stamboomgids

Familienamen » B

Websites 921 - 930 van 1606:

Stamboom Bierman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bierman

Een publicatie door R. Bierman met gegevens over oa. de families Bierman, Schans., Rotman, Mollen., Haxe., Mollen, Smid., Berends., Van Hien. en Bierman..


Screenshot van website

Stamboom Biesen (eertijds ook De Biese) stamvader Pauwels rond 1550 (Oerle-Zeelst) - www.genealogieonline.nl/stamboom-biesen

Een publicatie door Biesen met gegevens over oa. de families Gabri.


Screenshot van website

Stamboom Bieshaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-bieshaar

Een publicatie door M.J. Koster-van Diest met gegevens over oa. de families Bieshaar, Van Spithoven, Van Diest, Van Schaick, Van Oosterom, Lambertsdr, Van den Oudenrijn, Van Angeren, Antonia Noordeloos en Johansdr.


Screenshot van website

Stamboom Biesta - www.genealogieonline.nl/stamboom-biesta

Een publicatie door Loes Biesta met gegevens over oa. de families Biesta, Wamelinck, Krijgsman, Hollerman, Ouweneel, Andriessen, Nijmeijeranna Henrika Elisabeth, Vonk?, Brakkee en De Haas.


Screenshot van website

Stamboom Bieze - www.genealogieonline.nl/stamboom-bieze

Een genealogische publicatie door Jan Bieze met gegevens over onder andere de families Bieze, EstiƩ, Mastenbroek, Stuit, Van der Werf, Buter, Pik, Schaart en Hartgers.


Screenshot van website

Stamboom Bijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijker

Een publicatie door Dick Byker met gegevens over oa. de families Bijker, Moed, Nies, Ziel, Pierik, Klooster, Bouwmeester, Gelderman, Weijdeman en Zonnenberg.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - home.planet.nl/~bijl0387

Genealogieƫn van de families Bijl, De Visser, Van der Steen, Mallan, Trouwborst, Van Batenburg, Oor en Van Drunen.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl

Een publicatie door Theo Bijl met gegevens over oa. de families Trouwborst, Borst, Bijl, Van Batenburg, Van der Steen, Mallan, Visser, Van Drunen, De Visser en Trouborst.


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.myheritage.nl/site-145215851/bijl

Mijn voorouders


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-bijl

Een publicatie door J.S. Bijl met gegevens over oa. de families Abee, Bijl, Huizing, Bijlsma, Swiers, De Boer, Ruben, Rozeboom, Hummelen en Huizingh.


Screenshot van website



Genealogie nieuws