stamboomgids

Familienamen » B

Websites 891 - 900 van 1682:

Stamboom Belleflam - www.genealogieonline.nl/stamboom-belleflam

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Belleflam, Corre, Franken, Termeulen, Facque, Belleflam de Jonge, Beumer, Janse Belleflam en Janse Belleflam.


Screenshot van website

Stamboom Bellekom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bellekom

Een publicatie door Petra Beukers met gegevens over oa. de families Bellekom, Van Leeuwen, Van Bellekom, Van Belkom, Van der Kleij, Van Bellekom Of Bellecom Of Belkom, Van der Horst, Van Belcom, De Roos en Alsemgeest.


Screenshot van website

Stamboom Bellwinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-bellwinkel

Een publicatie door Bellwinkel met gegevens over oa. de families Lek, Bellwinkel, Horde, de, Havekost, Terwiel, Sassen, Baljeu, Keijzer en Keijzer.


Screenshot van website

Stamboom Beltzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-beltzer

Een publicatie door A. Beltzer met gegevens over oa. de families Go(d)(t)(t)schalk, Beltzer, Engelenberg, Unland, Helsloot, Melkert, Krommendam, Broekman, Le Duc en Kriek.


Screenshot van website

Stamboom Beltzer, Engelenberg, Gottschalk, Unland - www.beltzer.nl

Stamboomonderzoek naar de families: Beltzer, Melkert, Helsloot, Engelenberg, Krommendam, IJsendoorn, Gottschalk, Broekman, Broer, Unland, Boberg en Spratte


Screenshot van website

Stamboom Bemelmans (Limburg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bemelmans

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Habets, Collombon, Bemelmans, Colombon, Willems, Hamers, Tummers, Spee, Houben en Otten.


Screenshot van website

Stamboom Benerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink

Gegevens over oa. de families Benerink, Breuil, Telgenkamp, Velde, Benerinck, Kroeze, Loohuis, Geerdink, Teikotte en Hergelink.


Screenshot van website

Stamboom Bennaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-bennaars

Een publicatie door Andre Bennaars met gegevens over oa. de families Bennaars, Bernaerts, Bennaers, Bernaers, Kerstens, Kwaak, Mol, Hendrickx, Timmermans en De Bruijn.


Screenshot van website

Stamboom Bennink Vlasblom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bennink-vlasblom

Een publicatie door Angelique Bennink met gegevens over oa. de families Vlasblom, Bennink, Wolterman, Van den Blink, Brandjes, Rijke, Verné, Haarsma, Korpel en Muijs.


Screenshot van website

Stamboom Benninkerve - www.genealogieonline.nl/stamboom-benninkerve

Een publicatie door Henk Hofstede met gegevens over oa. de families Bennink, Benning, Leussink, Wissink, Rotering, Fregelaar Ten, Koppelman, Schoers, Kleinsman en Velthuis.


Screenshot van website



Genealogie nieuws