stamboomgids

Familienamen » D

Websites 401 - 410 van 608:

Stamboom Dobbelstein-Gieskes - www.genealogieonline.nl/stamboom-dobbelstein-gieskes

Een publicatie door Dobbelstein - Gieskes met gegevens over oa. de families Delsing, Gieskes, Smeets, Van Deursen, Bastings, Sterken, Van Spanje, Van Beringen, Manders en Van Rooij.

Screenshot van website

Stamboom Doddema - www.genealogieonline.nl/stamboom-doddema

Een publicatie door Aaldert Doddema met gegevens over oa. de families Doddema, Bos, Hoving, Jans, Hindriks, Dodde, Wester, Russner, Harms en Bakker.

Screenshot van website

Stamboom Doedel - www.genealogieonline.nl/stamboom-doedel

Een publicatie door Marcelino Doedel met gegevens over oa. de families Doedel en Fredison.

Screenshot van website

Stamboom Doef - www.genealogieonline.nl/stamboom-doef

Een publicatie door Joost Doef met gegevens over oa. de families Doef, Doeff, Doeven, Prins, Doof, Oosterwijk, Brouwer, Claesz, Van der Doeff en Doevendr.

Screenshot van website

Stamboom Doek - www.genealogieonline.nl/stamboom-doek

Een publicatie door Ruud Doek.

Screenshot van website

Stamboom Doevendans en Bindervoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-doevendans-bindervoet

Een publicatie door Cor Doevendans met gegevens over oa. de families Doevendans, Bindervoet, De Boer, Schilder, Tol, Veerman, Kwakman, Steur, Sier en Hogers.

Screenshot van website

Stamboom Doeyenburg en Grammaye - www.genealogieonline.nl/stamboom_doeyenburg_en_grammaye

Gegevens over oa. de families Van Blanckeroort, Van Grammey, Della Faille, Van der Nath, Van Doeyenburg, De Succa, De Cocquel, De la Faille, Van Duyvelant en Pruckmüller.

Screenshot van website

Stamboom Dohmen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dohmen

Een publicatie door Bianca Dohmen met gegevens over oa. de families Pik, Munnik, Heekelaar, Van de Velde, Molenaar, Kruijshoop, Bak, De Vries, Velthuis en Van den Belt.

Screenshot van website

Stamboom Dol - www.genealogieonline.nl/stamboom-dol

Een publicatie door Gordon van den Broek met gegevens over oa. de families Bakker, Dol, Poland, Spruit, Van 't Hoff, Van Diepen, Sijm, Laan, Braakman en Hoffer.

Screenshot van website

Stamboom Doldersum Schonewille in Drenthe - www.genealogieonline.nl/stamboom-doldersum-schonewille

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Smit, De Jonge, Dekker, Schonewille, Oosting, Bakker, Arends, Koster, Moes en Van der Weide.

Screenshot van website



Genealogie nieuws