stamboomgids

Familienamen » D

Websites 341 - 350 van 608:

Stamboom Derksen - www.genealogieonline.nl/stamboom_derksen

Gegevens over oa. de families Derksen, Geven, Vuuren, Haan, Bloem, Peters, Hageman, Bremmers, Dinther en Visser.

Screenshot van website

Stamboom Derksen - www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen

Een publicatie door Frits Derksen met gegevens over oa. de families Derikx, Derksen, Balder, Heijnen, Hell, Huiskens, Verheul, Van den Heuvel, Van Reenen, Van Rijswijck, Van Dam, Verrijckt en Van der Linden.

Screenshot van website

Stamboom Derriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-derriks

Een publicatie door E.Derriks met gegevens over oa. de families Derriks, Van Beek, Ouwens, Blokland.

Screenshot van website

Stamboom Derx - www.genealogieonline.nl/stamboom-derx

Een publicatie door N. de Best met gegevens over oa. de families Jilesen, Derix, Delissen, Dirx, Renders, Barten, Cuppen, De Ruyter, Jansen en Jillisse.

Screenshot van website

Stamboom Dessing - www.genealogieonline.nl/stamboom-dessing

Een publicatie door Mark Dessing met gegevens over oa. de families Dessing, Dessin, Brunings, Van Veen, Smits, Van Leeuwen, Van Nierop, Peeters, Zuiderwijk en Van der Valk.

Screenshot van website

Stamboom Detering/Langenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-detering-langenhorst

Een publicatie door Hans Willems met gegevens over oa. de families Ballijns, Langenhorst, Detering, Kramers, Goedhart, Meester, Obdam, Haver, Van Dijk en Verhagen.

Screenshot van website

Stamboom Detienne - Demuylder - Dams - Langelez - www.genealogieonline.nl/stamboom-detienne

Een genealogische publicatie door Daniel Detienne met gegevens over onder andere de families Demolder, Verhaert, Detienne, Demuylder, Guns, Ronsmans, Dams, Mols en Vandewalle.

Screenshot van website

Stamboom Dettmeijer-Naaijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-dettmeijer-naaijer

Een publicatie door Lammie Dettmeijer met gegevens over oa. de families Jans, Der Franken, De Heij, Naaijer, Stroedingh, Kamp, Schipper, Hindriks, Drewel en Van Vliet.

Screenshot van website

Stamboom Deuss / Duits - www.genealogieonline.nl/stamboom-deuss-duits

Een publicatie door Irma Lommen - Salden met gegevens over oa. de families Deuss, Duits, Van Sloun, Koemans, Zee, Koolmees, Van Bommel, Oliviers, Bouts en Vogten.

Screenshot van website

Stamboom Develing - www.genealogieonline.nl/stamboom-develing

Een publicatie door Vera Develing met gegevens over oa. de families Develing, Doorneveld, Zandvliet, Dudock, Van Speijk, Groeneveld, Eijbers, Laman, Kriest en Moenen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws