stamboomgids

Familienamen » D

Websites 351 - 360 van 627:

Stamboom Deschaux in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-deschaux

Een genealogische publicatie door Eugene Deschaux met gegevens over onder andere de families Deschaux, Col, Colles, Wiemans, Lohstroh, Berretty, Chardonnet, Lyonnet en Muller.


Screenshot van website

Stamboom Dessing - www.genealogieonline.nl/stamboom-dessing

Een publicatie door Mark Dessing met gegevens over oa. de families Dessing, Dessin, Brunings, Van Veen, Smits, Van Leeuwen, Van Nierop, Peeters, Zuiderwijk en Van der Valk.


Screenshot van website

Stamboom Detering/Langenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-detering-langenhorst

Een publicatie door Hans Willems met gegevens over oa. de families Ballijns, Langenhorst, Detering, Kramers, Goedhart, Meester, Obdam, Haver, Van Dijk en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Detienne - Demuylder - Dams - Langelez - www.genealogieonline.nl/stamboom-detienne

Een genealogische publicatie door Daniel Detienne met gegevens over onder andere de families Demolder, Verhaert, Detienne, Demuylder, Guns, Ronsmans, Dams, Mols en Vandewalle.


Screenshot van website

Stamboom Dettmeijer-Naaijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-dettmeijer-naaijer

Een publicatie door Lammie Dettmeijer met gegevens over oa. de families Jans, Der Franken, De Heij, Naaijer, Stroedingh, Kamp, Schipper, Hindriks, Drewel en Van Vliet.


Screenshot van website

Stamboom Deuling - www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling

Een genealogische publicatie door Maria Weits met gegevens over onder andere de families Deuling, Deulinck, Deulingh, Waterman, Walstra, Van Erp, Rossing, Cloosterhuis en Huizinga.


Screenshot van website

Stamboom Deuss / Duits - www.genealogieonline.nl/stamboom-deuss-duits

Een publicatie door Irma Lommen - Salden met gegevens over oa. de families Deuss, Duits, Van Sloun, Koemans, Zee, Koolmees, Van Bommel, Oliviers, Bouts en Vogten.


Screenshot van website

Stamboom Develing - www.genealogieonline.nl/stamboom-develing

Een publicatie door Vera Develing met gegevens over oa. de families Develing, Doorneveld, Zandvliet, Dudock, Van Speijk, Groeneveld, Eijbers, Laman, Kriest en Moenen.


Screenshot van website

Stamboom Devos-Rigolle - www.genealogieonline.nl/stamboom-devos-rigolle

Een publicatie door Luc Devos met gegevens over oa. de families Furnier, Devos, Rigole, Rigolle, Waelkens, Taelman, Decuypere, Benoit, Ovaere en Vandendriessche.


Screenshot van website

Stamboom Devriesere - www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere

Een publicatie door Ad Devriesere met gegevens over oa. de families Devriesere, Tempelaars, Antonissen, D Wouw, Damen, Rokven, Kluitmans, Smits, Netten en Raaijmakers.


Screenshot van website



Genealogie nieuws