stamboomgids

Familienamen » D

Websites 261 - 270 van 630:

parenteel van de fam. Denissen - www.marliesdijkstra.nl/genealogie/parent_denissen.html

parenteel van de fam. Denissen uit Nispen en omstreken


Screenshot van website

Parenteel Van Deurse - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-deurse

Een publicatie door Cas van Deursen met gegevens over oa. de families Van Deursen, Noordzij, De Waard, Van Deurse, De Goederen, Visser, Bakker, Eichhorn, Verschoor en Bezemer.


Screenshot van website

Phillip DeBord Family Tree - www.genealogieonline.nl/phillip-debord-family-tree

A genealogical publication by Phillip DeBod with information about, among others, the families Keith, Stapleton, Debord, Cantrell, De Keith, Hall, Hill, Gish and De Bourdeaux.


Screenshot van website

Stambomen Dirks, Van Eijndhoven, Van Oers en Van Lith - www.genealogieonline.nl/stambomen-dirks-van-eijndhoven

Een publicatie door Hans van Weeghel met gegevens over oa. de families Van Eijndhoven, Van Oers, Dirks, Van Lith, Jansen, Klaassen, Smits, Roestenberg, Van Dijk en Van Boxtel.


Screenshot van website

Stambomen Dolman, Van der Meer, Stoker & Vermeulen - www.genealogieonline.nl/stambomen-dolman-vermeulen

Een publicatie door Bianca Vermeulen met gegevens over oa. de families Van der Meer, Dolman, Stoker, Vermeulen, Vlug, De Jong, Bloemee, Bakker, Heemskerk en Wingelaar.


Screenshot van website

Stambomen van diverse Nederlandse families, door D. Drijber - www.drijber.com

Bailly, Ten Berge, Boer, Botter, Bouwknegt, Bralts, Buijs, Dixon, Van Eck, Eggengoor, Eskes, De Graaf, Guichelaar, Ter Heide, Helfrich, Keetman, Leicher, Luberti, Mager, Mooiweer, Oord, Schutrups, Van Smirren , Stoter, Timmer, Wieffering, Zandbergen


Screenshot van website

Stambomen Van Duuren, Westerik, Wermelink en Lette - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-duuren-westerik-wermelink-en-let ...

Een genealogische publicatie door H. van Duuren met gegevens over onder andere de families Van Duuren, Westerik, Wermelink, Lette, Van den Belt, Veldhuis, Pross, Westerhof en Borggreve.


Screenshot van website
Screenshot van website

Stamboom Anja van Dijck - www.genealogieonline.nl/stamboom-anja-van-dijck

Een genealogische publicatie door Herman Smit met gegevens over onder andere de families De Rijk, Van Dijck, Van Vuuren, Meijerink, Kooij, Snelderwaard, Van Leeuwen, Jongerius en Boom.


Screenshot van website

Stamboom Bruinsma en Dijksen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijksen

Een publicatie door Miriam Bruinsma met gegevens over oa. de families Bruinsma, Van Lenten, Dijksen, Knol, Salverda, Harms Laan, Duiker, Bergsma, Koorn en Koomans.


Screenshot van website



Genealogie nieuws