stamboomgids

Familienamen » D

Websites 371 - 380 van 608:

Stamboom Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dijk

Een publicatie door Pim Dijk met gegevens over oa. de families Dijk, De Haan, Uijttenboogaard, Meerwaldt, Wolf, Du Bois, Van der Waaij, Jacob Klok, Van Toorenenbergen en Kok.

Screenshot van website

Stamboom Dijk en Van der Meulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijk-en-van-der-meulen

Een publicatie door J.C.M. Hofkamp met gegevens over oa. de families Dijk, Van der Meulen, Venema, Van der Woude, Systma, Fenstra, Kunnen, Oosterbaan, Van der Galiƫn en Kootstra.

Screenshot van website

Stamboom Dijker - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijker

Een publicatie door Mathilde Dijker met gegevens over oa. de families De Lange, Heijdel, Kuipers, Pijpers, Dijker, De Lang, Storm, Van Dongen, Wolfgang en Driesprong.

Screenshot van website

Stamboom Dijkhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkhuis

Een publicatie door Jan Nienhuis met gegevens over oa. de families Dijkhuis, Jans, Mulder, Smit, Bos, Jacobs, Berends, Hindriks, De Boer en Meijer.

Screenshot van website

Stamboom Dijkhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkhuizen

Een publicatie door Willem Dijkhuizen met gegevens over oa. de families De Bruin, Vrolijk, Dijkhuizen, Bruin, De Jong, De Niet, Van der Ree, Vergeer, Den Heijer en De Jager.

Screenshot van website

Stamboom Dijksterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijksterhuis

Een publicatie door W. Dijksterhuis met gegevens over oa. de families Dijksterhuis, Van Voskuilen, Visker, Roelofs, Hardeman, Jans, Pater, Kleijer, Van Donkelaar en Van Meerveld.

Screenshot van website

Stamboom Dijkstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijkstra

Een publicatie door Nieko Dijkstra.

Screenshot van website

Stamboom Dijkstra - www.genealogieonline.nl/dijkstra-stamboom

Een publicatie door Jelke Dijkstra met gegevens over oa. de families Dijkstra, Honigh, Busschers, Materman, Louwen, Van der Wal, Wassenaar, Kuipers, Van der Meer en Feitsma.

Screenshot van website

Stamboom Dijkstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dijkstra

Een publicatie door Rennie Gerlach met gegevens over oa. de families Croeze, Dijkstra, Adema, Gerlach, Westra, Van der Ploeg, Renkema, De Jong, Van der Molen en De Vries.

Screenshot van website

Stamboom Dijkstra - www.genealogieonline.nl/familie-dijkstra-stamboom

Een publicatie door Johannes Dijkstra met gegevens over oa. de families Streekstra, Talsma, Dijkstra, Jans, Tolsma, Pieters, Hendriks, Sipma, Woudwijk en De Vries.

Screenshot van website



Genealogie nieuws