stamboomgids

Familienamen » D

Websites 371 - 380 van 613:

Stamboom Dierickx-Dumont - www.genealogieonline.nl/stamboom-dierickx-dumont

Een publicatie door J. Dierickx met gegevens over oa. de families Lagast, Hoste (Ns), Gille, Kerstens, Eneman, Debroux, Hoefnagels, Dierickx, Leuris en Deketelaere.


Screenshot van website

Stamboom Dietz - www.genealogieonline.nl/stamboom-dietz

Een publicatie door Frans Dietz met gegevens over oa. de families Dietz, Beunk, Hagedoorn, Bloem, Ensink, Steutel, Appelboom, Slakhorst, Platje en Velthuis.


Screenshot van website

Stamboom Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijk

Een publicatie door Reno Dijk met gegevens over oa. de families Tonnard, Maes, Van Pelt, Guffens, Golde Van, Maessen, Spee, Karel, V Boheemen en Te Lintelo.


Screenshot van website

Stamboom Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dijk

Een publicatie door Pim Dijk met gegevens over oa. de families Dijk, De Haan, Uijttenboogaard, Meerwaldt, Wolf, Du Bois, Van der Waaij, Jacob Klok, Van Toorenenbergen en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Dijk en Van der Meulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijk-en-van-der-meulen

Een publicatie door J.C.M. Hofkamp met gegevens over oa. de families Dijk, Van der Meulen, Venema, Van der Woude, Systma, Fenstra, Kunnen, Oosterbaan, Van der Galiƫn en Kootstra.


Screenshot van website

Stamboom Dijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijker

Een publicatie door Mathilde Dijker met gegevens over oa. de families De Lange, Heijdel, Kuipers, Pijpers, Dijker, De Lang, Storm, Van Dongen, Wolfgang en Driesprong.


Screenshot van website

Stamboom Dijkhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkhuis

Een publicatie door Jan Nienhuis met gegevens over oa. de families Dijkhuis, Jans, Mulder, Smit, Bos, Jacobs, Berends, Hindriks, De Boer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Dijkhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkhuizen

Een publicatie door Willem Dijkhuizen met gegevens over oa. de families De Bruin, Vrolijk, Dijkhuizen, Bruin, De Jong, De Niet, Van der Ree, Vergeer, Den Heijer en De Jager.


Screenshot van website

Stamboom Dijksterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijksterhuis

Een publicatie door W. Dijksterhuis met gegevens over oa. de families Dijksterhuis, Van Voskuilen, Visker, Roelofs, Hardeman, Jans, Pater, Kleijer, Van Donkelaar en Van Meerveld.


Screenshot van website

Stamboom Dijksterhuis - www.genealogieonline.nl/dijksterhuis-stamboomNieuw!

Een genealogische publicatie door Wim Dijksterhuis met gegevens over onder andere de families Dijksterhuis, Van der Vijver, Van Egmond, Theil, De Bruijn, Goedvolk, Kralt, Flikkema en Nagtegaal.


Screenshot van website



Genealogie nieuws