stamboomgids

Familienamen » B

Websites 881 - 890 van 1619:

Stamboom Berentsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-berentsen

Een publicatie door Frans Berentsen met gegevens over oa. de families Berentsen, Hummelink, Mentink, Tolkamp, Versteegen, Greup, Bremer, Broeks, Jansen en Besselink.


Screenshot van website

Stamboom Berg Woudstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-berg-woudstra

Een genealogische publicatie door Hendricus Karel Fedde Berg met gegevens over onder andere de families Woudstra, Berg, Van Amelsvoort, De Cock, Braaksma, Ooms, Tolsma, Linszen en Oudendijk.


Screenshot van website

Stamboom Berger - www.genealogieonline.nl/stamboom-berger

Een publicatie door Jo Berger met gegevens over oa. de families Berger, Gijbels, Peeters, Baeten, Cortleven, Vliegen, Vandewal, Boijen (Baijn) en Boijen (Baijn).


Screenshot van website

Stamboom Berger en Ummels - www.famberger.nl

Chronologisch overzicht vanaf de oudste bekende Berger en Ummels tot heden. Aanvullingen welkom.


Screenshot van website

Stamboom Bergers - www.genealogieonline.nl/stamboom-bergers

Een publicatie door Fred Roos met gegevens over oa. de families Bergers, Leeuw, Bentz, Takkenberg, Bovene, Roos en Roos.


Screenshot van website

Stamboom Bergsma, Bos Snellen jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bergsma-bos

Een publicatie door Herman Bos met gegevens over oa. de families Van der Sterren, Snellen, Bergsma, Hibma, Bos, Jansen, Buursma, Van Kaldekerken, Van Os en Bosch.


Screenshot van website

Stamboom Bergström,Tromp, Steenbergen, Gunter en Bimmel - arvidbergstrom.eu

Stamboom onderzoek naar de namen Bergström, Coorengel, Tromp, Ras, Steenbergen, Hartemink, Gunter en Bimmel.. Een speciaal onderzoek naar de Bimmel, deze is bijna afgerond.


Screenshot van website

Stamboom Beringer / Schmitz - www.genealogieonline.nl/stamboom-beringer-schmitz

Een genealogische publicatie door Anne Beringer met gegevens over onder andere de families Beringer, Janssen, Schmitz, Van der Velden, Van Pelt, Smulders, Jansen, Lap en Boers.


Screenshot van website

Stamboom Berkelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkelaar

Een publicatie door Steef Berkelaar met gegevens over oa. de families Berkelaar, Berckelaer, Berckelaar, Leentfaar, Brinkers, Berckel, Van 't Hof, Van der Wilt, Van Grondelle en De Bruin.


Screenshot van website

Stamboom Berken van den Broek - www.genealogieonline.nl/stamboom-berken-van-den-broek

Een publicatie door Manfred Stasz met gegevens over oa. de families Van den Broek, Gooren, Litjens, Van Neerven, Van den Heuvel, Madou, Cloostermans, Van der Zande, Wolters en Custers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws