stamboomgids

Familienamen » D

Websites 301 - 310 van 634:

Stamboom Deboeck - VanDievel - www.genealogieonline.nl/stamboom-deboeck-vandievel

Een genealogische publicatie door Eddy Deboeck met gegevens over onder andere de families Van Dievel, Van Dievelt, Viskens, Roggemans, Van Loock, Lievens, Schallenbergh, Lootens en Sears.


Screenshot van website

Stamboom Dedeurwaerder-degrendel - www.genealogieonline.nl/stamboom-dedeurwaerder-degrendel

Een genealogische publicatie door Erika Dedeurwaerder met gegevens over onder andere de families Dedeurwaerder, Gaytant, Bauwens, Degrendel, Vanslambrouck, Stragier, Seys, Declerck en Pinket.


Screenshot van website

Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof - www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra

Een publicatie door Jaap Deelstra met gegevens over oa. de families Van Aalderen, Bedijs, Deelstra, Balk, Hummel, Kamphof, Krikke, Michielse, Almoes en Rombeek.


Screenshot van website

Stamboom Deforce-Van Hijfte - www.genealogieonline.nl/stamboom-deforce-van-hijfte

Een publicatie door Marc Deforce met gegevens over oa. de families Van Hijfte, Deforche, Deforce, Timmerman, Vandeputte, Werbrouck, De Forche, Lippens, Bourgeois en Geldof.


Screenshot van website

Stamboom Deforche-Helewaut - www.genealogieonline.nl/stamboom-deforche-helewaut

Een publicatie door Nico Deforche met gegevens over oa. de families Helewaut, De Forche, Deforche, Aneca, Deforce, Verplancke, Willaert, Vandenameele, Vanpeteghem en De Soete.


Screenshot van website

Stamboom Degeling / De Ruiter - www.genealogieonline.nl/stamboom-degeling-de-ruiter

Een genealogische publicatie door Peter Degeling met gegevens over onder andere de families Driessen, Degelink, Degeling, De Ruiter, De Haan, Nooij, Noij, De Ruijter en Ossen.


Screenshot van website

Stamboom Degenaar tak Amsterdam/Rotterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-degenaar-tak-amsterdam-rotterdam

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Degenaar, Lemmens, Van Donk, Schuurmans, Kanters, Van der Putten, Van Leeuwen, Maas, De Rooij en Van Trijffel.


Screenshot van website

Stamboom Degraeve Souren - www.genealogieonline.nl/stamboom-degraeve-souren

Een publicatie door P. Degraeve en L. Degraeve-Souren met gegevens over oa. de families Vindevogel, Xhonneux, Grouwels, Belleflamme, Vindevoghel, Vanderlinden, Souren, Le Xhoneux, Vaessen en Degraeve.


Screenshot van website

Stamboom Dehne - www.genealogieonline.nl/stamboom-dehne

Gegevens over oa. de families Lans, Dehne, Rudolph, Loopeker, Vos, Gerssen, De Wit, Vledder, Van der Sommen en Simon.


Screenshot van website

Stamboom Deiman - www.genealogieonline.nl/stamboom-deiman

Een publicatie door Peter Deiman met gegevens over oa. de families Deiman, Deymann, Doelman, Schomaker, Scholte, Meijer, Visser, Timmer, Pel en Van Affaire.


Screenshot van website



Genealogie nieuws