stamboomgids

Familienamen » D

Websites 421 - 430 van 629:

Stamboom Doldersum Schonewille in Drenthe - www.genealogieonline.nl/stamboom-doldersum-schonewille

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Smit, De Jonge, Dekker, Schonewille, Oosting, Bakker, Arends, Koster, Moes en Van der Weide.


Screenshot van website

Stamboom Dolman - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolman

Een publicatie door Wilmar Dolman met gegevens over oa. de families Dolman, De Ronde, De Ronden, Beuk, Cramer, IJerman (Ierman), Scheen, Dolleman, Otten en Waalewijn.


Screenshot van website

Stamboom Dolman-Boumeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolman-boumeester

Een publicatie door J.E. Prins met gegevens over oa. de families Dolman, Van Zuidam, Boumeester, Dolleman, De Ru, Lamme, Van Ewijk, Norbart, Bos en Van Slochteren.


Screenshot van website

Stamboom Dolphijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolphijn

Een genealogische publicatie door Jan dolphijn met gegevens over onder andere de families Dolphijn, Lanckhorst, Greuters, Vreman, Aggelen Van, Ringelenberg, Heijden van Der, Kok en Khoenkhoen.


Screenshot van website

Stamboom Donders-Antonis - www.genealogieonline.nl/stamboom-donders-antonis

Een genealogische publicatie door D.F.A. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Bax, Joosten, Math?, Quinten, De Beer, Antonis, Janssen en Dirkx.


Screenshot van website

Stamboom Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dongen

Een publicatie door Herman van Dongen met gegevens over oa. de families Van Dongen, Schute, Segeren, Vesters, Sins, Schuengel, Anemaet, Dongen, Flipsen en Van Bragt.


Screenshot van website

Stamboom Donkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkel

Een genealogische publicatie door Han Donkel met gegevens over onder andere de families Donkel, Manuel, Kloes, Dinkla, Asperslag, Henstra, De Korte, Schoep en Derwig.


Screenshot van website

Stamboom Donkelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkelaar

Een publicatie door G. Donkelaar met gegevens over oa. de families Donkelaar, Van Donkelaar, Bruls, Verkroost, Steenbeek, Van de Poll, Knoors, Aldewereld, Haverkamp en Van der Slagt.


Screenshot van website

Stamboom Donker - www.genealogieonline.nl/stamboom-donker

Een publicatie door Anne Jan Groeneveld met gegevens over oa. de families Begeman, Donker, Hamminga, Gerringa, Maatjes, Middelburg, Schrage, Klazema, Tonnis en Ten Berge.


Screenshot van website

Stamboom Donkers-Van Haperen - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkers-van-haperen

Een publicatie door Marja Fick-Donkers met gegevens over oa. de families Van Haperen, Donkers, Van den Elshout, Swolfs, Van Gils, Donckers, Swols, Van Hapert, Pellis en Cornelissen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws