stamboomgids

Familienamen » D

Websites 231 - 240 van 634:

Kwartierstaat Dirks - Fijnaut - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-dirks-fijnaut

Een genealogische publicatie door Marcel Dirks met gegevens over onder andere de families Salden, Custers, Claessen, Houben, Willems, Wolters, Rutten, Baggen en Hamelinck.


Screenshot van website

Kwartierstaat Dirks-Fijnaut - members.ziggo.nl/marceldirks

Kwartierstaat Dirks-Fijnaut en genealogische gegevens uit Sittard en Limbricht.


Screenshot van website

Kwartierstaat Drogendijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-arie-corstiaan-drogendijk

Een publicatie door M.A. Stolk met gegevens over oa. de families Drogendijk, Muijen, Lukkien, Duintjer, Lukkien (Lukjen), Werf, van der, Post, Stenisse en Stenisse.


Screenshot van website

Kwartierstaat Frits Christiaan Dijker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-frits-christiaan-dijker

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Storm, Heijdel, Dijker, Van Saksen, Van der Wees, Pijpers, Van Holland, Kuipers, Van Heusden en Der Visigothen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Geer van Driel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-geer-van-driel

Een publicatie door Wim Sluijtman met gegevens over oa. de families Van Driel, Grevinck, Le Duck, Beck, Allaert, Linthout, Uriot, Soede, De Loor en Kok.


Screenshot van website

Kwartierstaat Lieke van Driel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-lieke-van-driel

Een genealogische publicatie door Otto P. van Driel met gegevens over onder andere de families Van Driel, Schot, De Jong, Stolte, Van den Berg, Tromp, Schoof, Van Aken en Janssen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Patrick Johan Deunhouwer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-patrick-johan-deunhouwer

Een publicatie door Ton Deunhouwer met gegevens over oa. de families Van Bourgondie, Van Driel, Van Saksen, Van Beieren, Van Boulogne, Van Lotharingen, Van Vlaanderen, Cornelisdr, Van Schotland en Der Franken.


Screenshot van website

Kwartierstaat Pieter Willem Jacob Dagevos - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieter-willem-jacob-dagevos

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Dagevos, Kleunen, van, Dekker, Schouwenaar, Hoogesteger, Pannekoek, Korstanje, Zweden, van en Zweden, van.


Screenshot van website

kwartierstaat Rick en Thijs Delien - members.home.nl/c.delien

kwartierstaat van Rick en Thijs Delien


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Dijk - Karssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-dijk-karssen

Een publicatie door Bert van Dijk met gegevens over oa. de families Jans, Napel, Gerrits, Peters, Petersen, Alberts, Hendriks, Karssen, Lieman en Foppen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws