stamboomgids

Familienamen » D

Websites 501 - 510 van 621:

Stamboom familie Ten Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-ten-dam

Een publicatie door Ton ten Dam met gegevens over oa. de families Ten Dam, Ten Dam), Daenen, Aveskamp, Bodde, Geijsberts, Teunisse, Beijerink, Vrijaldenhoven en Olde Aarnink.


Screenshot van website

Stamboom Familie Van Dassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dassen

Een publicatie door J.W. van Dassen met gegevens over oa. de families Van Dassen, Meilink, Kreunen, Boumeester, Nijveldt, Koelinck, Holmer, Forkink, Remmelink en Nielsen.


Screenshot van website

Stamboom familie van Dellen - home.planet.nl/~4011ge4

stamboom familie van dellen


Screenshot van website

Stamboom familie Van der Does - Van Spronsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-does-van-spronsen

Een genealogische publicatie door Ton van der Does met gegevens over onder andere de families Van der Does, De Vinckenman, Van Spronsen, Van der Does (VI, Van der Does {vi, Molenaar, Van der Plas, Buitendijk en Van der Zwart.


Screenshot van website

Stamboom familie Van der Drift - www.mijnstambomen.nl/leiden/drift.htm

Deze online publicatie is hoogstwaarschijnlijk gebaseerd op onderzoek van wijlen G.H.J. van der Drift, oud-leraar Duits, woonachtig te Rijswijk.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Dijck/Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-dijck-dijk

Een genealogische publicatie door van Dijk met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Van Dijck, Lub, Verschragen, Driessen, Pijper, De Groot, Van Egmond en Huibrechtse.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk

De stamboom van de familie Van Dijk, Van Dijck, Van Den Dijck afkomstig uit de Kempen. is samengesteld door F. van Dijk. Gegevens over o.a. de families Dijk, Dijck, Smits, Wichhart, Hest, Doormalen, Schoot, Collenberg, Erkeland en Haaren.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-dijk

Een publicatie door J. Vomberg met gegevens over oa. de families Van Dijk, De Vries, Hartog, Cohen, Toncman, Hes, Katz, Wessels, Wolf en Frank.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Dijk, Kroeze, van der Wal - www.speerstra.info/genealogie/index.php?command=gedcom&ged=VDIJK.GED

Families uit de Zuidwesthoek van Friesland oa van Dijk, Kroeze, van der Wal.


Screenshot van website

Stamboom familie Van Dongen - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-van-dongen

Een publicatie door Joyce Elst-van Dongen met gegevens over oa. de families Van Dongen, Fijneman, Netten, Van den Noort, Schoonens, Kuijpers, Van Tilborgh, De Wijs en De Wijs.


Screenshot van website



Genealogie nieuws