stamboomgids

Familienamen » D

Websites 301 - 310 van 656:

Stamboom Datema - www.genealogieonline.nl/stamboom-daterma

Een publicatie door Geert Datema met gegevens over oa. de families Datema, Steenwijk, Bekkering, Bandringa, Houtman, Noppers, Van der Ploeg, Ten Hoor, Hoven en Te Wies.


Screenshot van website

Stamboom Dautzenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-dautzenberg

Een publicatie door R. Dautzenberg met gegevens over oa. de families Prange, Dautzenberg, Senden, Schepers, Hall, Pickhard, Krill, De la Bije, Kamps en Collaert.


Screenshot van website

Stamboom Davids - www.genealogieonline.nl/stamboom-davids

Een publicatie door A. Davids met gegevens over oa. de families Davids, Oudenampsen, Smit, Jans, Bosch, Beekman, Supèr, Tiddens, Pelties en .


Screenshot van website

Stamboom Davies-van Norde-Micka - www.genealogieonline.nl/stamboom-davies-van-norde-micka

Een publicatie door Tilly van Diest-Micka met gegevens over oa. de families Davies, Micka, Van Norde, Van Dijk, De Jamaer, De Vogel, Belzer, Nilant, Londt en Shamsudin.


Screenshot van website

Stamboom De Duffelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt

Een publicatie door Mutter met gegevens over oa. de families Willemsen, Arntz, Van Elburg, Jansen, Janssen, Van Marwijk, Peters, Breman, Reijmers en Verhoeven.


Screenshot van website

Stamboom De Hont / Van Zalinge - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-hont-van-zalinge

Een publicatie door Herman de Hont met gegevens over oa. de families Zalinge, Hont, Groot, Visser, Koel, Hasselmans, Duijf, Esselman, Trapman en Kool.


Screenshot van website

Stamboom Debaene - www.genealogieonline.nl/stamboom-debaene

Een publicatie door Arlette Debaene met gegevens over oa. de families Debaene , Behiels, Serlet, Zutterman, De Vogelaere, Schevinck, Plaiy, Verplanke, Claeys en Lammens. mijn overgrootvader is Pieter Debaene geboren te Beernem 6/02/1832 ( zoon van Joseph(us) en Anne Lagayse ? ) gehuwd met Natalie Sophia Clays geboren te Oedelem 23/04/1843


Screenshot van website

Stamboom Deboeck - VanDievel - www.genealogieonline.nl/stamboom-deboeck-vandievel

Een genealogische publicatie door Eddy Deboeck met gegevens over onder andere de families Van Dievel, Van Dievelt, Viskens, Roggemans, Van Loock, Lievens, Schallenbergh, Lootens en Sears.


Screenshot van website

Stamboom Deckers Hulselmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-deckers-hulselmans

Een genealogische publicatie door Germaine Deckers met gegevens over onder andere de families Hulselmans, Deckers, Haas, Zwang, Gütlich, Lucas, Maessen, Busnac en Braat.


Screenshot van website

Stamboom Decloedt - www.genealogieonline.nl/stamboom-decloedt

Een genealogische publicatie door Johan Decloedt met gegevens over onder andere de families Decloedt, Driessen, Vande Populiere, Demaertelaere, Taeckens, Vancoetsem, Bogaert, Lievens en Storme.


Screenshot van website



Genealogie nieuws