stamboomgids

Familienamen » D

Websites 441 - 450 van 664:

Stamboom Donckers-Meeuwsen Oosterhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-donckers-meeuwsen

Een genealogische publicatie door G.M. Zuur met gegevens over onder andere de families Donkers, Donckers, Bakx, Koreman, Akkermans, De Hoogh, Krijnen, Ripzaad en Van Zandvliet.


Screenshot van website

Stamboom Donders-Antonis - www.genealogieonline.nl/stamboom-donders-antonis

Een genealogische publicatie door D.F.A. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Bax, Joosten, Math?, Quinten, De Beer, Antonis, Janssen en Dirkx.


Screenshot van website

Stamboom Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dongen

Een publicatie door Herman van Dongen met gegevens over oa. de families Van Dongen, Schute, Segeren, Vesters, Sins, Schuengel, Anemaet, Dongen, Flipsen en Van Bragt.


Screenshot van website

Stamboom Donkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkel

Een genealogische publicatie door Han Donkel met gegevens over onder andere de families Donkel, Manuel, Kloes, Dinkla, Asperslag, Henstra, De Korte, Schoep en Derwig.


Screenshot van website

Stamboom Donkelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkelaar

Een publicatie door G. Donkelaar met gegevens over oa. de families Donkelaar, Van Donkelaar, Bruls, Verkroost, Steenbeek, Van de Poll, Knoors, Aldewereld, Haverkamp en Van der Slagt.


Screenshot van website

Stamboom Donker - www.genealogieonline.nl/stamboom-donker

Een publicatie door Anne Jan Groeneveld met gegevens over oa. de families Begeman, Donker, Hamminga, Gerringa, Maatjes, Middelburg, Schrage, Klazema, Tonnis en Ten Berge.


Screenshot van website

Stamboom Donkers-van der Noort in Oosterhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkers-van-der-noort

Een genealogische publicatie door G.M. Zuur met gegevens over onder andere de families Donkers, Donckers, Van den Heijkant, Van Dongen, Loonen, Wouters, Wijgerde, Vossen en Van der Mast.


Screenshot van website

Stamboom Donkers-Van Haperen - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkers-van-haperen

Een publicatie door Marja Fick-Donkers met gegevens over oa. de families Van Haperen, Donkers, Van den Elshout, Swolfs, Van Gils, Donckers, Swols, Van Hapert, Pellis en Cornelissen.


Screenshot van website

Stamboom Donners - www.genealogieonline.nl/stamboom-donners

Een publicatie door Hans Donners met gegevens over oa. de families Donners, Kelleners, De Lange, Tummers, Wijshoff, Hof, Thissen, Schmeitz, Van der Poorte en Welters.


Screenshot van website

Stamboom Donners - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-donners

Een publicatie door Judith Sluiter met gegevens over oa. de families Donners, Meels, Lemmens, Lebens, Doners, Damoiseaux, L(I)ebens, Dols, Donris en Baggen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws