stamboomgids

Familienamen » B

Websites 871 - 880 van 1739:

Stamboom Batavier - www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier

Publicatie van A.W.G. Batavier - In deze publicatie bevinden zich stambomen van vele tientallen families, die elk wel ergens een relatie met elkaar hebben. Wordt veelvuldig uitgebreid en/of voorzien van nieuw verzamelde data.


Screenshot van website

Stamboom Baten - www.genealogieonline.nl/stamboom-baten

Een publicatie door Gerard Baten met gegevens over oa. de families Adrianus Heijnen, Maria Baten, Cornelis De Waal, Maria Potters, Johannes Ernest, Joannes Baten, Catharina Gelten, Adriaan Ba(E)ten, Adrianus Baten en Jacobus Baten.


Screenshot van website

Stamboom Batenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-batenburg

Een genealogische publicatie door Kees Batenburg met gegevens over onder andere de families Batenburg, Groeneweg, De Jong, Hoek, Sol, Vroomman, Oudenaarden, Op den Kelder en De Blij.


Screenshot van website

Stamboom Batsenegger - www.genealogieonline.nl/stamboom-batsenegger

Een publicatie door J. Burggraaf met gegevens over oa. de families Van den Born, Den Boer, Laros, Arink, Van der Kooij, Basoski, Hamwijk, Van den Assum, Sinke en 't Hart.


Screenshot van website

Stamboom Baudrie - www.genealogieonline.nl/stamboom-baudrie

Een publicatie door Johannes Baudrie met gegevens over oa. de families Baudry, Febvre, le, Plancque, de le, Roy, le, Baudry Boudry, ? Reconstruit, Dubois, Hennin, de en Hennin, de.


Screenshot van website

Stamboom Bauer, Brack, Rosemann, Woldhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bauer

Een publicatie door Cor Bauer met gegevens over oa. de families Bauer, Brack, Woldhuis, Rosemann, Baur, Krencker, Kraencker (Krencker), Kuhn, Karcher en Van Ree.


Screenshot van website

Stamboom Bausewein - www.wim.bausewein.nl

Stamboom onderzoek Bausewein/Klaver.Van Hilten/Puik/Rouwendaal/


Screenshot van website

Stamboom Beck - www.genealogieonline.nl/stamboom-beck

Een publicatie door Erik Beck met gegevens over oa. de families Beck, Smits, Ruijgrok, Van Kerkhof, Van Teeffelen, Bunnik, Dekker, Belgers, Hutmacher en Van der Linden.


Screenshot van website

Stamboom Becker - www.genealogieonline.nl/stamboom-becker

Een publicatie door Lisa Becker met gegevens over oa. de families Dejonghe, Verbeke, Hurd, Rogers, Becker, Vinckier, Tuttle, Van der Vyvere, Mcquillan en Finch.


Screenshot van website

Stamboom Becker, Kromer, Sluiter, Zdra?il e.a. - www.genealogieonline.nl/stamboom-becker-kromer-sluiter-zdrazil

Een publicatie door Stratho met gegevens over oa. de families Kromer, Kromer (Krohmer), Biermann, Priebsch, Zdra?il (Straschil), Sluiter, Kaulfuss) Kaulfuß (Kaulfus, Heller, Zinke en Lemm.


Screenshot van website



Genealogie nieuws