stamboomgids

Familienamen » D

Websites 451 - 460 van 634:

Stamboom Douwstra, de Vries en Stoffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-douwstra

Een publicatie door Hans de Vries met gegevens over oa. de families De Vries, Veerbeek, Stoffer, Idema, Douwstra, Luchies en Brander.


Screenshot van website

Stamboom Dovermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-dovermann

Een publicatie door Chir Dovermann met gegevens over oa. de families Dovermann, Iser, Sijstermans, Lange, Scheeren, Ritzen, Koopmann, Kerkhoffs, Unterbein en Lindelauf.


Screenshot van website

Stamboom Draaisma - www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma

Een publicatie door Robert met gegevens over oa. de families Draaisma, De Jong, De Boer, De Vries, Zijlstra, Van der Zee, Tiesema, Draaisma (Diephuis), Visser en Rinzesdr..


Screenshot van website

Stamboom Drabbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-drabbe

Een publicatie door J.J. Drabbe met gegevens over oa. de families Drabbe, Michielsen, Buissink, Van der Heijden, Mulder, Bitter, Gussenhoven, Bik, Van der Reijden en Penders.


Screenshot van website

Stamboom Dreesens - www.genealogieonline.nl/stamboom-dreesens

Een publicatie door R. Dresens met gegevens over oa. de families Dresens, Dresens Of Dreesens, Schors, Weijenberg, Daems, Amory, Eikenboom, Van der Vhee, Soulevin en Wijnand.


Screenshot van website

Stamboom Drektraan - www.genealogieonline.nl/stamboom-drektraan

Een genealogische publicatie door Ronald Drektraan van Westvoorne met gegevens over onder andere de families Verbaas, Dierikx, Van Loon, Veldhoen, Van den Berg, Verhoeven, Binnenweg, Mondeling en Mcclanahan.


Screenshot van website

Stamboom Drenckhahn/Gombault - www.genealogieonline.nl/stamboom-drenckhahn-gombault

Een genealogische publicatie door JG Drenckhahn met gegevens over onder andere de families Biegel, De Vries, Brouwer, Ruiter, Kooistra, De Boer, Veurman, Tenhage en Boringa.


Screenshot van website

Stamboom Drent - www.genealogieonline.nl/stamboom-drent

Een publicatie door Alex Speijers met gegevens over oa. de families Drent, Pot, Panjer, Sluis, Akkerman, Koster, Langemaat, Kleefsman, Zomer en Woldendorp.


Screenshot van website

Stamboom Drenth - www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth

Een genealogische publicatie door Eva Drenth met gegevens over onder andere de families Netten, Van Wanrooij, Verhoef, Soeters, Damen, Van Boxtel, Van Eijk, Pruijmboom en Gelton.


Screenshot van website

Stamboom Dries - www.genealogieonline.nl/stamboom-dries

Een publicatie door B. Dries met gegevens over oa. de families Lukaart, Dries, Van der Spek, Dortmans, Koelen, Van der Vlugt, De Graaf, Dobbelsteen, Bouwmeester en Scheffers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws