stamboomgids

Familienamen » D

Websites 471 - 480 van 617:

Stamboom Dué - www.genealogieonline.nl/stamboom_due

Gegevens over oa. de families Dué, Kloet, Kunze, Van den Berg, Vintges, Schröder, Bucher, Pruckmüller, Leer en Gerritsen.


Screenshot van website

Stamboom Duijnhouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-duijnhouwer

Een publicatie door M.D.A. Duijnhouwer met gegevens over oa. de families Duijnhouwer, Geuze, Duinhouwer, Schot, Hartog, Blaas, Larooij, Lankester, Jansens en Kievit.


Screenshot van website

Stamboom Duinmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-duinmeijer

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Duijnmaijer, Duijnmeijer, Sijmonsz Duijnmaijer, Cornelisz Duijnmaijer, Thijmonsz, Tijmons, Sijmonsdr Duijnmaijer, Cornelis Duinmayer en Cornelis Duinmayer.


Screenshot van website

Stamboom Duitemeijer/Jonkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-duitemeijer-jonkman

Een publicatie door Rob Duitemeijer met gegevens over oa. de families Van IJken, Jonkman, Van Raalte, Duitemeijer, Den Hollander, Muijsson, Minderhoud, Weerheim, Sch.


Screenshot van website

Stamboom Duits - www.genealogieonline.nl/stamboom-duits

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Duits, Könning, Kluutman, Derksen, Heuvelse, Wessel,Vos en Arm.


Screenshot van website

Stamboom Duker - www.genealogieonline.nl/stamboom-duker

Een publicatie door Ton Duker met gegevens over oa. de families Duker, Stüte, Van der Horst, Düker, Bosma, Been, Rüter, Niemeijer, Döppenbecker en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Dullemen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen

Een publicatie door Ton Deunhouwer met gegevens over oa. de families Moeliker, Van Brederode, Moelker, Van Dulmen, Visser, Van Rijswijk, Gravendeel, Dullemond, Zwankhuizen en De Zeeuw.


Screenshot van website

Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië - www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas

Een genealogische publicatie door Rob Dumas met gegevens over onder andere de families Battiau, Dumas, Hulscher, Castelain, Tetaert, Landrie, Versmessen, Westerman en Vuist.


Screenshot van website

Stamboom Dumont - www.genealogieonline.nl/stamboom-dumont

Een publicatie door A. Dumont met gegevens over oa. de families Dumont, Faro, De Mont, Noteboom, Plessen, Du Mont, Bottema, Juneman, Hanemaaijer en Verheijen.


Screenshot van website

Stamboom Dumont, Noteboom, Verheijen en Plessen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dumont-noteboom-verheijen-plessen

Een publicatie door A. Dumont met gegevens over oa. de families Dumont, Faro, De Mont, Noteboom, Plessen, Bottema, Du Mont, Juneman, Hanemaaijer en Verheijen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws