stamboomgids

Familienamen » B

Websites 971 - 980 van 1669:

Stamboom Binnendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-binnendijk

Een publicatie door Herman Binnendijk met gegevens over oa. de families Binnendijk, Van Polanen, Van der Sluis, Kruithof, Hasselt, IJzerman, Nijman, Bosboom, Vrijhof en Riesbos.


Screenshot van website

Stamboom Birkholzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-birkholzer

Een publicatie door Raymond Birkholzer met gegevens over oa. de families Meijs, Capelle, Limpens, Bruls, Keulen, Greven, Limpens (Lympens), Korvers (Corffs) en Korvers (Corffs).


Screenshot van website

Stamboom Birza - www.genealogieonline.nl/stamboom-birza

Een publicatie door L. Birza met gegevens over oa. de families Birza, Ottens, Onnes, Huizinga, Nienhuis, Woolthuis, Tuuk, Cock, Lieftinck en Crans.


Screenshot van website

Stamboom Bisschop/Lindeman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bisschop-lindeman

Een publicatie door Sven Bisschop met gegevens over oa. de families Overbeek, Bisschop, Klijnstra, De Vries, Van Gool, Fluit, Van Dongen, Muller, Ter Deus en Verlech.


Screenshot van website

Stamboom Bitter - www.genealogieonline.nl/stamboom-bitter

Een publicatie door J. Bitter met gegevens over oa. de families Bitter, Wijnen, Seelen, Timmermans, Janssen, Eijdems, Calis, Bon, Smit en Celen.


Screenshot van website

Stamboom Bitterling - www.genealogieonline.nl/stamboom-bitterling

Een publicatie door J.H. van Elsdingen met gegevens over oa. de families Bitterling, Van Dijk, De Gooijer, Horst, Wiggerts, Verhoef, Schiffmacher, Van de Velden, Van den Hengel en Middelaar.


Screenshot van website

Stamboom Blaauw - www.genealogieonline.nl/blaauw-stamboom

Een publicatie door Christine met gegevens over oa. de families Blaauw, Beenen, Van Nijen, Tiel (ook Wel Tyl), Bosma, Schipper, Brouwer, Polman, Top en Westerbeek.


Screenshot van website

Stamboom Blaauw - www.genealogieonline.nl/blaauw-stamboom

Een publicatie door Christine met gegevens over oa. de families Blaauw, Beenen, Van Nijen, Tiel (ook Wel Tyl), Bosma, Schipper, Brouwer, Polman, Top en Westerbeek.


Screenshot van website

Stamboom Blaauw - www.genealogieonline.nl/stamboom-blaauw

Een publicatie door Tineke Blaauw met gegevens over oa. de families Blaauw, Deuntje, Post, Van der Tuuk, Waalkens, Oosterhuis, Nap, Walker, Peihak en Venema.


Screenshot van website

Stamboom Blaauw - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-blaauw

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Blaauw, Kaspers, Zuidmulder, De Beer, Blaauw (alias: Blouw), De Jonge, Schoonveld, Van Dijk en De Boer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws