stamboomgids

Familienamen » B

Websites 881 - 890 van 1757:

Stamboom Bausewein - www.wim.bausewein.nl

Stamboom onderzoek Bausewein/Klaver.Van Hilten/Puik/Rouwendaal/


Screenshot van website

Stamboom Beck - www.genealogieonline.nl/stamboom-beck

Een publicatie door Erik Beck met gegevens over oa. de families Beck, Smits, Ruijgrok, Van Kerkhof, Van Teeffelen, Bunnik, Dekker, Belgers, Hutmacher en Van der Linden.


Screenshot van website

Stamboom Becker - www.genealogieonline.nl/stamboom-becker

Een publicatie door Lisa Becker met gegevens over oa. de families Dejonghe, Verbeke, Hurd, Rogers, Becker, Vinckier, Tuttle, Van der Vyvere, Mcquillan en Finch.


Screenshot van website

Stamboom Becker, Kromer, Sluiter, Zdra?il e.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-becker-kromer-sluiter-zdrazil

Een publicatie door Stratho met gegevens over oa. de families Kromer, Kromer (Krohmer), Biermann, Priebsch, Zdra?il (Straschil), Sluiter, Kaulfuss) Kaulfuß (Kaulfus, Heller, Zinke en Lemm.


Screenshot van website

Stamboom Beckers-Kremers 1695 - www.genealogieonline.nl/stamboom-beckers-kremers

Een genealogische publicatie door Petrus Lambertus (Pierre) Beckers met gegevens over onder andere de families Beckers, Peeters, Van Hooren, Gunther, Van Deursen, Schipper, Schares, Pieters en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Bedet - www.genealogieonline.nl/stamboom-bedet

Een publicatie door Robert Bedet met gegevens over oa. de families Burgemeestre, Bedet, Van Ham, Walter, Stoelman, Adens, Grouw, Berlit, Hermans, Klaassen, Hoeloekati, Tonnon, Snoeck en Mackertich.


Screenshot van website

Stamboom Beek, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-beek-blaricum

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Beek, Rebel, Vos, Loman, Bakker, De Rooij, Kippersluis, De Boer en Puijk.


Screenshot van website

Stamboom Beekelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-beekelaar

Een publicatie door H. Beekelaar met gegevens over oa. de families Kleine, Otten, Dieperink, Beekelaar, Doldersum, Kleyne, Kolk, Jonkman, Puper en Scheper.


Screenshot van website

Stamboom Beekes - www.genealogieonline.nl/stamboom-beekes

Een genealogische publicatie door Yvonne Luberti met gegevens over onder andere de families Beekes, Beekes Of Bekes, Van Well, Lissenberg, Luberti, Van der Meijden, Bekes, Van Beeck Of van Bekes en Van Bommel.


Screenshot van website

Stamboom Beekink - www.genealogieonline.nl/stamboom-beekink

Een publicatie door Wim Beekink met gegevens over oa. de families Beekink, Bekink, Kouwenhoven Van, Van Bekink, Charite, Wevers, Lieshout, Zee, Jansen en Bekinck.


Screenshot van website



Genealogie nieuws