stamboomgids

Familienamen » D

Websites 441 - 450 van 613:

Stamboom Dovermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-dovermann

Een publicatie door Chir Dovermann met gegevens over oa. de families Dovermann, Iser, Sijstermans, Lange, Scheeren, Ritzen, Koopmann, Kerkhoffs, Unterbein en Lindelauf.


Screenshot van website

Stamboom Draaisma - www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma

Een publicatie door Robert met gegevens over oa. de families Draaisma, De Jong, De Boer, De Vries, Zijlstra, Van der Zee, Tiesema, Draaisma (Diephuis), Visser en Rinzesdr..


Screenshot van website

Stamboom Drabbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-drabbe

Een publicatie door J.J. Drabbe met gegevens over oa. de families Drabbe, Michielsen, Buissink, Van der Heijden, Mulder, Bitter, Gussenhoven, Bik, Van der Reijden en Penders.


Screenshot van website

Stamboom Dreesens - www.genealogieonline.nl/stamboom-dreesens

Een publicatie door R. Dresens met gegevens over oa. de families Dresens, Dresens Of Dreesens, Schors, Weijenberg, Daems, Amory, Eikenboom, Van der Vhee, Soulevin en Wijnand.


Screenshot van website

Stamboom Drenckhahn/Gombault - www.genealogieonline.nl/stamboom-drenckhahn-gombault

Een genealogische publicatie door JG Drenckhahn met gegevens over onder andere de families Biegel, De Vries, Brouwer, Ruiter, Kooistra, De Boer, Veurman, Tenhage en Boringa.


Screenshot van website

Stamboom Drent - www.genealogieonline.nl/stamboom-drent

Een publicatie door Alex Speijers met gegevens over oa. de families Drent, Pot, Panjer, Sluis, Akkerman, Koster, Langemaat, Kleefsman, Zomer en Woldendorp.


Screenshot van website

Stamboom Drenth - www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth

Een genealogische publicatie door Eva Drenth met gegevens over onder andere de families Netten, Van Wanrooij, Verhoef, Soeters, Damen, Van Boxtel, Van Eijk, Pruijmboom en Gelton.


Screenshot van website

Stamboom Dries - www.genealogieonline.nl/stamboom-dries

Een publicatie door B. Dries met gegevens over oa. de families Lukaart, Dries, Van der Spek, Dortmans, Koelen, Van der Vlugt, De Graaf, Dobbelsteen, Bouwmeester en Scheffers.


Screenshot van website

Stamboom Driesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-driesen

Een publicatie door Ton Driesen met gegevens over oa. de families Blom, Driesen, Kortenhorst, Aerts, Klaassen, Van Dijk, Van Niekerk, Blommesteijn, Rutte en Leen.


Screenshot van website

Stamboom Driesse - www.genealogieonline.nl/stamboom-driesse

Een publicatie door H.J. Driesse met gegevens over oa. de families Driesse, Ango, Hoogmoed, Langendörfer, Driessen, Hogerhuis, Van Gogh, Van den Berge, De Waal en Koolbergen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws