stamboomgids

Familienamen » D

Websites 421 - 430 van 610:

Stamboom Donners-Reinders - members.home.nl/jrein

De stamboom Donners en gedeelte stamboom Reinders


Screenshot van website

Stamboom Dooijes - www.genealogieonline.nl/stamboom-dooijes

Een publicatie door Dennis Dooijes met gegevens over oa. de families Dooijes, Jongen, Cats, Wijnhoven, Brander, Venema, Hagen, Hermans, Thijs en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Dooms - www.genealogieonline.nl/stamboom-dooms

Een publicatie door Levina Koster met gegevens over oa. de families Dooms, Fokke De Goede, Harms, Klaassen, De Zeeuw, Van Aalst, De Jonge, Dieleman, Andreassen en Hamelink.


Screenshot van website

Stamboom Doornbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-doornbos

Een publicatie door T. Doornbos met gegevens over oa. de families Jans, Hindriks, Meijer, De Vries, Huizinga, Doddema, Pieters, Doornbos, Prins en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Doove en Jillissen. - www.genealogieonline.nl/stamboom-doove-en-jillissen.

Een publicatie door Anton Doove met gegevens over oa. de families Doove, Van Onselen, Jillissen, Harteveld, Kulk, Van Dijk, Douven, Putters, Schouten en Van der Plas.


Screenshot van website

Stamboom Doppenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg

Een publicatie door Henk Doppenberg met gegevens over oa. de families Doppenberg, Heijndijk, Weide, Donkersloot, Van Beek, Van den Hoorn, Jansen, Dobbenberg, Van den Brink en Van Renselaar.


Screenshot van website

Stamboom Doppenberg NG - www.genealogieonline.nl/stamboom-doppenberg-ng

Een publicatie door Henk Doppenberg met gegevens over oa. de families Heijndijk, Doppenberg, Wilmans, Heindijk, Bakker, Nicolai, Van der Hoek, Weeda, Dobbenberg en Plooster.


Screenshot van website

Stamboom Dorenbos - www.dornet.nl

Stamboomonderzoek familie Dorenbos


Screenshot van website

Stamboom Dorr - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorr

Gegevens over oa. de families Dorr, Jonker, Grauw De, Bins, Bruggen Ter, Buquet, Geldre Van, Winkelman, Osinga en Bruinsma.


Screenshot van website

Stamboom Dorr - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dorr

Een publicatie door H. Dorr met gegevens over oa. de families Dorr, Andres, Dietz, Boon, Verkade, Van Os, Heemink, Titulaer en Titulaer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws