stamboomgids

Familienamen » D

Websites 501 - 510 van 664:

Stamboom Duden - www.genealogieonline.nl/stamboom-duden

Een publicatie door Frank Duden met gegevens over oa. de families Duden, De Kam, Schoemaker, Fastenau, Sijbesma, Kooman, Louws, Van de Linde, Mieras en Jacobson.


Screenshot van website

Stamboom Dudink - www.genealogieonline.nl/stamboom-dudink

Een genealogische publicatie door Rico Dudink met gegevens over onder andere de families Dudink, Singerling, Strella, Steltenpool, Bank en Roelfs.


Screenshot van website

Stamboom Dudok GCM Terheijden - www.genealogieonline.nl/stamboom-dudok

Een publicatie door Frits Dudok met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Stamboom Dudok Lage Zwaluwe - www.genealogieonline.nl/stamboom-dudok-lage-zwaluwe

Een genealogische publicatie door Adriaan Dudok met gegevens over onder andere de families Dudok, Dudock, Van 't Geloof, Polak, Van de Steenoven, De Graaf, Stuifmeel, Van Aken en Dubbelman.


Screenshot van website

Stamboom Dué - www.genealogieonline.nl/stamboom_due

Gegevens over oa. de families Dué, Kloet, Kunze, Van den Berg, Vintges, Schröder, Bucher, Pruckmüller, Leer en Gerritsen.


Screenshot van website

Stamboom Duijnhouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-duijnhouwer

Een publicatie door M.D.A. Duijnhouwer met gegevens over oa. de families Duijnhouwer, Geuze, Duinhouwer, Schot, Hartog, Blaas, Larooij, Lankester, Jansens en Kievit.


Screenshot van website

Stamboom Duinmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-duinmeijer

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Duijnmaijer, Duijnmeijer, Sijmonsz Duijnmaijer, Cornelisz Duijnmaijer, Thijmonsz, Tijmons, Sijmonsdr Duijnmaijer, Cornelis Duinmayer en Cornelis Duinmayer.


Screenshot van website

Stamboom Duitemeijer/Jonkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-duitemeijer-jonkman

Een publicatie door Rob Duitemeijer met gegevens over oa. de families Van IJken, Jonkman, Van Raalte, Duitemeijer, Den Hollander, Muijsson, Minderhoud, Weerheim, Sch.


Screenshot van website

Stamboom Duits - www.genealogieonline.nl/stamboom-duits

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Duits, Könning, Kluutman, Derksen, Heuvelse, Wessel,Vos en Arm.


Screenshot van website

Stamboom Duivenvoorde - www.genealogieonline.nl/stamboom-duivenvoorde

Een genealogische publicatie door Jessica Baarda-Duivenvoorde met gegevens over onder andere de families Duivenvoorde, Vlieland, Schaap, Van den Bosch, Van der Hans, 's Gravemade, Jak, Van Hogewoning en Van Wassenaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws