stamboomgids

Familienamen » D

Websites 441 - 450 van 677:

Stamboom Doeyenburg en Grammaye - www.genealogieonline.nl/stamboom_doeyenburg_en_grammaye

Gegevens over oa. de families Van Blanckeroort, Van Grammey, Della Faille, Van der Nath, Van Doeyenburg, De Succa, De Cocquel, De la Faille, Van Duyvelant en Pruckmüller.


Screenshot van website

Stamboom Dohmen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dohmen

Een publicatie door Bianca Dohmen met gegevens over oa. de families Pik, Munnik, Heekelaar, Van de Velde, Molenaar, Kruijshoop, Bak, De Vries, Velthuis en Van den Belt.


Screenshot van website

Stamboom Dol - www.genealogieonline.nl/stamboom-dol

Een publicatie door Gordon van den Broek met gegevens over oa. de families Bakker, Dol, Poland, Spruit, Van 't Hoff, Van Diepen, Sijm, Laan, Braakman en Hoffer.


Screenshot van website

Stamboom Doldersum Schonewille in Drenthe - www.genealogieonline.nl/stamboom-doldersum-schonewille

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Smit, De Jonge, Dekker, Schonewille, Oosting, Bakker, Arends, Koster, Moes en Van der Weide.


Screenshot van website

Stamboom Dolman - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolman

Een publicatie door Wilmar Dolman met gegevens over oa. de families Dolman, De Ronde, De Ronden, Beuk, Cramer, IJerman (Ierman), Scheen, Dolleman, Otten en Waalewijn.


Screenshot van website

Stamboom Dolman-Boumeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolman-boumeester

Een publicatie door J.E. Prins met gegevens over oa. de families Dolman, Van Zuidam, Boumeester, Dolleman, De Ru, Lamme, Van Ewijk, Norbart, Bos en Van Slochteren.


Screenshot van website

Stamboom Dolphijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolphijn

Een genealogische publicatie door Jan dolphijn met gegevens over onder andere de families Dolphijn, Lanckhorst, Greuters, Vreman, Aggelen Van, Ringelenberg, Heijden van Der, Kok en Khoenkhoen.


Screenshot van website

Stamboom Donckers-Meeuwsen Oosterhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-donckers-meeuwsen

Een genealogische publicatie door G.M. Zuur met gegevens over onder andere de families Donkers, Donckers, Bakx, Koreman, Akkermans, De Hoogh, Krijnen, Ripzaad en Van Zandvliet.


Screenshot van website

Stamboom Donders-Antonis - www.genealogieonline.nl/stamboom-donders-antonis

Een genealogische publicatie door D.F.A. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Bax, Joosten, Math?, Quinten, De Beer, Antonis, Janssen en Dirkx.


Screenshot van website

Stamboom Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dongen

Een publicatie door Herman van Dongen met gegevens over oa. de families Van Dongen, Schute, Segeren, Vesters, Sins, Schuengel, Anemaet, Dongen, Flipsen en Van Bragt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws