stamboomgids

Familienamen » D

Websites 441 - 450 van 630:

Stamboom Dorr - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorr

Gegevens over oa. de families Dorr, Jonker, Grauw De, Bins, Bruggen Ter, Buquet, Geldre Van, Winkelman, Osinga en Bruinsma.


Screenshot van website

Stamboom Dorr - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dorr

Een publicatie door H. Dorr met gegevens over oa. de families Dorr, Andres, Dietz, Boon, Verkade, Van Os, Heemink, Titulaer en Titulaer.


Screenshot van website

Stamboom Dorré - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorre

Een publicatie door R. Dorré met gegevens over oa. de families Dorré, Van Kuik, Burgers, Vring, Mons, Houijoux, De Jeu, Materman, Wolffram en Van den Oever.


Screenshot van website

Stamboom Dorré - gw5.geneanet.org/index.php3?b=robdor_f

stamboom


Screenshot van website

Stamboom Dorré - Van Bemmelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorre-van-bemmelen

Een publicatie door F. Dorré met gegevens over oa. de families Van Bemmelen, Hilders, Dorré, Van Asselen, Zwetsloot, Loos, Knigge, Van Veen, Sprokkerieft en Fujiwara.


Screenshot van website

Stamboom Dorregeest - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorregeest

Een publicatie door Evert Dorregeest met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Dorregeest, Jans, Berghoef, Bruin, Bakker, Dooijeweerd, Maertsz, Martinius en Kater.


Screenshot van website

Stamboom Douma - www.genealogieonline.nl/stamboom-douma

Een genealogische publicatie door J.H.Douma met gegevens over onder andere de families Douma, Baas, Koning, Douwes, Rolfes, Hayes, Van der Geize, Jans en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Doumen Stokkem - www.genealogieonline.nl/stamboom-doumen-stokkem

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Doumen, Roex, Jacobs, Aendekerk, Aerts, Moors, Colson, Janssen en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Douwstra, de Vries en Stoffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-douwstra

Een publicatie door Hans de Vries met gegevens over oa. de families De Vries, Veerbeek, Stoffer, Idema, Douwstra, Luchies en Brander.


Screenshot van website

Stamboom Dovermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-dovermann

Een publicatie door Chir Dovermann met gegevens over oa. de families Dovermann, Iser, Sijstermans, Lange, Scheeren, Ritzen, Koopmann, Kerkhoffs, Unterbein en Lindelauf.


Screenshot van website



Genealogie nieuws