stamboomgids

Familienamen » B

Websites 901 - 910 van 1587:

Stamboom Besselse - www.genealogieonline.nl/stamboom-besselse

Een publicatie door R. Annokkee met gegevens over oa. de families Besselse, Kortenbosch, Drost, Beek V, Hoef V D, Zaal, Wallenburg, Burgers, Kraats van Der en Dijk V.

Screenshot van website

Stamboom Bessems - www.genealogieonline.nl/stamboom-bessems

Gegevens over oa. de families Bessems, Starren, Wald, Bastings, Costongs, Wijnands, Wolfs, Beckers, Delbouille en Smeets.

Screenshot van website

Stamboom Bestevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-bestevaar

Een genealogische publicatie door Cor Bestevaar met gegevens over onder andere de families Bestevaar, Buuren Van, De Leeuw, Coppens, Roobeek, Kaper, Peereboom, Bakker en Dekker.

Screenshot van website

Stamboom Bettray - Berendsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bettray-berendsen

Een publicatie door Arnold Bettray met gegevens over oa. de families Unbekannt, Sliepenbeek, Bettray, Winters, Jansen, Van Uum, Boll, Kemperman, Kersten en Berendsen.

Screenshot van website

Stamboom Beukelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-beukelman

Een publicatie door Francois Beukelman met gegevens over oa. de families Beukelman, Beuckelman, Van der Meer, De Winter, Bijl, Van Bodegom, Verhoeve, Kool, Plooster en Langstraat.

Screenshot van website

Stamboom Beulen-Haldermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-beulen-haldermans

Een publicatie door Vera Jenniskens-Beulen met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Beulen, Coenen, Schmitz, Douze, Zeelen, Maessen, Zeegers en Zeegers.

Screenshot van website

Stamboom Beumer - www.genealogieonline.nl/stamboom-beumer

Een publicatie door W. Beumer met gegevens over oa. de families Beumer, Van den Berg, Reusink, Bömer, Bosveld, Van Tent, Copier, Peters, Jacobs en Willemsen.

Screenshot van website

Stamboom Beunder - www.genealogieonline.nl/stamboom-beunder

Een publicatie door A. Beunder met gegevens over oa. de families Beunder, Van der Velden, Van Wijk, Treffers, Verweij, Kuijsten, Van der Velde, De Geus, Van de Vooren en Hillebrand.

Screenshot van website

Stamboom Beutels - www.genealogieonline.nl/stamboom-beutels

Een publicatie door Jef Beutels met gegevens over oa. de families Beutels, Buijtels, Swinnen, Lemmens, Nijs, Adriaens, Wiegs, Frederickx, Cloostermans en Van Gossum.

Screenshot van website

Stamboom Bevelander en Hage - www.genealogieonline.nl/stamboom-bevelander-en-hage

Een publicatie door Paul van de Kasteele met gegevens over oa. de families Hage, Bevelander, Van de Kasteele, Stok, Geldof, Harthoorn, Krijger, Van der Male, Loijen en Paardekooper.

Screenshot van website



Genealogie nieuws