stamboomgids

Familienamen » D

Websites 271 - 280 van 617:

Stamboom D'Hondt en Sangoi - www.genealogieonline.nl/stamboom-dhondt-sangoi

Een publicatie door B. D'Hondt met gegevens over oa. de families Sangoi, D' hondt, Dhont, Mennes, Forgiarini, Cargnelutti, Jansen, De Jong, Van Besten en Wouters.


Screenshot van website

Stamboom Daans - www.genealogieonline.nl/stamboom-daans

Een publicatie door Bert M. D'hooge met gegevens over oa. de families Bruyndonckx, Daans, Keuleers, Wendrickx, Van Beethoven, Eeraerts, Thijs, De Buyser, Verschoren en Feremans.


Screenshot van website

Stamboom Daenen - members.upc.nl/t.daenen

Via kwartierstaten, parentelen en persoonskaarten kunt u hier enkele van de nazaten van Daniël Paulissen terugvinden. Hij was vader van minimaal 11 kinderen uit drie huwelijken, dit betreft de periode vanaf de 1e helft van de 18e eeuw.


Screenshot van website

Stamboom Daenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-daenen

Een publicatie door Daenen met gegevens over oa. de families Daanen, Daenen, Eckhart, Busweiler, Kan, Van Wijck, Valkenburg, Weijers, Segers en Steenman.


Screenshot van website

Stamboom Daggelders - www.genealogieonline.nl/stamboom-daggelders

Een publicatie door R. Daggelders met gegevens over oa. de families Daggelder, Daggelders, Van Veen, Van de Oever, Daggelder(S), De Weerd, Van Andel, Van Heusden, De Jong en Wilten.


Screenshot van website

Stamboom Dalmaijer/Kreuijer en Klinkert/Pruiksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-dalmaijer

Een publicatie door Elly Dalmaijer-Klinkert met gegevens over oa. de families Dalmaijer, Pruiksma, Noordhof, Klinkert, Brons, De Ruiter, Mug, Kruijer, Arjens en Reinders.


Screenshot van website

Stamboom Dalmolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dalmolen

Een publicatie door Anne Dalmolen met gegevens over oa. de families Dalmolen, Dalmölle, Jans, Hendriks, Wildschut, Venema, Kleijn, Van Dijk, Vom Wytell en Telchus.


Screenshot van website

Stamboom Dam - www.genealogieonline.nl/stamboom-dam

Een publicatie door Nico Dam met gegevens over oa. de families Both, Dam, Verweij, Van de Graaf, Van der Heijden, Van Dongen, Mookhoek, Van der Lee, Vervoorn en Vlas.


Screenshot van website

Stamboom Damen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-damen

Een publicatie door Ad Damen met gegevens over oa. de families Damen, De Haen (Daems, Rokven, Hoevenaar, Van Wanrooij, Van den Dungen, Van de Ven, Van Poppel, Swart en Heesakkers.


Screenshot van website

Stamboom Damen - www.genealogieonline.nl/damen-stamboom

Een publicatie door Anneke van Hoof met gegevens over oa. de families Damen, Bettonviel, Maas, Nuijten, Teuns, Van der Woude, Van Lieshout, Suijskens, De Brouwer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws