stamboomgids

Familienamen » B

Websites 861 - 870 van 1682:

Stamboom Beeksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-beeksma

Een publicatie door M. Beeksma met gegevens over oa. de families De Jong, Beeksma, Annes, Klases, Van der Weide, Beekes, Jarigs, Hobbes, Symens en Henstra.


Screenshot van website

Stamboom Beekvelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-beekvelt

Een publicatie door Jan Beekvelt met gegevens over oa. de families Susteren, Beekvelt, Beekveld, Beeckveldt, Lutje, Norbruis, Bleeker, Croze, Slikboer en Drost.


Screenshot van website

Stamboom Beelen (Noord-Limburg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-beelen

Een publicatie door J. van den Beuken-Beelen met gegevens over oa. de families Beelen, Steeghs, Janssen, Seuren, Verstappen, Peeters, Gijsen, Baetsen, Strijbos en Mulders.


Screenshot van website

Stamboom Beeloo - www.genealogieonline.nl/stamboom-beeloo

Een publicatie door J.Beeloo met gegevens over oa. de families Beeloo, Scheurwater, Kok, Van der Waals, Duuring, Van Driel, Monnier, Van den Broek, Nicolai en Van Eldik Thieme.


Screenshot van website

Stamboom Beem - www.genealogieonline.nl/stamboom-beem

Een publicatie door L.J. Beem met gegevens over oa. de families Beem, Van Beem, Beems, Beemer, Böhm, Beum, Hofman, Beemers, Beeme en Timmerman.


Screenshot van website

Stamboom Beemer - www.genealogieonline.nl/stamboom-beemer

Een publicatie door J.G. Beemer met gegevens over oa. de families Beemer, Werkhoven, Poulissen, Willekes, Schaik Van, Adelaar, Eerkens, Lambermont, Verkerk en Luijn Van.


Screenshot van website

Stamboom Beers - Hoek - www.genealogieonline.nl/stamboom-beers-hoek

Een publicatie door Margreet Beers met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Beers, Hoek, Ooteman, Groot, Snelten, Koeman, Bakker, Pronk en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Beerten - www.genealogieonline.nl/stamboom-beerten

Een publicatie door L.M.Th. Beerten met gegevens over oa. de families Beerten, Bokkers, en Te Roller.


Screenshot van website

Stamboom Beerten-Gielen - www.genealogieonline.nl/stamboom-beerten-gielen

Een publicatie door Francois Beerten met gegevens over oa. de families Beerten, Wellens, Frederix, Schaeken, Lemmens, Baptist, Beliën, Swerts, Wijckmans en Eerdekens.


Screenshot van website

Stamboom Beeson/Lemmer - www.genealogieonline.nl/stamboom-beeson-lemmer

Een publicatie door Jodie Beeson met gegevens over oa. de families Beeson, Poore, Munyon, Lemmer, Darling, Carr, Andrews, Delap en Delap.


Screenshot van website



Genealogie nieuws