stamboomgids

Familienamen » B

Websites 891 - 900 van 1587:

Stamboom Berkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkman

Een publicatie door Adriana Berkman met gegevens over oa. de families Bezemer, Borgardijn, Van Dijkhuizen, Berkman, De Raadt, Gerritsen, Visser, Adriana, Van Dalen en Reneman.

Screenshot van website

Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-berlinger

Een publicatie door Christa Berlinger met gegevens over oa. de families Janssen, Nijman, De Jong, Overbeek, De Weijer, Wijdenes, Luimes, De Haas, Teeuwsen en Zwier.

Screenshot van website

Stamboom Berneel-de Craecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-berneel-de-craecker

Een genealogische publicatie door Marleen Berneel met gegevens over onder andere de families De Craecker, Berneel, Clauwaert, Fiers, Pannier, De Raeve, Helderweirt, Staelens en Ysveld.

Screenshot van website

Stamboom Bernouw-Jaarsveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-bernouw-jaarsveld

Een genealogische publicatie door Joop Sanner met gegevens over onder andere de families Bernouw (Barnouw), Jaarsveld, Bernouw, Sanner, Wijnstekers, Vrijland, Winter, Van Malsen en Slegtenhorst.

Screenshot van website

Stamboom Berteler - www.genealogieonline.nl/stamboom-berteler

Een publicatie door Marcel Berteler met gegevens over oa. de families Bartelink, Berteler, Bertelink, Groot Wassink, Aaftink, Ten Cate, Ter Hofte, Geerdink, Bettinger en Ter Mors.

Screenshot van website

Stamboom Bertou - www.genealogieonline.nl/stamboom-bertou

Een publicatie door Michas Bertou met gegevens over oa. de families Bertou, Bertault, Bertaux, De Jonge, Driessens, Laurance, Bertouw, De Jong, Fros en Van der Sande.

Screenshot van website

Stamboom Bertrand - www.genealogieonline.nl/stamboom-bertrand

Een publicatie door V. van Vucht-Bertrand met gegevens over oa. de families Bertrand, Molenaar, Van Riel, Jonk, Verwer, Muhren, Douwes, Berkum, Peerdeman en Schipper.

Screenshot van website

Stamboom Bervoets - www.genealogieonline.nl/stamboom-bervoets

Een genealogische publicatie door Arie Bervoets met gegevens over onder andere de families Bervoets, Schelling, Stam, Musch, Louwrier, Mouthaan, De Ruiter, De Graaf en Verrijp.

Screenshot van website

Stamboom Besemer, Bezemer, van Heeckeren, de Borst, van der Laan - www.genealogieonline.nl/stamboom-besemer-bezemer

Een publicatie door Arie Bezemer met gegevens over oa. de families De Borst, Bezemer, Van der Laan, Besemer, Van Heeckeren, Baron van Heeckeren, Van den Doel, Barones van Heeckeren en Barones van Heeckeren.

Screenshot van website

Stamboom Besselse - www.genealogieonline.nl/stamboom-besselse

Een publicatie door R. Annokkee met gegevens over oa. de families Besselse, Kortenbosch, Drost, Beek V, Hoef V D, Zaal, Wallenburg, Burgers, Kraats van Der en Dijk V.

Screenshot van website



Genealogie nieuws