stamboomgids

Familienamen » D

Websites 291 - 300 van 664:

Stamboom Damen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-damen

Een publicatie door Ad Damen met gegevens over oa. de families Damen, De Haen (Daems, Rokven, Hoevenaar, Van Wanrooij, Van den Dungen, Van de Ven, Van Poppel, Swart en Heesakkers.


Screenshot van website

Stamboom Damen - www.genealogieonline.nl/damen-stamboom

Een publicatie door Anneke van Hoof met gegevens over oa. de families Damen, Bettonviel, Maas, Nuijten, Teuns, Van der Woude, Van Lieshout, Suijskens, De Brouwer.


Screenshot van website

Stamboom Damhuis - Bergers - www.genealogieonline.nl/stamboom-damhuis-bergers

A genealogical publication by Eddy Damhuis with information about, among others, the families Damhuis, Zijderveld, Bergers, Jagtman, Hogendoorn, Verwers, Königsberger, Lette and Van Zuilen.


Screenshot van website

Stamboom Damkot - www.genealogieonline.nl/stamboom-damkot

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Damkot, Bennink, Wassink, Becking, Damkat, Legters, Lutgers, Beckerink, Bennink ( Beuning ) en Oonk.


Screenshot van website

Stamboom Damman - www.genealogieonline.nl/stamboom-damman

Een publicatie door Martin Damman met gegevens over oa. de families Damman, Maaskant, Zweers, Jansen, (Damman), Moolhuizen, Visscher, Winter, Van den Bosch en Van Ulsen.


Screenshot van website

Stamboom Dammen-Hogers - www.genealogieonline.nl/stamboom-dammen-hogers

Een publicatie door Sjaak Giezenaar met gegevens over oa. de families Dammen, Damming, Hogers, Meylema, Dammingh, Gerekink, Kalshoven, Hoogers, Reineman en Watses.


Screenshot van website

Stamboom Daneels - www.genealogieonline.nl/stamboom-daneels

Een publicatie door R. Daneels met gegevens over oa. de families Darras, Daneels, Top, Miellet, Vergon, Decaestecker, Mercier, De Rouck en Sandrart.


Screenshot van website

Stamboom Daniel(s) - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniel

Een publicatie door G. Polman met gegevens over oa. de families Daniels, Huijbers, Steijns, Ebbers, Zegwaard, Jordens, Brugman, De Bruijn, Gademan en Geurds.


Screenshot van website

Stamboom Daniels - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniels

Een publicatie door Dirk Baas met gegevens over oa. de families Daniels, Dor, Bom, Moller, Broekman, Van den Heuvel, Engels, Korteweg, Van Zijl en Hartmans.


Screenshot van website

Stamboom Daniels / Piree - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniels-piree

Een publicatie door Gerard Daniels met gegevens over oa. de families Piree, Daniels, Menu, Boons, Fladung, Wijsman, De Vette, Janssen, Bertelen en Pierret.


Screenshot van website



Genealogie nieuws