stamboomgids

Familienamen » D

Websites 511 - 520 van 610:

Stamboom Molenkamp en Duijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-molenkamp-en-duijf

Een genealogische publicatie door Martien Jonker met gegevens over onder andere de families Duijf, Molenkamp, De Hont, Daalmeyer, Hamerslag, Brouwer, Hamaker en Hoppenbrouwer.


Screenshot van website

Stamboom Niels Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-niels-dam

Een publicatie door Niels Dam met gegevens over oa. de families Both, Dam, Van Dongen, Verweij, Vervoorn, Van der Lee, Rörik, Bakker, Van der Heijden en Robijn.


Screenshot van website

Stamboom Riny Doyle geboren Marinus van Waard - www.genealogieonline.nl/stamboom-riny-doyle-geboren-marinus-van-waard

Een publicatie door Riny Doyle met gegevens over oa. de families Vecht, Visbeen, Both, Welbergen, Van Dijl, Jans, Stam, Van Waard, Van Driel en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Roelof Dekker en Aaltje Sok - www.genealogieonline.nl/stamboom-dekker-en-sok

Een publicatie door Aly Kuik met gegevens over oa. de families Dekker, Sok, Bartelds, Kuik, Slot, Baas, Bartels, Ham, De Jonge en Westerbeek.


Screenshot van website

Stamboom Stefaan Duym - www.genealogieonline.nl/stamboom-stefaan-duym

Een publicatie door Stefaan Duym met gegevens over oa. de families Duym, Buckinx, Couck, Van Damme, Scheerlinck, Van Vaerenbergh, Janssens, Baeyens, Raeman en De Pelsmaeker.


Screenshot van website

Stamboom Ten Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-dam

Een publicatie door Ton ten Dam met gegevens over oa. de families Ten Dam, Aveskamp, Geijsberts, Teunisse, Vrijaldenhoven, Beijerink, Gerritsen, Lohuis, Bouwhuis en Sluiter.


Screenshot van website

Stamboom Van Daalen - Maasland - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-daalen-maasland

Een genealogische publicatie door Remco van Daalen met gegevens over onder andere de families Maasland, De Bazel, Van Daalen, Visser, Oosschot, Lahnemann, Koch, Posthumus en Kelvink.


Screenshot van website

Stamboom Van Dael - De Backer - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dael-de-backer

Een publicatie door John Van Dael met gegevens over oa. de families Van Wezenbeeck, Debacker, Van Dael, De Backer, Goetschalckx, Vochten, Michielsen, Konings, Van Meel en Van Speybrouck.


Screenshot van website

Stamboom Van Dalen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dalen

Een publicatie door H. van Dalen met gegevens over oa. de families Van Dalen, Koops, Mulder, Lamberts, Stevens, Stoffers, Wuffen, Klinkhamer, Dekker en Enting.


Screenshot van website

Stamboom Van Dalen en Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dalen-en-lanting

Een publicatie door J. van Dalen met gegevens over oa. de families Jans, Garrelds, Vink, Teisman, Lever, Venema, Harms, Jacobs, Hindriks en Van Dijken.


Screenshot van website



Genealogie nieuws