stamboomgids

Familienamen » B

Websites 881 - 890 van 1646:

Stamboom Bense - www.genealogieonline.nl/stamboom-bense

Een publicatie door Hein Bense met gegevens over oa. de families Wiersum, Bense, Otto, Willemsen, Holman, Waal, Dermout, Waasdijk, Van en Waasdijk, Van.


Screenshot van website

Stamboom Benthem uit Zorgvlied (Diever) - www.genealogieonline.nl/stamboom-benthem

Een publicatie door Sjouke Benthem met gegevens over oa. de families Benthem, Winters, Bos, Bakker, Mos, Donker, Bralts, Volkers, Ekkels en Stelma.


Screenshot van website

Stamboom Berends - www.genealogieonline.nl/stamboom-berends

Een publicatie door Reinier Berends met gegevens over oa. de families Berends, Leunis, Kleihorst, Van der Kolk, Van Katwijk, Gildemeester, Van Vreden, Van Essen, Apolonia Clemens en Van den Bosse.


Screenshot van website

Stamboom Berendse-Van de Hoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendse-van-de-hoef

Een publicatie door Peter Berendse met gegevens over oa. de families Berendse, Van de Hoef, Doornekamp, Walet, Van de Biesebos, Van Selm, Van Craeyencamp, Pol en Pol.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen - www.genealogieonline.nl/berendsen-stamboom

Een publicatie door Gerrit Diepenbroek met gegevens over oa. de families Berendsen, Wolsink, Radstake, Berendzen, Wassink, Radstaeck, Radstaak, Bussink, Hilferink en Buunk.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendsen

Een genealogische publicatie door Vera Berendsen met gegevens over oa. de families Berendsen, Van Grol, Hubers, Wiendels, Berns, Rosmulder, Berentzen, Kok en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen en Flinkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendsen-en-flinkers

Een publicatie door Geert Berendsen met gegevens over oa. de families Jansen, Onstenk, Berendsen, Eggink, Woerts, Stegeman, Scholten, Pasman, Jolink en Besselink.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen Flinkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendsen-flinkers

Een genealogische publicatie door Geert Berendsen met gegevens over onder andere de families Jansen, Onstenk, Berendsen, Eggink, Stegeman, Woerts, Scholten, Lenselink en Lebbink.


Screenshot van website

Stamboom Berentsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-berentsen

Een publicatie door Frans Berentsen met gegevens over oa. de families Berentsen, Hummelink, Mentink, Tolkamp, Versteegen, Greup, Bremer, Broeks, Jansen en Besselink.


Screenshot van website

Stamboom Berg Woudstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-berg-woudstra

Een genealogische publicatie door Hendricus Karel Fedde Berg met gegevens over onder andere de families Woudstra, Berg, Van Amelsvoort, De Cock, Braaksma, Ooms, Tolsma, Linszen en Oudendijk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws