stamboomgids

Familienamen » B

Websites 951 - 960 van 1678:

Stamboom Bienemann - www.genealogieonline.nl/stamboom-bienemann

Een publicatie door Jolanda Bienemann met gegevens over oa. de families Wesselman, Blanken, Bogman, Van der Nat, Willems, Van der Meer, Hermans, Van der Zwet, Hoogenboom en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Biere-de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-biere-de-jong

Een publicatie door Sjoukje Biere met gegevens over oa. de families Van Beijeren, Bauer, Termeer, Biere, Runge, Van der Groep, Van Beieren, Von Bayern, Hermsen en Van der Sloot.


Screenshot van website

Stamboom Bierens - www.genealogieonline.nl/stamboom-bierens

Een publicatie door Suzi Wolters met gegevens over oa. de families Hopman, Bierens, Hartland, Knegt, Huisman, De Korte, Krul, Duijs, Van Rigteren en Van Ammers.


Screenshot van website

Stamboom Bierman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bierman

Een publicatie door R. Bierman met gegevens over oa. de families Bierman, Schans., Rotman, Mollen., Haxe., Mollen, Smid., Berends., Van Hien. en Bierman..


Screenshot van website

Stamboom Biesen (eertijds ook De Biese) stamvader Pauwels rond 1550 (Oerle-Zeelst) - www.genealogieonline.nl/stamboom-biesen

Een publicatie door Biesen met gegevens over oa. de families Gabri.


Screenshot van website

Stamboom Bieshaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-bieshaar

Een publicatie door M.J. Koster-van Diest met gegevens over oa. de families Bieshaar, Van Spithoven, Van Diest, Van Schaick, Van Oosterom, Lambertsdr, Van den Oudenrijn, Van Angeren, Antonia Noordeloos en Johansdr.


Screenshot van website

Stamboom Biesta - www.genealogieonline.nl/stamboom-biesta

Een publicatie door Loes Biesta met gegevens over oa. de families Biesta, Wamelinck, Krijgsman, Hollerman, Ouweneel, Andriessen, Nijmeijeranna Henrika Elisabeth, Vonk?, Brakkee en De Haas.


Screenshot van website

Stamboom Bieze - www.genealogieonline.nl/stamboom-bieze

Een genealogische publicatie door Jan Bieze met gegevens over onder andere de families Bieze, EstiƩ, Mastenbroek, Stuit, Van der Werf, Buter, Pik, Schaart en Hartgers.


Screenshot van website

Stamboom Bijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijker

Een publicatie door Dick Byker met gegevens over oa. de families Bijker, Moed, Nies, Ziel, Pierik, Klooster, Bouwmeester, Gelderman, Weijdeman en Zonnenberg.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - home.planet.nl/~bijl0387

Genealogieƫn van de families Bijl, De Visser, Van der Steen, Mallan, Trouwborst, Van Batenburg, Oor en Van Drunen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws