stamboomgids

Familienamen » B

Websites 861 - 870 van 1653:

Stamboom Beijnvoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-beijnvoort

Een publicatie door Frank Beijnvoort met gegevens over oa. de families Beijnvoort, Krott, Zonneveldt, Geurtsen, Van Kerkhof, Niehuis, De Koning, Bosma, Seeman en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Beimin - www.genealogieonline.nl/stamboom-beimin

Een publicatie door Marten Visser met gegevens over oa. de families Beimin, De Boer, Postma, Walinga, De Vries, Tjallinga, Beimijn, De Jong, Haitzes en Wierda.


Screenshot van website

Stamboom Beishuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom_beishuizen

Gegevens over oa. de families Beishuizen, Schuite, Niehof, Mulder, Ten Broeke, Beertema, Burema, Vos, Smit en Nieborg.


Screenshot van website

Stamboom Beker-Oude Elferink - www.genealogieonline.nl/stamboom-beker-oude-elferink

Een publicatie door M. Beker met gegevens over oa. de families Oude Elferink, Van Schaik, Dijkhuis, Wassink, Geerlings, Peters, Steinhaus, Bouhof, Beker en Meinders.


Screenshot van website

Stamboom Bekker Hartman Crooij - www.genealogieonline.nl/stamboom-bekker-hartman-crooij

Een publicatie door Daniela Puetz met gegevens over oa. de families Hartman, Crooy, Werner, Crooij, Bekker, Panhuis, Schilder, Scholten, Visser en Wiemers.


Screenshot van website

Stamboom Bekkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-bekkers

Een publicatie door Loni Bekkers met gegevens over oa. de families Wooster, Van Deursen, Veltmans, Doel, Fransen, Bekkers, Jongen, Crebolder (Krijbolder), Pratt en Allen.


Screenshot van website

Stamboom Beks - www.genealogieonline.nl/stamboom-beks

Een publicatie door Joukje Faber met gegevens over oa. de families Pieter Beks, Teunis Beks, Catharina Elisabeth Beks, Johanna Beks, Jan Beks, Gerardus Bek, Gabriel Beks, Gerrardus Beckx, Hendrik Beks en Gerhardus Beks.


Screenshot van website

Stamboom Beks en De Krom - www.genealogieonline.nl/stamboom-beks-en-de-krom

Een publicatie door Wilhelmina Beks met gegevens over oa. de families Beks, Hoogendoorn, De Crom, Roeleveld, Bogaerts, Bex, De Krom, Foolen, Van Hastenberg en Van de Weijer.


Screenshot van website

Stamboom Beld - www.genealogieonline.nl/stamboom-beld

Een publicatie door Herman Kristen met gegevens over oa. de families Beld, Kroeze, Scholten, Masselink, Horst, Maathuis, Haarhuis, Wal Van Der, Telgenhof en Kristen.


Screenshot van website

Stamboom Belemans Gruitrode - www.genealogieonline.nl/stamboom-belemans-gruitrode

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Verheyen, Belemans, Flipkens, Clijsters, Craeghs, Swennen, Jeunen, Bosmans en Bosmans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws