stamboomgids

Familienamen » B

Websites 961 - 970 van 1758:

Stamboom Berkhout - www.genealogieonline.nl/berkhout-stamboom

Een publicatie door S. Berkhout met gegevens over oa. de families Van Arkel (Van Lede), Van den Berg, Berkhout, Van Heusden, Buitendijk, Daemen, Appeldoorn, Van der Waal, Van Ghiessen en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Berkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkman

Een publicatie door Adriana Berkman met gegevens over oa. de families Bezemer, Borgardijn, Van Dijkhuizen, Berkman, De Raadt, Gerritsen, Visser, Adriana, Van Dalen en Reneman.


Screenshot van website

Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-berlinger

Een publicatie door Christa Berlinger met gegevens over oa. de families Janssen, Nijman, De Jong, Overbeek, De Weijer, Wijdenes, Luimes, De Haas, Teeuwsen en Zwier.


Screenshot van website

Stamboom Bernard - www.genealogieonline.nl/stamboom-bernard

Een genealogische publicatie door Leo Verver met gegevens over onder andere de families Bernard, Verver, Heijnen, Vreeswijk, Willemsen, Nijman, Koster, Dalmeijer en Dirksma.


Screenshot van website

Stamboom Berneel-de Craecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-berneel-de-craecker

Een genealogische publicatie door Marleen Berneel met gegevens over onder andere de families De Craecker, Berneel, Clauwaert, Fiers, Pannier, De Raeve, Helderweirt, Staelens en Ysveld.


Screenshot van website

Stamboom Bernouw-Jaarsveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-bernouw-jaarsveld

Een genealogische publicatie door Joop Sanner met gegevens over onder andere de families Bernouw (Barnouw), Jaarsveld, Bernouw, Sanner, Wijnstekers, Vrijland, Winter, Van Malsen en Slegtenhorst.


Screenshot van website

Stamboom Bersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bersma

Een genealogische publicatie door Tjeerd Bersma met gegevens over onder andere de families Bersma, Kroon, Stokman, Gorter, Van der Wal, Van Olst, Goes, Jaasma en Pen.


Screenshot van website

Stamboom Berteler - www.genealogieonline.nl/stamboom-berteler

Een publicatie door Marcel Berteler met gegevens over oa. de families Bartelink, Berteler, Bertelink, Groot Wassink, Aaftink, Ten Cate, Ter Hofte, Geerdink, Bettinger en Ter Mors.


Screenshot van website

Stamboom Bertou - www.genealogieonline.nl/stamboom-bertou

Een publicatie door Michas Bertou met gegevens over oa. de families Bertou, Bertault, Bertaux, De Jonge, Driessens, Laurance, Bertouw, De Jong, Fros en Van der Sande.


Screenshot van website

Stamboom Bertrand - www.genealogieonline.nl/stamboom-bertrand

Een publicatie door V. van Vucht-Bertrand met gegevens over oa. de families Bertrand, Molenaar, Van Riel, Jonk, Verwer, Muhren, Douwes, Berkum, Peerdeman en Schipper.


Screenshot van website



Genealogie nieuws