stamboomgids

Familienamen » D

Websites 401 - 410 van 621:

Stamboom Dircken - www.genealogieonline.nl/stamboom-dircken

Een publicatie door Natasja Dircken met gegevens over oa. de families Dircken, Leijten, Kielman, Dijk, Sahl, Broeren en Verbreughe.


Screenshot van website

Stamboom Dirks - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirks

Een publicatie door R. Dirks met gegevens over oa. de families Dirks, Van Slageren, Hoekstra, Cnossen, Hulscher, Lanting, Knol, Veldsema, Van der Sluis en Ter Horst.


Screenshot van website

Stamboom Dirksen / de Tombe - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirksen-de-tombe

Een publicatie door Gerben Dirksen met gegevens over oa. de families Vergouwe, De Tombe, Konijnenburg, Veenboer, Dirksen, Spruyt, Des Tombe, Tromppen, Kluijtenberg en Ronteltap.


Screenshot van website

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirkx

Een publicatie door W. Wamsteker-Dirkx met gegevens over oa. de families Dirckx, Dirrix, Dirkx, Braspenning, Tijs, Beljaars, Bos, Dirckx Dirix, De Bakker en Deckers.


Screenshot van website

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dirkx

Een publicatie door Diane Dirkx met gegevens over oa. de families Dirckx, Dirkx, Dirks, Roelants, Glijn, Burgmans, Musters, De Moor, Kloosterman en Paardekam.


Screenshot van website

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-dirkx

Een genealogische publicatie door Giel Dirkx met gegevens over onder andere de families Dirkx, Dirckx, Dirrix, Dierckx, Dierkx, Dirks, Dortants, Knooren en Wils.


Screenshot van website

Stamboom Disseldorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-disseldorp

Een publicatie door Annelies Disseldorp met gegevens over oa. de families Disseldorp, Mesman, Brouwer, Kordes, Van den Berg, Luiting, Andriessen, Bezuijen, Dusseldorp en Van der Hulst.


Screenshot van website

STamboom Dobbelstein - www.genealogieonline.nl/stamboom-dobbelstein

Een publicatie door Emile Dobbelstein met gegevens over oa. de families Dobbelstein, Bessems, Delvaux, Plompe, Bendermacher, Willems, De Warrimont, Schrijver, Maria Bessems en Joannes Bessems.


Screenshot van website

Stamboom Dobbelstein-Gieskes - www.genealogieonline.nl/stamboom-dobbelstein-gieskes

Een publicatie door Dobbelstein - Gieskes met gegevens over oa. de families Delsing, Gieskes, Smeets, Van Deursen, Bastings, Sterken, Van Spanje, Van Beringen, Manders en Van Rooij.


Screenshot van website

Stamboom Doddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-doddema

Een publicatie door Aaldert Doddema met gegevens over oa. de families Doddema, Bos, Hoving, Jans, Hindriks, Dodde, Wester, Russner, Harms en Bakker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws