stamboomgids

Familienamen » D

Websites 271 - 280 van 609:

Stamboom Daggelders - www.genealogieonline.nl/stamboom-daggelders

Een publicatie door R. Daggelders met gegevens over oa. de families Daggelder, Daggelders, Van Veen, Van de Oever, Daggelder(S), De Weerd, Van Andel, Van Heusden, De Jong en Wilten.


Screenshot van website

Stamboom Dalmaijer/Kreuijer en Klinkert/Pruiksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-dalmaijer

Een publicatie door Elly Dalmaijer-Klinkert met gegevens over oa. de families Dalmaijer, Pruiksma, Noordhof, Klinkert, Brons, De Ruiter, Mug, Kruijer, Arjens en Reinders.


Screenshot van website

Stamboom Dalmolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dalmolen

Een publicatie door Anne Dalmolen met gegevens over oa. de families Dalmolen, Dalmölle, Jans, Hendriks, Wildschut, Venema, Kleijn, Van Dijk, Vom Wytell en Telchus.


Screenshot van website

Stamboom Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-dam

Een publicatie door Nico Dam met gegevens over oa. de families Both, Dam, Verweij, Van de Graaf, Van der Heijden, Van Dongen, Mookhoek, Van der Lee, Vervoorn en Vlas.


Screenshot van website

Stamboom Damen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-damen

Een publicatie door Ad Damen met gegevens over oa. de families Damen, De Haen (Daems, Rokven, Hoevenaar, Van Wanrooij, Van den Dungen, Van de Ven, Van Poppel, Swart en Heesakkers.


Screenshot van website

Stamboom Damen - www.genealogieonline.nl/damen-stamboom

Een publicatie door Anneke van Hoof met gegevens over oa. de families Damen, Bettonviel, Maas, Nuijten, Teuns, Van der Woude, Van Lieshout, Suijskens, De Brouwer.


Screenshot van website

Stamboom Damhuis - Bergers - www.genealogieonline.nl/stamboom-damhuis-bergers

A genealogical publication by Eddy Damhuis with information about, among others, the families Damhuis, Zijderveld, Bergers, Jagtman, Hogendoorn, Verwers, Königsberger, Lette and Van Zuilen.


Screenshot van website

Stamboom Damkot - www.genealogieonline.nl/stamboom-damkot

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Damkot, Bennink, Wassink, Becking, Damkat, Legters, Lutgers, Beckerink, Bennink ( Beuning ) en Oonk.


Screenshot van website

Stamboom Damman - www.genealogieonline.nl/stamboom-damman

Een publicatie door Martin Damman met gegevens over oa. de families Damman, Maaskant, Zweers, Jansen, (Damman), Moolhuizen, Visscher, Winter, Van den Bosch en Van Ulsen.


Screenshot van website

Stamboom Dammen-Hogers - www.genealogieonline.nl/stamboom-dammen-hogers

Een publicatie door Sjaak Giezenaar met gegevens over oa. de families Dammen, Damming, Hogers, Meylema, Dammingh, Gerekink, Kalshoven, Hoogers, Reineman en Watses.


Screenshot van website



Genealogie nieuws