stamboomgids

Familienamen » D

Websites 401 - 410 van 614:

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dirkx

Een publicatie door Diane Dirkx met gegevens over oa. de families Dirckx, Dirkx, Dirks, Roelants, Glijn, Burgmans, Musters, De Moor, Kloosterman en Paardekam.


Screenshot van website

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-dirkx

Een genealogische publicatie door Giel Dirkx met gegevens over onder andere de families Dirkx, Dirckx, Dirrix, Dierckx, Dierkx, Dirks, Dortants, Knooren en Wils.


Screenshot van website

Stamboom Disseldorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-disseldorp

Een publicatie door Annelies Disseldorp met gegevens over oa. de families Disseldorp, Mesman, Brouwer, Kordes, Van den Berg, Luiting, Andriessen, Bezuijen, Dusseldorp en Van der Hulst.


Screenshot van website

STamboom Dobbelstein - www.genealogieonline.nl/stamboom-dobbelstein

Een publicatie door Emile Dobbelstein met gegevens over oa. de families Dobbelstein, Bessems, Delvaux, Plompe, Bendermacher, Willems, De Warrimont, Schrijver, Maria Bessems en Joannes Bessems.


Screenshot van website

Stamboom Dobbelstein-Gieskes - www.genealogieonline.nl/stamboom-dobbelstein-gieskes

Een publicatie door Dobbelstein - Gieskes met gegevens over oa. de families Delsing, Gieskes, Smeets, Van Deursen, Bastings, Sterken, Van Spanje, Van Beringen, Manders en Van Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Doddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-doddema

Een publicatie door Aaldert Doddema met gegevens over oa. de families Doddema, Bos, Hoving, Jans, Hindriks, Dodde, Wester, Russner, Harms en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Doedel - www.genealogieonline.nl/stamboom-doedel

Een publicatie door Marcelino Doedel met gegevens over oa. de families Doedel en Fredison.


Screenshot van website

Stamboom Doef - www.genealogieonline.nl/stamboom-doef

Een publicatie door Joost Doef met gegevens over oa. de families Doef, Doeff, Doeven, Prins, Doof, Oosterwijk, Brouwer, Claesz, Van der Doeff en Doevendr.


Screenshot van website

Stamboom Doek - www.genealogieonline.nl/stamboom-doek

Een publicatie door Ruud Doek.


Screenshot van website

Stamboom Doevendans en Bindervoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-doevendans-bindervoet

Een publicatie door Cor Doevendans met gegevens over oa. de families Doevendans, Bindervoet, De Boer, Schilder, Tol, Veerman, Kwakman, Steur, Sier en Hogers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws