stamboomgids

Familienamen » D

Websites 331 - 340 van 611:

Stamboom Den Dikkenboer - Koolmees - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-dikkenboer-koolmees

Een publicatie door C. en J. den Dikkenboer met gegevens over oa. de families Den Dikkenboer, Loovens, Veldink, Van Gilst, Van Os, Ewijk, Pinkster, Burger, Wermeester en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Den Duijf, Ouwerkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-duijf

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Molenaar, Halling, Schep, Van der Graaf, Kool, Boon, Cool, Jongejan, Verkerk en Van Dam.


Screenshot van website

Stamboom Dendas - Vanderhoydonck - www.genealogieonline.nl/stamboom-dendas-vanderhoydonck

Een publicatie door Ellen Grauls met gegevens over oa. de families Grauls, Dendas, Vanderhoydonck, Geukens, Remels, Many, Geunens, Engelen, Smeekens en Orens.


Screenshot van website

Stamboom Denekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-denekamp

Een publicatie door Karin Denekamp met gegevens over oa. de families Ledeboer, Stroink, Van Delden, Pott, Verbeek, Nijhof, Van Rachvelt, Ter Horst, Leferingh en Van Heek.


Screenshot van website

Stamboom Denneboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-denneboom

Een publicatie door J.Vomberg met gegevens over oa. de families Denneboom, Cohen, Danneboom, Wolff, Trompetter, Barzilay, Van Gelder, Kan, Muller en Van Zuiden.


Screenshot van website

Stamboom Dennekamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-dennekamp

Een publicatie door Ina Dennekamp met gegevens over oa. de families Jans, Schenkel, Harms, Hoofdmann, Hagenouw, Hollander, Gransbergen, Janssen, Gosselaar en Dennekamp.


Screenshot van website

Stamboom Denneman - www.genealogieonline.nl/stamboom-denneman

Een publicatie door John Bart met gegevens over oa. de families Denneman, Van Duijn, Bart, Sprong, Dekker, Kolster, Rustenburg, Vreeker, Roobeek en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Denneman-Kling - www.genealogieonline.nl/stamboom-denneman-kling

Een publicatie door Paul Denneman met gegevens over oa. de families Kosterman, Denneman, Rams, Reinsma, Van der Laan, Kling, De Vries, Boon en Boon.


Screenshot van website

Stamboom Denys - www.genealogieonline.nl/stamboom-denys

Een publicatie door Pol Denys met gegevens over oa. de families Denys, Ramakers, Wyffels.


Screenshot van website

Stamboom Derey - Lauwers - www.genealogieonline.nl/stamboom-derey-lauwers

Een publicatie door Patrick Derey met gegevens over oa. de families De Bruycker, De Smedt, De Rey, De Smet, Lauwers, Lauwaers, Van de Wiele, Derey, Lauwaerts en Haegeman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws