa. de families Blok, Van der Meij, Dijkstra, Mook, Glasbergen, Hogewoning, Knigge, Lipsius, Van der Speck en Van der Zijp.


Screenshot van website



Genealogie nieuws