stamboomgids

Familienamen » B

Websites 911 - 920 van 1700:

Stamboom Berends - www.genealogieonline.nl/stamboom-berends

Een publicatie door Reinier Berends met gegevens over oa. de families Berends, Leunis, Kleihorst, Van der Kolk, Van Katwijk, Gildemeester, Van Vreden, Van Essen, Apolonia Clemens en Van den Bosse.


Screenshot van website

Stamboom Berends/Breur - www.genealogieonline.nl/stamboom-berends-breur

Een genealogische publicatie door Joop Breur met gegevens over onder andere de families Sloof, Vis, Breur, Kouwenhoven, De Been, Nolen, Barendregt, Glimmerveen en Berends.


Screenshot van website

Stamboom Berendse-Van de Hoef - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendse-van-de-hoef

Een publicatie door Peter Berendse met gegevens over oa. de families Berendse, Van de Hoef, Doornekamp, Walet, Van de Biesebos, Van Selm, Van Craeyencamp, Pol en Pol.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen - www.genealogieonline.nl/berendsen-stamboom

Een publicatie door Gerrit Diepenbroek met gegevens over oa. de families Berendsen, Wolsink, Radstake, Berendzen, Wassink, Radstaeck, Radstaak, Bussink, Hilferink en Buunk.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendsen

Een genealogische publicatie door Vera Berendsen met gegevens over oa. de families Berendsen, Van Grol, Hubers, Wiendels, Berns, Rosmulder, Berentzen, Kok en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen en Flinkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendsen-en-flinkers

Een publicatie door Geert Berendsen met gegevens over oa. de families Jansen, Onstenk, Berendsen, Eggink, Woerts, Stegeman, Scholten, Pasman, Jolink en Besselink.


Screenshot van website

Stamboom Berendsen Flinkers - www.genealogieonline.nl/stamboom-berendsen-flinkers

Een genealogische publicatie door Geert Berendsen met gegevens over onder andere de families Jansen, Onstenk, Berendsen, Eggink, Stegeman, Woerts, Scholten, Lenselink en Lebbink.


Screenshot van website

Stamboom Berentsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-berentsen

Een publicatie door Frans Berentsen met gegevens over oa. de families Berentsen, Hummelink, Mentink, Tolkamp, Versteegen, Greup, Bremer, Broeks, Jansen en Besselink.


Screenshot van website

Stamboom Berg Woudstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-berg-woudstra

Een genealogische publicatie door Hendricus Karel Fedde Berg met gegevens over onder andere de families Woudstra, Berg, Van Amelsvoort, De Cock, Braaksma, Ooms, Tolsma, Linszen en Oudendijk.


Screenshot van website

Stamboom Berger - www.genealogieonline.nl/stamboom-berger

Een publicatie door Jo Berger met gegevens over oa. de families Berger, Gijbels, Peeters, Baeten, Cortleven, Vliegen, Vandewal, Boijen (Baijn) en Boijen (Baijn).


Screenshot van website



Genealogie nieuws