stamboomgids

Familienamen » D

Websites 301 - 310 van 608:

Stamboom Degeling / De Ruiter - www.genealogieonline.nl/stamboom-degeling-de-ruiter

Een genealogische publicatie door Peter Degeling met gegevens over onder andere de families Driessen, Degelink, Degeling, De Ruiter, De Haan, Nooij, Noij, De Ruijter en Ossen.

Screenshot van website

Stamboom Degenaar tak Amsterdam/Rotterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-degenaar-tak-amsterdam-rotterdam

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Degenaar, Lemmens, Van Donk, Schuurmans, Kanters, Van der Putten, Van Leeuwen, Maas, De Rooij en Van Trijffel.

Screenshot van website

Stamboom Degraeve Souren - www.genealogieonline.nl/stamboom-degraeve-souren

Een publicatie door P. Degraeve en L. Degraeve-Souren met gegevens over oa. de families Vindevogel, Xhonneux, Grouwels, Belleflamme, Vindevoghel, Vanderlinden, Souren, Le Xhoneux, Vaessen en Degraeve.

Screenshot van website

Stamboom Dehne - www.genealogieonline.nl/stamboom-dehne

Gegevens over oa. de families Lans, Dehne, Rudolph, Loopeker, Vos, Gerssen, De Wit, Vledder, Van der Sommen en Simon.

Screenshot van website

Stamboom Deiman - www.genealogieonline.nl/stamboom-deiman

Een publicatie door Peter Deiman met gegevens over oa. de families Deiman, Deymann, Doelman, Schomaker, Scholte, Meijer, Visser, Timmer, Pel en Van Affaire.

Screenshot van website

Stamboom Deinum - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-deinum

Een genealogische publicatie door Johan Deinum met gegevens over onder andere de families Deinum, Louwsma, Gijsen, Postma, Visser, Gijzen, De Boer, Boomsma en Tromp.

Screenshot van website

Stamboom Deinum - www.genealogieonline.nl/stamboom-deinum

Een publicatie door Marten Deinum met gegevens over oa. de families Hettema, De Vries, Deinum, Rijpma, Brandsma, Zijlstra, Yntema, Koelman, Regeling en Roskam.

Screenshot van website

Stamboom Dekker - www.genealogieonline.nl/stamboom-dekker

Een publicatie door Niek Dekker met gegevens over oa. de families Dekker, Rood, Dekker (Crol), Plak, Wester, Groot, Van der Stoop, Jans, Ursem en Beneden.

Screenshot van website

Stamboom Dekker - www.genealogieonline.nl/stamboom-dekker-rotterdam

Een publicatie door T. Nieuwenhout met gegevens over oa. de families Dekker, Den Outer, De Bruin, Decker, Jongeleen, Den Hollander, Haslinghuis, Vlier, Haak en Nieuwenhout.

Screenshot van website

Stamboom Dekker - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dekker

Een publicatie door P.T.Teunissen met gegevens over oa. de families Dekker, Regters, Maarschalkerweerd, Smit, Vosmeer, Emmels(Ummels), Van Steenderen, Van Rooijen, Van Rijn en Smaak.

Screenshot van website



Genealogie nieuws