stamboomgids

Familienamen » B

Websites 901 - 910 van 1647:

Stamboom Berkenveld (Nederland-Suriname) - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkenveld

Een genealogische publicatie door K. Berkenveld met gegevens over onder andere de families Berkenveld, Ponjee, D'Hont, Van Veen, Van Lienden, De Kleyn, Van der Hilst, Jong Loy en Groenert.


Screenshot van website

Stamboom Berkenvelder - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkenvelder

Een publicatie door Pascal Wolters met gegevens over oa. de families Berkenvelder, Birkenfelder, Radstake, Welbers, Römer, Van Wezep, Hulshoff, Edel, Niehoff en Scholten.


Screenshot van website

Stamboom Berkhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkhout

Een publicatie door N. van der Brugge met gegevens over oa. de families Berkhout, Berghout, Berckhout, Hoogendam, Van der Kooij, Van Keulen, Blijdorp, Visser, Koevoet en Van Krimpen.


Screenshot van website

Stamboom Berkhout - www.genealogieonline.nl/berkhout-stamboom

Een publicatie door S. Berkhout met gegevens over oa. de families Van Arkel (Van Lede), Van den Berg, Berkhout, Van Heusden, Buitendijk, Daemen, Appeldoorn, Van der Waal, Van Ghiessen en Schouten.


Screenshot van website

Stamboom Berkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-berkman

Een publicatie door Adriana Berkman met gegevens over oa. de families Bezemer, Borgardijn, Van Dijkhuizen, Berkman, De Raadt, Gerritsen, Visser, Adriana, Van Dalen en Reneman.


Screenshot van website

Stamboom Berlinger, De Jong, Janssen, Overbeek - www.genealogieonline.nl/stamboom-berlinger

Een publicatie door Christa Berlinger met gegevens over oa. de families Janssen, Nijman, De Jong, Overbeek, De Weijer, Wijdenes, Luimes, De Haas, Teeuwsen en Zwier.


Screenshot van website

Stamboom Berneel-de Craecker - www.genealogieonline.nl/stamboom-berneel-de-craecker

Een genealogische publicatie door Marleen Berneel met gegevens over onder andere de families De Craecker, Berneel, Clauwaert, Fiers, Pannier, De Raeve, Helderweirt, Staelens en Ysveld.


Screenshot van website

Stamboom Bernouw-Jaarsveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-bernouw-jaarsveld

Een genealogische publicatie door Joop Sanner met gegevens over onder andere de families Bernouw (Barnouw), Jaarsveld, Bernouw, Sanner, Wijnstekers, Vrijland, Winter, Van Malsen en Slegtenhorst.


Screenshot van website

Stamboom Bersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-bersma

Een genealogische publicatie door Tjeerd Bersma met gegevens over onder andere de families Bersma, Kroon, Stokman, Gorter, Van der Wal, Van Olst, Goes, Jaasma en Pen.


Screenshot van website

Stamboom Berteler - www.genealogieonline.nl/stamboom-berteler

Een publicatie door Marcel Berteler met gegevens over oa. de families Bartelink, Berteler, Bertelink, Groot Wassink, Aaftink, Ten Cate, Ter Hofte, Geerdink, Bettinger en Ter Mors.


Screenshot van website



Genealogie nieuws