stamboomgids

Familienamen » D

Websites 371 - 380 van 627:

Stamboom Dielis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dielis

Een publicatie door J. Dielis.


Screenshot van website

stamboom Dielis Leende - www.stamboomdielis.nl

Familie Dielis Leende


Screenshot van website

Stamboom Diender - www.genealogieonline.nl/stamboom-diender

Een publicatie door Fred Schell met gegevens over oa. de families Diender, Klappe, Toeter, Kok, Goosen, De Boer, Koek, Vis, Ruiten en Van Bruggen.


Screenshot van website

Stamboom Diepenbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-diepenbroek

Een publicatie door Gerrit Diepenbroek met gegevens over oa. de families Diepenbroek, Stoltenborg, Oberink, Bulten, Wentink, Donderwinkel, Siebelink, Roenhorst, Overkamp en Bruil.


Screenshot van website

Stamboom Dierickx-Bultinck-Hoste-Cauwels - www.genealogieonline.nl/stamboom-dierickx-bultinck-hoste-cauwels

Een genealogische publicatie door Mel IS met gegevens over onder andere de families Dierickx, Keogh, Chevalier, Cuvelier, Plasman, Lagneau, Randoux, Masset en Manning.


Screenshot van website

Stamboom Dierickx-Dumont - www.genealogieonline.nl/stamboom-dierickx-dumont

Een publicatie door J. Dierickx met gegevens over oa. de families Lagast, Hoste (Ns), Gille, Kerstens, Eneman, Debroux, Hoefnagels, Dierickx, Leuris en Deketelaere.


Screenshot van website

Stamboom Dietz - www.genealogieonline.nl/stamboom-dietz

Een publicatie door Frans Dietz met gegevens over oa. de families Dietz, Beunk, Hagedoorn, Bloem, Ensink, Steutel, Appelboom, Slakhorst, Platje en Velthuis.


Screenshot van website

Stamboom Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijk

Een publicatie door Reno Dijk met gegevens over oa. de families Tonnard, Maes, Van Pelt, Guffens, Golde Van, Maessen, Spee, Karel, V Boheemen en Te Lintelo.


Screenshot van website

Stamboom Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dijk

Een publicatie door Pim Dijk met gegevens over oa. de families Dijk, De Haan, Uijttenboogaard, Meerwaldt, Wolf, Du Bois, Van der Waaij, Jacob Klok, Van Toorenenbergen en Kok.


Screenshot van website

Stamboom Dijk en Van der Meulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijk-en-van-der-meulen

Een publicatie door J.C.M. Hofkamp met gegevens over oa. de families Dijk, Van der Meulen, Venema, Van der Woude, Systma, Fenstra, Kunnen, Oosterbaan, Van der Galiƫn en Kootstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws