stamboomgids

Familienamen » D

Websites 451 - 460 van 672:

Stamboom Donker - www.genealogieonline.nl/stamboom-donker

Een publicatie door Anne Jan Groeneveld met gegevens over oa. de families Begeman, Donker, Hamminga, Gerringa, Maatjes, Middelburg, Schrage, Klazema, Tonnis en Ten Berge.


Screenshot van website

Stamboom Donkers-van der Noort in Oosterhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkers-van-der-noort

Een genealogische publicatie door G.M. Zuur met gegevens over onder andere de families Donkers, Donckers, Van den Heijkant, Van Dongen, Loonen, Wouters, Wijgerde, Vossen en Van der Mast.


Screenshot van website

Stamboom Donkers-Van Haperen - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkers-van-haperen

Een publicatie door Marja Fick-Donkers met gegevens over oa. de families Van Haperen, Donkers, Van den Elshout, Swolfs, Van Gils, Donckers, Swols, Van Hapert, Pellis en Cornelissen.


Screenshot van website

Stamboom Donners - www.genealogieonline.nl/stamboom-donners

Een publicatie door Hans Donners met gegevens over oa. de families Donners, Kelleners, De Lange, Tummers, Wijshoff, Hof, Thissen, Schmeitz, Van der Poorte en Welters.


Screenshot van website

Stamboom Donners - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-donners

Een publicatie door Judith Sluiter met gegevens over oa. de families Donners, Meels, Lemmens, Lebens, Doners, Damoiseaux, L(I)ebens, Dols, Donris en Baggen.


Screenshot van website

Stamboom Donners-Reinders - members.home.nl/jrein

De stamboom Donners en gedeelte stamboom Reinders


Screenshot van website

Stamboom Dooijes - www.genealogieonline.nl/stamboom-dooijes

Een publicatie door Dennis Dooijes met gegevens over oa. de families Dooijes, Jongen, Cats, Wijnhoven, Brander, Venema, Hagen, Hermans, Thijs en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Doomen/Dohmen - www.genealogieonline.nl/stamboom-doomen-dohmen

Een genealogische publicatie door Robin Doomen met gegevens over onder andere de families Dohmen, Douven, Doomen, Palmen, Mols, Thijssen, Daemen, Daemen) en Theunissen.


Screenshot van website

Stamboom Dooms - www.genealogieonline.nl/stamboom-dooms

Een publicatie door Levina Koster met gegevens over oa. de families Dooms, Fokke De Goede, Harms, Klaassen, De Zeeuw, Van Aalst, De Jonge, Dieleman, Andreassen en Hamelink.


Screenshot van website

Stamboom Doornbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-doornbos

Een publicatie door T. Doornbos met gegevens over oa. de families Jans, Hindriks, Meijer, De Vries, Huizinga, Doddema, Pieters, Doornbos, Prins en Jacobs.


Screenshot van website



Genealogie nieuws