stamboomgids

Familienamen » B

Websites 961 - 970 van 1682:

Stamboom Bijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijker

Een publicatie door Dick Byker met gegevens over oa. de families Bijker, Moed, Nies, Ziel, Pierik, Klooster, Bouwmeester, Gelderman, Weijdeman en Zonnenberg.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - home.planet.nl/~bijl0387

Genealogie├źn van de families Bijl, De Visser, Van der Steen, Mallan, Trouwborst, Van Batenburg, Oor en Van Drunen.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl

Een publicatie door Theo Bijl met gegevens over oa. de families Trouwborst, Borst, Bijl, Van Batenburg, Van der Steen, Mallan, Visser, Van Drunen, De Visser en Trouborst.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.myheritage.nl/site-145215851/bijl

Mijn voorouders


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-bijl

Een publicatie door J.S. Bijl met gegevens over oa. de families Abee, Bijl, Huizing, Bijlsma, Swiers, De Boer, Ruben, Rozeboom, Hummelen en Huizingh.


Screenshot van website

Stamboom Bijl-Barbieri - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl-barbieri

Een publicatie door Ferry Bijl met gegevens over oa. de families Bijl, Schuengel, Den Braber, Stigter, Daalen, Barbieri, Simmer, Sebes, Pieters en Van der Staal.


Screenshot van website

Stamboom Bijlsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijlsma

Een publicatie door Tjalling Tjalsma met gegevens over oa. de families Geertje Bijlsma, Grietje Bijlsma, Aukjen Bijlsma, Sjoerdje Bijlsma, Cornelis Bijlsma, Aukje Bijlsma, Metje Frederiks Felkers, Cornelis Wytses Bijlsma, Tjalling Tjalsma en Akke Cornelis


Screenshot van website

Stamboom Bijsterbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijsterbosch

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Eilander, Visser, Bijsterbosch, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg, Van Olst en Eikelboom.


Screenshot van website

Stamboom Bijtenhoorn-Vredenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijtenhoorn-vredenburg

Een genealogische publicatie door Fenne Bijtenhoorn met gegevens over onder andere de families Vredenburg, Bijtenhoorn, Al, Koning, Van Kesteren, Van Nispen, Sargentini, Van Spijker en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Bijvank - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijvank

Gegevens over oa. de families Bijvank, Bijvang, Bijvanck, Olde Bijvank, Nij Bijvank, Nijhof, Lansink, Jansen, Horst en Nijhuis.


Screenshot van website



Genealogie nieuws