stamboomgids

Familienamen » D

Websites 291 - 300 van 639:

Stamboom Daneels - www.genealogieonline.nl/stamboom-daneels

Een publicatie door R. Daneels met gegevens over oa. de families Darras, Daneels, Top, Miellet, Vergon, Decaestecker, Mercier, De Rouck en Sandrart.


Screenshot van website

Stamboom Daniel(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniel

Een publicatie door G. Polman met gegevens over oa. de families Daniels, Huijbers, Steijns, Ebbers, Zegwaard, Jordens, Brugman, De Bruijn, Gademan en Geurds.


Screenshot van website

Stamboom Daniels - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniels

Een publicatie door Dirk Baas met gegevens over oa. de families Daniels, Dor, Bom, Moller, Broekman, Van den Heuvel, Engels, Korteweg, Van Zijl en Hartmans.


Screenshot van website

Stamboom Daniels / Piree - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniels-piree

Een publicatie door Gerard Daniels met gegevens over oa. de families Piree, Daniels, Menu, Boons, Fladung, Wijsman, De Vette, Janssen, Bertelen en Pierret.


Screenshot van website

Stamboom Das - www.genealogieonline.nl/stamboom-das

Een publicatie door Mathilde Schipperheijn met gegevens over oa. de families Das, Bosch, Baan, Schreuder (Schreur), Berg, Wens, Poortman, Donder, Loeber en .


Screenshot van website

Stamboom Dassen - Wiilems - www.genealogieonline.nl/stamboom-dassen-wiilems

Een genealogische publicatie door Rony Dassen met gegevens over onder andere de families Dassen, Schepers, Stevens, Janssen, Gorissen, Milissen, Beckers, Kuijpers en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Dassen - Willems - www.genealogieonline.nl/stamboom-dassen-willems

Een genealogische publicatie door Rony Dassen met gegevens over onder andere de families Dassen, Schepers, Stevens, Janssen, Gorissen, Milissen, Beckers, Kuijpers en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Datema - www.genealogieonline.nl/stamboom-datema

Een publicatie door G. Datema met gegevens over oa. de families Datema, Steenwijk, Bandringa, Van der Ploeg, Noppers, Houtman, Bekkering, Ten Hoor, Hutten en Mulder.


Screenshot van website

Stamboom Datema - www.genealogieonline.nl/stamboom-daterma

Een publicatie door Geert Datema met gegevens over oa. de families Datema, Steenwijk, Bekkering, Bandringa, Houtman, Noppers, Van der Ploeg, Ten Hoor, Hoven en Te Wies.


Screenshot van website

Stamboom Dautzenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-dautzenberg

Een publicatie door R. Dautzenberg met gegevens over oa. de families Prange, Dautzenberg, Senden, Schepers, Hall, Pickhard, Krill, De la Bije, Kamps en Collaert.


Screenshot van website



Genealogie nieuws