stamboomgids

Familienamen » B

Websites 911 - 920 van 1618:

Stamboom Beulen-Haldermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-beulen-haldermans

Een publicatie door Vera Jenniskens-Beulen met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Beulen, Coenen, Schmitz, Douze, Zeelen, Maessen, Zeegers en Zeegers.


Screenshot van website

Stamboom Beumer - www.genealogieonline.nl/stamboom-beumer

Een publicatie door W. Beumer met gegevens over oa. de families Beumer, Van den Berg, Reusink, Bömer, Bosveld, Van Tent, Copier, Peters, Jacobs en Willemsen.


Screenshot van website

Stamboom Beunder - www.genealogieonline.nl/stamboom-beunder

Een publicatie door A. Beunder met gegevens over oa. de families Beunder, Van der Velden, Van Wijk, Treffers, Verweij, Kuijsten, Van der Velde, De Geus, Van de Vooren en Hillebrand.


Screenshot van website

Stamboom Beutels - www.genealogieonline.nl/stamboom-beutels

Een publicatie door Jef Beutels met gegevens over oa. de families Beutels, Buijtels, Swinnen, Lemmens, Nijs, Adriaens, Wiegs, Frederickx, Cloostermans en Van Gossum.


Screenshot van website

Stamboom Bevelander en Hage - www.genealogieonline.nl/stamboom-bevelander-en-hage

Een publicatie door Paul van de Kasteele met gegevens over oa. de families Hage, Bevelander, Van de Kasteele, Stok, Geldof, Harthoorn, Krijger, Van der Male, Loijen en Paardekooper.


Screenshot van website

Stamboom Beyne - www.genealogieonline.nl/stamboom-beyne

Een publicatie door Eric Beyne met gegevens over oa. de families Beyne, Driessens, Vermeire, Phlips, D' hondt, Huys, Tavernier, Mermuys en Mermuys.


Screenshot van website

Stamboom Bezuijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bezuijen

Een publicatie door Monique met gegevens over oa. de families Dienaar, Berg, Bezuijen, Van Toorenburg, Van Stuijvenberg, Vervenne, Van Burg, Geraedts, Landman en Besuijen.


Screenshot van website

Stamboom Biekart - www.genealogieonline.nl/stamboom-biekart

Een publicatie door M.J. (ies) Biekart met gegevens over oa. de families Biekart, Haverkamp, Schiesser, Rheden, van, Pickart, Riet, van, Stap, Hondt, de en Hondt, de.


Screenshot van website

Stamboom Bienemann - www.genealogieonline.nl/stamboom-bienemann

Een publicatie door Jolanda Bienemann met gegevens over oa. de families Wesselman, Blanken, Bogman, Van der Nat, Willems, Van der Meer, Hermans, Van der Zwet, Hoogenboom en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Biere-de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-biere-de-jong

Een publicatie door Sjoukje Biere met gegevens over oa. de families Van Beijeren, Bauer, Termeer, Biere, Runge, Van der Groep, Van Beieren, Von Bayern, Hermsen en Van der Sloot.


Screenshot van website



Genealogie nieuws