stamboomgids

Familienamen » D

Websites 291 - 300 van 608:

Stamboom Davids - www.genealogieonline.nl/stamboom-davids

Een publicatie door A. Davids met gegevens over oa. de families Davids, Oudenampsen, Smit, Jans, Bosch, Beekman, Supèr, Tiddens, Pelties en .

Screenshot van website

Stamboom Davies-van Norde-Micka - www.genealogieonline.nl/stamboom-davies-van-norde-micka

Een publicatie door Tilly van Diest-Micka met gegevens over oa. de families Davies, Micka, Van Norde, Van Dijk, De Jamaer, De Vogel, Belzer, Nilant, Londt en Shamsudin.

Screenshot van website

Stamboom De Duffelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-duffelt

Een publicatie door Mutter met gegevens over oa. de families Willemsen, Arntz, Van Elburg, Jansen, Janssen, Van Marwijk, Peters, Breman, Reijmers en Verhoeven.

Screenshot van website

Stamboom De Hont / Van Zalinge - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-hont-van-zalinge

Een publicatie door Herman de Hont met gegevens over oa. de families Zalinge, Hont, Groot, Visser, Koel, Hasselmans, Duijf, Esselman, Trapman en Kool.

Screenshot van website

Stamboom Debaene - www.genealogieonline.nl/stamboom-debaene

Een publicatie door Arlette Debaene met gegevens over oa. de families Debaene , Behiels, Serlet, Zutterman, De Vogelaere, Schevinck, Plaiy, Verplanke, Claeys en Lammens. mijn overgrootvader is Pieter Debaene geboren te Beernem 6/02/1832 ( zoon van Joseph(us) en Anne Lagayse ? ) gehuwd met Natalie Sophia Clays geboren te Oedelem 23/04/1843

Screenshot van website

Stamboom Deboeck - VanDievel - www.genealogieonline.nl/stamboom-deboeck-vandievel

Een genealogische publicatie door Eddy Deboeck met gegevens over onder andere de families Van Dievel, Van Dievelt, Viskens, Roggemans, Van Loock, Lievens, Schallenbergh, Lootens en Sears.

Screenshot van website

Stamboom Dedeurwaerder-degrendel - www.genealogieonline.nl/stamboom-dedeurwaerder-degrendel

Een genealogische publicatie door Erika Dedeurwaerder met gegevens over onder andere de families Dedeurwaerder, Gaytant, Bauwens, Degrendel, Vanslambrouck, Stragier, Seys, Declerck en Pinket.

Screenshot van website

Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof - www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra

Een publicatie door Jaap Deelstra met gegevens over oa. de families Van Aalderen, Bedijs, Deelstra, Balk, Hummel, Kamphof, Krikke, Michielse, Almoes en Rombeek.

Screenshot van website

Stamboom Deforce-Van Hijfte - www.genealogieonline.nl/stamboom-deforce-van-hijfte

Een publicatie door Marc Deforce met gegevens over oa. de families Van Hijfte, Deforche, Deforce, Timmerman, Vandeputte, Werbrouck, De Forche, Lippens, Bourgeois en Geldof.

Screenshot van website

Stamboom Deforche-Helewaut - www.genealogieonline.nl/stamboom-deforche-helewaut

Een publicatie door Nico Deforche met gegevens over oa. de families Helewaut, De Forche, Deforche, Aneca, Deforce, Verplancke, Willaert, Vandenameele, Vanpeteghem en De Soete.

Screenshot van website



Genealogie nieuws