stamboomgids

Familienamen » D

Websites 341 - 350 van 634:

Stamboom Dennekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-dennekamp

Een publicatie door Ina Dennekamp met gegevens over oa. de families Jans, Schenkel, Harms, Hoofdmann, Hagenouw, Hollander, Gransbergen, Janssen, Gosselaar en Dennekamp.


Screenshot van website

Stamboom Denneman - www.genealogieonline.nl/stamboom-denneman

Een publicatie door John Bart met gegevens over oa. de families Denneman, Van Duijn, Bart, Sprong, Dekker, Kolster, Rustenburg, Vreeker, Roobeek en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Denneman-Kling - www.genealogieonline.nl/stamboom-denneman-kling

Een publicatie door Paul Denneman met gegevens over oa. de families Kosterman, Denneman, Rams, Reinsma, Van der Laan, Kling, De Vries, Boon en Boon.


Screenshot van website

Stamboom Denys - www.genealogieonline.nl/stamboom-denys

Een publicatie door Pol Denys met gegevens over oa. de families Denys, Ramakers, Wyffels.


Screenshot van website

Stamboom Derey - Lauwers - www.genealogieonline.nl/stamboom-derey-lauwers

Een publicatie door Patrick Derey met gegevens over oa. de families De Bruycker, De Smedt, De Rey, De Smet, Lauwers, Lauwaers, Van de Wiele, Derey, Lauwaerts en Haegeman.


Screenshot van website

Stamboom Derikx - Hendriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-derikx

Een publicatie door Bertho Derikx met gegevens over oa. de families Not Published, Heussen, Lamers, Seuren, Wassenberg, van de, Janssen, Verhoeven, Wit, de en Wit, de.


Screenshot van website

Stamboom Derks - www.genealogieonline.nl/stamboom-derks

Een publicatie door Jantine Kersbergen van Zurk met gegevens over oa. de families Kersbergen, Derks, Berends, Lankamp, Geutskens, De Bos, Verpoort, Jansen, Korbeek en Feenstra.


Screenshot van website

Stamboom Derksen - www.genealogieonline.nl/stamboom_derksen

Gegevens over oa. de families Derksen, Geven, Vuuren, Haan, Bloem, Peters, Hageman, Bremmers, Dinther en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Derksen - www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen

Een publicatie door Frits Derksen met gegevens over oa. de families Derikx, Derksen, Balder, Heijnen, Hell, Huiskens, Verheul, Van den Heuvel, Van Reenen, Van Rijswijck, Van Dam, Verrijckt en Van der Linden.


Screenshot van website

Stamboom Derriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-derriks

Een publicatie door E.Derriks met gegevens over oa. de families Derriks, Van Beek, Ouwens, Blokland.


Screenshot van website



Genealogie nieuws