stamboomgids

Familienamen » B

Websites 901 - 910 van 1615:

Stamboom Berteler - www.genealogieonline.nl/stamboom-berteler

Een publicatie door Marcel Berteler met gegevens over oa. de families Bartelink, Berteler, Bertelink, Groot Wassink, Aaftink, Ten Cate, Ter Hofte, Geerdink, Bettinger en Ter Mors.


Screenshot van website

Stamboom Bertou - www.genealogieonline.nl/stamboom-bertou

Een publicatie door Michas Bertou met gegevens over oa. de families Bertou, Bertault, Bertaux, De Jonge, Driessens, Laurance, Bertouw, De Jong, Fros en Van der Sande.


Screenshot van website

Stamboom Bertrand - www.genealogieonline.nl/stamboom-bertrand

Een publicatie door V. van Vucht-Bertrand met gegevens over oa. de families Bertrand, Molenaar, Van Riel, Jonk, Verwer, Muhren, Douwes, Berkum, Peerdeman en Schipper.


Screenshot van website

Stamboom Bervoets - www.genealogieonline.nl/stamboom-bervoets

Een genealogische publicatie door Arie Bervoets met gegevens over onder andere de families Bervoets, Schelling, Stam, Musch, Louwrier, Mouthaan, De Ruiter, De Graaf en Verrijp.


Screenshot van website

Stamboom Besemer, Bezemer, van Heeckeren, de Borst, van der Laan - www.genealogieonline.nl/stamboom-besemer-bezemer

Een publicatie door Arie Bezemer met gegevens over oa. de families De Borst, Bezemer, Van der Laan, Besemer, Van Heeckeren, Baron van Heeckeren, Van den Doel, Barones van Heeckeren en Barones van Heeckeren.


Screenshot van website

Stamboom Besselse - www.genealogieonline.nl/stamboom-besselse

Een publicatie door R. Annokkee met gegevens over oa. de families Besselse, Kortenbosch, Drost, Beek V, Hoef V D, Zaal, Wallenburg, Burgers, Kraats van Der en Dijk V.


Screenshot van website

Stamboom Besselse - www.genealogieonline.nl/stamboom-besselse

Een publicatie door R. Annokkee met gegevens over oa. de families Besselse, Kortenbosch, Drost, Beek V, Hoef V D, Zaal, Wallenburg, Burgers, Kraats van Der en Dijk V.


Screenshot van website

Stamboom Bessems - www.genealogieonline.nl/stamboom-bessems

Gegevens over oa. de families Bessems, Starren, Wald, Bastings, Costongs, Wijnands, Wolfs, Beckers, Delbouille en Smeets.


Screenshot van website

Stamboom Bestevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-bestevaar

Een genealogische publicatie door Cor Bestevaar met gegevens over onder andere de families Bestevaar, Buuren Van, De Leeuw, Coppens, Roobeek, Kaper, Peereboom, Bakker en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Bettray - Berendsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bettray-berendsen

Een publicatie door Arnold Bettray met gegevens over oa. de families Unbekannt, Sliepenbeek, Bettray, Winters, Jansen, Van Uum, Boll, Kemperman, Kersten en Berendsen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws