stamboomgids

Familienamen » D

Websites 231 - 240 van 608:

Kwartierstaat Geer van Driel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-geer-van-driel

Een publicatie door Wim Sluijtman met gegevens over oa. de families Van Driel, Grevinck, Le Duck, Beck, Allaert, Linthout, Uriot, Soede, De Loor en Kok.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hendrik Dekker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrik-dekker

Een publicatie door Guus Nijhuis met gegevens over oa. de families Rook, Lok, Boer, Jans, Visscher, Lassche, Van der Linde, Zandbergen, Van Egten en Kragt.

Screenshot van website

Kwartierstaat Lieke van Driel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-lieke-van-driel

Een genealogische publicatie door Otto P. van Driel met gegevens over onder andere de families Van Driel, Schot, De Jong, Stolte, Van den Berg, Tromp, Schoof, Van Aken en Janssen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Patrick Johan Deunhouwer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-patrick-johan-deunhouwer

Een publicatie door Ton Deunhouwer met gegevens over oa. de families Van Bourgondie, Van Driel, Van Saksen, Van Beieren, Van Boulogne, Van Lotharingen, Van Vlaanderen, Cornelisdr, Van Schotland en Der Franken.

Screenshot van website

Kwartierstaat Pieter Willem Jacob Dagevos - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieter-willem-jacob-dagevos

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Dagevos, Kleunen, van, Dekker, Schouwenaar, Hoogesteger, Pannekoek, Korstanje, Zweden, van en Zweden, van.

Screenshot van website

kwartierstaat Rick en Thijs Delien - members.home.nl/c.delien

kwartierstaat van Rick en Thijs Delien

Screenshot van website

Kwartierstaat Van Dijk - Karssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-dijk-karssen

Een publicatie door Bert van Dijk met gegevens over oa. de families Jans, Napel, Gerrits, Peters, Petersen, Alberts, Hendriks, Karssen, Lieman en Foppen.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Huib van Deutekom - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-huib-van-deutekom

Een publicatie door Huib van Deutekom met gegevens over oa. de families Van Deutekom, Van de Kop, De Wijer, Van Elst, Van den Oever, Budding, Krijnen van de Kop, Vermeulen, Der Franken en Van Ingen.

Screenshot van website

Kwartierstaat van R.M. Dries - home.planet.nl/~drie0585

Kwartierstaat van Familie Dries. Hierin komen naast de familie Dries o.a. ook voor de familie namen Spruit, van den Berg, de Waard, de Graaf, Lukaart enz.

Screenshot van website

Kwartierstaat Wychard Doppenberg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat_wychard_doppenberg

Een publicatie door G. Doppenberg.

Screenshot van website



Genealogie nieuws