stamboomgids

Familienamen » D

Websites 361 - 370 van 638:

Stamboom Deuling - www.genealogieonline.nl/stamboom-deuling

Een genealogische publicatie door Maria Weits met gegevens over onder andere de families Deuling, Deulinck, Deulingh, Waterman, Walstra, Van Erp, Rossing, Cloosterhuis en Huizinga.


Screenshot van website

Stamboom Deuss / Duits - www.genealogieonline.nl/stamboom-deuss-duits

Een publicatie door Irma Lommen - Salden met gegevens over oa. de families Deuss, Duits, Van Sloun, Koemans, Zee, Koolmees, Van Bommel, Oliviers, Bouts en Vogten.


Screenshot van website

Stamboom Develing - www.genealogieonline.nl/stamboom-develing

Een publicatie door Vera Develing met gegevens over oa. de families Develing, Doorneveld, Zandvliet, Dudock, Van Speijk, Groeneveld, Eijbers, Laman, Kriest en Moenen.


Screenshot van website

Stamboom Devos-Rigolle - www.genealogieonline.nl/stamboom-devos-rigolle

Een publicatie door Luc Devos met gegevens over oa. de families Furnier, Devos, Rigole, Rigolle, Waelkens, Taelman, Decuypere, Benoit, Ovaere en Vandendriessche.


Screenshot van website

Stamboom Devriesere - www.genealogieonline.nl/stamboom-devriesere

Een publicatie door Ad Devriesere met gegevens over oa. de families Devriesere, Tempelaars, Antonissen, D Wouw, Damen, Rokven, Kluitmans, Smits, Netten en Raaijmakers.


Screenshot van website

Stamboom Dewaelsche - De Waelsche - Dewalsche - De Walsche - sites.google.com/site/genealogiedewaelsche

.....


Screenshot van website

Stamboom Deweer - www.genealogieonline.nl/stamboom-deweer

Een publicatie door Lutgarde Deweer met gegevens over oa. de families Smet, Springael, Deweer, De Brauwer, Luyckx, Sadonis, Mistré, Maes, Van Steenstraeten en Vandevelde.


Screenshot van website

Stamboom Dewis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dewis

Een publicatie door Afiena Dewis met gegevens over oa. de families Modderman, Dijkman, Kugel, Jans, Schipper, Jacobs, Ploeger, Hindriks, Van Mekeren en Broekema.


Screenshot van website

Stamboom Dhaenens - www.genealogieonline.nl/stamboom-dhaenens

Een publicatie door Stefaan Dhaenens met gegevens over oa. de families Vergucht, Dhaenens, De Clercq, De Cocker, Van den Bossche, Derweduwen en Declercq.


Screenshot van website

Stamboom Dhooge - www.genealogieonline.nl/stamboom-dhooge

Een publicatie door E. Dhooge met gegevens over oa. de families D' hooghe, Annegarn, Van Wees, De Weerd, D' hooge, Janssen, Dhooge, Verschelden, Op het Veld en Doeven.


Screenshot van website



Genealogie nieuws