stamboomgids

Familienamen » B

Websites 851 - 860 van 1757:

Stamboom Balm - www.genealogieonline.nl/stamboom-balm

Een publicatie door Aad Tinnenbroek met gegevens over oa. de families Balm, Jukes, Heijne, Doef van Der, Rooswinkel, Wensch van Der, Tromp, Meijer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Bals-Heijkoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-bals-heijkoop

Een publicatie door Robert Bals met gegevens over oa. de families Bals, Loendersloot, Van Helden, Ockhuijsen, Vink, Van Brederode, Heijkoop, Van Hartingsveld, Lastdrager en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Balt - www.genealogieonline.nl/stamboom-balt

Een publicatie door Constance Balt met gegevens over oa. de families Balt, Veenendaal, Groot, Van Naarden, Eekhof, Bos, Posthuma, V.d. Wakker, Colmjon en Hiltrop.


Screenshot van website

Stamboom Baltissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-baltissen

Een publicatie door Arnoud Baltissen met gegevens over oa. de families Baltissen, Hope, Baltesen, Roffel, Baltussen, Bosma, Poels, Johnston, Arts en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Balvert, de Lange - www.genealogieonline.nl/stamboom-balvert-de-lange

Een genealogische publicatie door Karin Langeveld met gegevens over onder andere de families Jan Balvert, Johannes Ouwerkerk, Marijtje Balvert, Marinus Balvert, Johanna van Kampen, Sebastianus Langeveld, Willem de Wit, Cees van Der Heijden en Hendrik Jacobus Kas.


Screenshot van website

Stamboom Bamberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bamberg

Een publicatie door J. Vomberg met gegevens over oa. de families Bamberg, Hart, Cohen, Gerlofs, De Levie, Meijer, Van Hoorn, Hak, Van den Berg en Udema.


Screenshot van website

Stamboom Bams - www.genealogieonline.nl/stamboom-bams

Een publicatie door Willem Bams met gegevens over oa. de families Heide, van der, Bams, Vries, de, Kooistra, Hardorff, Huet, van, Koning, de, Boonstra en Boonstra.


Screenshot van website

Stamboom Banis/Pigmans/Bridden/van Zaane/Pauw - www.genealogieonline.nl/stamboom-banis

Een publicatie door M.J. Banis met gegevens over oa. de families Banis, Pigmans, Brederode, Van, Sluijs, Bridden, Majoor, Zaane, Van, Pauw en Pauw.


Screenshot van website

Stamboom Bannink - www.genealogieonline.nl/stamboom-bannink

Een genealogische publicatie door Gerard Bannink met gegevens over onder andere de families Bannink, Zemmelink, Thornhill, Beswick, Velderman, Olthof, Kosstede, Garritsen en Andela.


Screenshot van website

Stamboom Barendrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-barendrecht

Een publicatie door Hendrie Barendrecht met gegevens over oa. de families Barendrecht, Barendregt, Veerbeek, Kruithof, Ridderhof, De Heer, De Jong, Den Boer, Van Driel en Amse.


Screenshot van website



Genealogie nieuws