stamboomgids

Familienamen » D

Websites 441 - 450 van 621:

Stamboom Dorré - Van Bemmelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorre-van-bemmelen

Een publicatie door F. Dorré met gegevens over oa. de families Van Bemmelen, Hilders, Dorré, Van Asselen, Zwetsloot, Loos, Knigge, Van Veen, Sprokkerieft en Fujiwara.


Screenshot van website

Stamboom Dorregeest - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorregeest

Een publicatie door Evert Dorregeest met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Dorregeest, Jans, Berghoef, Bruin, Bakker, Dooijeweerd, Maertsz, Martinius en Kater.


Screenshot van website

Stamboom Douma - www.genealogieonline.nl/stamboom-douma

Een genealogische publicatie door J.H.Douma met gegevens over onder andere de families Douma, Baas, Koning, Douwes, Rolfes, Hayes, Van der Geize, Jans en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Doumen Stokkem - www.genealogieonline.nl/stamboom-doumen-stokkem

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Doumen, Roex, Jacobs, Aendekerk, Aerts, Moors, Colson, Janssen en Janssen.


Screenshot van website

Stamboom Douwstra, de Vries en Stoffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-douwstra

Een publicatie door Hans de Vries met gegevens over oa. de families De Vries, Veerbeek, Stoffer, Idema, Douwstra, Luchies en Brander.


Screenshot van website

Stamboom Dovermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-dovermann

Een publicatie door Chir Dovermann met gegevens over oa. de families Dovermann, Iser, Sijstermans, Lange, Scheeren, Ritzen, Koopmann, Kerkhoffs, Unterbein en Lindelauf.


Screenshot van website

Stamboom Draaisma - www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma

Een publicatie door Robert met gegevens over oa. de families Draaisma, De Jong, De Boer, De Vries, Zijlstra, Van der Zee, Tiesema, Draaisma (Diephuis), Visser en Rinzesdr..


Screenshot van website

Stamboom Drabbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-drabbe

Een publicatie door J.J. Drabbe met gegevens over oa. de families Drabbe, Michielsen, Buissink, Van der Heijden, Mulder, Bitter, Gussenhoven, Bik, Van der Reijden en Penders.


Screenshot van website

Stamboom Dreesens - www.genealogieonline.nl/stamboom-dreesens

Een publicatie door R. Dresens met gegevens over oa. de families Dresens, Dresens Of Dreesens, Schors, Weijenberg, Daems, Amory, Eikenboom, Van der Vhee, Soulevin en Wijnand.


Screenshot van website

Stamboom Drenckhahn/Gombault - www.genealogieonline.nl/stamboom-drenckhahn-gombault

Een genealogische publicatie door JG Drenckhahn met gegevens over onder andere de families Biegel, De Vries, Brouwer, Ruiter, Kooistra, De Boer, Veurman, Tenhage en Boringa.


Screenshot van website



Genealogie nieuws