stamboomgids

Familienamen » B

Websites 851 - 860 van 1644:

Stamboom Behrens - www.genealogieonline.nl/stamboom-behrens

Een publicatie door M. Behrens met gegevens over oa. de families Risse, Behrens, Ardon, Schreutelkamp, Van Diest, Koppelle, Van der Zijde, Kool, De Haas en Haxter.


Screenshot van website

Stamboom Beijer-Haage - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijer-haage

Een publicatie door Jan de Mos met gegevens over oa. de families Tolboom, Beijer, Van der Lugt, Van de Lught, Haage, Hagen, Kok, Beyer, Hilhorst en Van der Locht.


Screenshot van website

Stamboom Beijer-Roest - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijer-roest

Een publicatie door Jaap Beijer met gegevens over oa. de families Beijer, Poldervaart, Van der Hoek, Roest, Luijendijk, Landman, Van den Berg, Van Leeuwen, De Pijper en Rietdijk.


Screenshot van website

Stamboom Beijer-Stevens - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijer-stevens

Een publicatie door Jules Beijer met gegevens over oa. de families Stevens, Janssen, Moeteman, Gotink, Kamp, Hendriks), Donkelman), Gerritsen), Garritsen en Donkelmans).


Screenshot van website

Stamboom Beijers - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijers

Een publicatie door G. Klijn met gegevens over oa. de families Beijers, Luchtenberg, Marsman, Van der Pauw, Sarink, Heij, Gevers Deijnoot, De Jongh, De Vries en Klijn.


Screenshot van website

Stamboom Beijnvoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijnvoort

Een publicatie door Frank Beijnvoort met gegevens over oa. de families Beijnvoort, Krott, Zonneveldt, Geurtsen, Van Kerkhof, Niehuis, De Koning, Bosma, Seeman en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Beimin - www.genealogieonline.nl/stamboom-beimin

Een publicatie door Marten Visser met gegevens over oa. de families Beimin, De Boer, Postma, Walinga, De Vries, Tjallinga, Beimijn, De Jong, Haitzes en Wierda.


Screenshot van website

Stamboom Beishuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom_beishuizen

Gegevens over oa. de families Beishuizen, Schuite, Niehof, Mulder, Ten Broeke, Beertema, Burema, Vos, Smit en Nieborg.


Screenshot van website

Stamboom Beker-Oude Elferink - www.genealogieonline.nl/stamboom-beker-oude-elferink

Een publicatie door M. Beker met gegevens over oa. de families Oude Elferink, Van Schaik, Dijkhuis, Wassink, Geerlings, Peters, Steinhaus, Bouhof, Beker en Meinders.


Screenshot van website

Stamboom Bekker Hartman Crooij - www.genealogieonline.nl/stamboom-bekker-hartman-crooij

Een publicatie door Daniela Puetz met gegevens over oa. de families Hartman, Crooy, Werner, Crooij, Bekker, Panhuis, Schilder, Scholten, Visser en Wiemers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws