stamboomgids

Familienamen » D

Websites 501 - 510 van 608:

Stamboom families Van Dijk en Van Ginkel e.a. - www.pietvandijk.nl

Stamboom families van Dijk van Ginkel Sebens Mulder Smit Groenenberg

Screenshot van website

Stamboom FW Dillingh 1808 - www.genealogieonline.nl/stamboom-dillingh

Een publicatie door Pyt Dillingh met gegevens over oa. de families Dillingh, Dillinck, Heerbels, Idzardi, Van der Schuit, Beizeit, Faber, Dilling, Walinga en Hardorff.

Screenshot van website

Stamboom Heyn Peter Horsten van Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-heyn-peter-horsten-van-dongen

Een publicatie door FHC Schellekens met gegevens over oa. de families Horsten, Schellekens, Schoffer, Schuermans, Emmen, Van den Biggelaar, Roef en Jan Horsten.

Screenshot van website

Stamboom HJ van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hj-van-dijk

Een genealogische publicatie door HJ van Dijk met gegevens over onder andere de families Van den Brink, Van Dijk, Van Winssen, Van Beek, Ahrens, Van de Brink, Hofman, Veldhuizen en Van Haren.

Screenshot van website

Stamboom Jan Ariensz. Decker (Nieuw Beijerland ca 1600). - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-ariensz-decker

Een genealogische publicatie door T. J. Roos met gegevens over onder andere de families Dekker, Van Gelderen, Van Etten, Levering, Bezemer, Hordijk, Verzijl, Jabaaij en Kooij.

Screenshot van website

Stamboom Johannes van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-johannes-van-dijk

Een genealogische publicatie door Johannes Cornelis Van Dijk met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Van de Graaf, Van Helsloten, Soesbergen, De Leur, Van der Haar, Botha, Van Teeffelen en Cerfontein.

Screenshot van website

Stamboom Joop Dales - www.genealogieonline.nl/stamboom-joop-dales

Een publicatie door Joop Dales met gegevens over oa. de families Krabbe, Collet, Jansen, Dales, Van Delden, Lensink, Navis, Hilferink en Hilferink.

Screenshot van website

Stamboom Leendert Janszn Diepenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-leendert-janse-diepenhorst

Een publicatie door F. van den Idsert met gegevens over oa. de families Diepenhorst, Van Kesteren, Vuurens, Van Gelderen, Visser, Van der Kwast, De Jong, De Jongh, De With en Van Kekem.

Screenshot van website

Stamboom Molenkamp en Duijf - www.genealogieonline.nl/stamboom-molenkamp-en-duijf

Een genealogische publicatie door Martien Jonker met gegevens over onder andere de families Duijf, Molenkamp, De Hont, Daalmeyer, Hamerslag, Brouwer, Hamaker en Hoppenbrouwer.

Screenshot van website

Stamboom Niels Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-niels-dam

Een publicatie door Niels Dam met gegevens over oa. de families Both, Dam, Van Dongen, Verweij, Vervoorn, Van der Lee, Rörik, Bakker, Van der Heijden en Robijn.

Screenshot van website



Genealogie nieuws