stamboomgids

Familienamen » B

Websites 851 - 860 van 1602:

Stamboom Beks en De Krom - www.genealogieonline.nl/stamboom-beks-en-de-krom

Een publicatie door Wilhelmina Beks met gegevens over oa. de families Beks, Hoogendoorn, De Crom, Roeleveld, Bogaerts, Bex, De Krom, Foolen, Van Hastenberg en Van de Weijer.


Screenshot van website

Stamboom Beld - www.genealogieonline.nl/stamboom-beld

Een publicatie door Herman Kristen met gegevens over oa. de families Beld, Kroeze, Scholten, Masselink, Horst, Maathuis, Haarhuis, Wal Van Der, Telgenhof en Kristen.


Screenshot van website

Stamboom Belemans Gruitrode - www.genealogieonline.nl/stamboom-belemans-gruitrode

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Verheyen, Belemans, Flipkens, Clijsters, Craeghs, Swennen, Jeunen, Bosmans en Bosmans.


Screenshot van website

Stamboom Beljaards - www.genealogieonline.nl/stamboom-beljaards

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Beljaars, Beljaards, Huijsmans, De Waal, Gootjes, Kloet, Van der Made, Van der Klundert, Koene en Hack.


Screenshot van website

Stamboom Beljaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-beljaars

Een publicatie door W. Wamsteker-Dirkx met gegevens over oa. de families Beljaers, Beljaars, Bellaerts, Van Gils, Francois, Damen, Beljaards, Toebak, Stoop en Daas.


Screenshot van website

Stamboom Belle - www.genealogieonline.nl/stamboom-belle

Een publicatie door M.A. Belle met gegevens over oa. de families Belle, Keultjes, Cornelissen, Denekamp, Aupers, Ros, Smits, Langneaux, Joost en .


Screenshot van website

Stamboom Belleflam - www.genealogieonline.nl/stamboom-belleflam

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Belleflam, Corre, Franken, Termeulen, Facque, Belleflam de Jonge, Beumer, Janse Belleflam en Janse Belleflam.


Screenshot van website

Stamboom Bellekom - www.genealogieonline.nl/stamboom-bellekom

Een publicatie door Petra Beukers met gegevens over oa. de families Bellekom, Van Leeuwen, Van Bellekom, Van Belkom, Van der Kleij, Van Bellekom Of Bellecom Of Belkom, Van der Horst, Van Belcom, De Roos en Alsemgeest.


Screenshot van website

Stamboom Bellwinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-bellwinkel

Een publicatie door Bellwinkel met gegevens over oa. de families Lek, Bellwinkel, Horde, de, Havekost, Terwiel, Sassen, Baljeu, Keijzer en Keijzer.


Screenshot van website

Stamboom Beltzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-beltzer

Een publicatie door A. Beltzer met gegevens over oa. de families Go(d)(t)(t)schalk, Beltzer, Engelenberg, Unland, Helsloot, Melkert, Krommendam, Broekman, Le Duc en Kriek.


Screenshot van website



Genealogie nieuws