stamboomgids

Familienamen » D

Websites 351 - 360 van 608:

Stamboom Devos-Rigolle - www.genealogieonline.nl/stamboom-devos-rigolle

Een publicatie door Luc Devos met gegevens over oa. de families Furnier, Devos, Rigole, Rigolle, Waelkens, Taelman, Decuypere, Benoit, Ovaere en Vandendriessche.

Screenshot van website

Stamboom Devriesere - www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere

Een publicatie door Ad Devriesere met gegevens over oa. de families Devriesere, Tempelaars, Antonissen, D Wouw, Damen, Rokven, Kluitmans, Smits, Netten en Raaijmakers.

Screenshot van website

Stamboom Dewaelsche - De Waelsche - Dewalsche - De Walsche - sites.google.com/site/genealogiedewaelsche

.....

Screenshot van website

Stamboom Deweer - www.genealogieonline.nl/stamboom-deweer

Een publicatie door Lutgarde Deweer met gegevens over oa. de families Smet, Springael, Deweer, De Brauwer, Luyckx, Sadonis, Mistré, Maes, Van Steenstraeten en Vandevelde.

Screenshot van website

Stamboom Dewis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dewis

Een publicatie door Afiena Dewis met gegevens over oa. de families Modderman, Dijkman, Kugel, Jans, Schipper, Jacobs, Ploeger, Hindriks, Van Mekeren en Broekema.

Screenshot van website

Stamboom Dhaenens - www.genealogieonline.nl/stamboom-dhaenens

Een publicatie door Stefaan Dhaenens met gegevens over oa. de families Vergucht, Dhaenens, De Clercq, De Cocker, Van den Bossche, Derweduwen en Declercq.

Screenshot van website

Stamboom Dhooge - www.genealogieonline.nl/stamboom-dhooge

Een publicatie door E. Dhooge met gegevens over oa. de families D' hooghe, Annegarn, Van Wees, De Weerd, D' hooge, Janssen, Dhooge, Verschelden, Op het Veld en Doeven.

Screenshot van website

Stamboom Dibbets en Ubbink - www.genealogieonline.nl/stamboom-dibbets-en-ubbink

Een publicatie door Anne Dibbets met gegevens over oa. de families Molenaar, Wieskamp, Boendermaker, Huls, Dorpmans, Melief, Wiskamp, Ubbink, Klaui en Van der Wal.

Screenshot van website

Stamboom Dickhoff Fuchs - www.genealogieonline.nl/stamboom-dickhoff-fuchs

Een genealogische publicatie door Fenja Fuchs met gegevens over onder andere de families Van der Poel, Dickhoff, Fuchs, Juffermans, Van Amsterdam, Van Paridon, Dolle, Elsgeest en Van Dam.

Screenshot van website

Stamboom Diederen - www.genealogieonline.nl/stamboom-diederen

Een publicatie door Jacques Diederen met gegevens over oa. de families Diederen, Dieteren, Dohmen, Ubachs, Theunissen, Gielen, Senden, Verhooren, Bex en Mols.

Screenshot van website



Genealogie nieuws