stamboomgids

Familienamen » B

Websites 851 - 860 van 1710:

Stamboom Bas - www.genealogieonline.nl/stamboom-bas

Een genealogische publicatie door Andre Bas met gegevens over onder andere de families Van Judea, Bas, Hagenaars, Van Babylon, Van Wessex, Van Assyri?, Van Bohemen, Bierman en Der Hunnen.


Screenshot van website

Stamboom Bassant - www.genealogieonline.nl/stamboom-bassant

Een publicatie door J. Bassant met gegevens over oa. de families Bassant, Stakenburg, Simonis, Kok, Van Gijselen, Van Woesik, Zom, Roos, Van Dijk en Van Geel.


Screenshot van website

Stamboom Bastiaans - www.genealogieonline.nl/stamboom-bastiaans

Een publicatie door Roel Bazuin met gegevens over oa. de families Bastiaans, Tak, Van Bronkhorst, Soekias, Godschalk, Beks, Rundberg, Westhoff, Van Riet en Adam.


Screenshot van website

Stamboom Bastiaens - www.genealogieonline.nl/stamboom-bastiaens

Een publicatie door E. Bastiaens met gegevens over oa. de families Bastiaens, Bastiaans, Nelissen, Moors, Paulissen, Plessers, Vrancken, Stevens, Peeters en Geurts.


Screenshot van website

Stamboom Batavier - www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier

Publicatie van A.W.G. Batavier - In deze publicatie bevinden zich stambomen van vele tientallen families, die elk wel ergens een relatie met elkaar hebben. Wordt veelvuldig uitgebreid en/of voorzien van nieuw verzamelde data.


Screenshot van website

Stamboom Baten - www.genealogieonline.nl/stamboom-baten

Een publicatie door Gerard Baten met gegevens over oa. de families Adrianus Heijnen, Maria Baten, Cornelis De Waal, Maria Potters, Johannes Ernest, Joannes Baten, Catharina Gelten, Adriaan Ba(E)ten, Adrianus Baten en Jacobus Baten.


Screenshot van website

Stamboom Batenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-batenburg

Een genealogische publicatie door Kees Batenburg met gegevens over onder andere de families Batenburg, Groeneweg, De Jong, Hoek, Sol, Vroomman, Oudenaarden, Op den Kelder en De Blij.


Screenshot van website

Stamboom Batsenegger - www.genealogieonline.nl/stamboom-batsenegger

Een publicatie door J. Burggraaf met gegevens over oa. de families Van den Born, Den Boer, Laros, Arink, Van der Kooij, Basoski, Hamwijk, Van den Assum, Sinke en 't Hart.


Screenshot van website

Stamboom Baudrie - www.genealogieonline.nl/stamboom-baudrie

Een publicatie door Johannes Baudrie met gegevens over oa. de families Baudry, Febvre, le, Plancque, de le, Roy, le, Baudry Boudry, ? Reconstruit, Dubois, Hennin, de en Hennin, de.


Screenshot van website

Stamboom Bauer, Brack, Rosemann, Woldhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bauer

Een publicatie door Cor Bauer met gegevens over oa. de families Bauer, Brack, Woldhuis, Rosemann, Baur, Krencker, Kraencker (Krencker), Kuhn, Karcher en Van Ree.


Screenshot van website



Genealogie nieuws