stamboomgids

Familienamen » D

Websites 391 - 400 van 617:

Stamboom Dikhoff / Van den Broecke - www.genealogieonline.nl/stamboom-dikhoff-van-den-broecke

Een publicatie door Linda Dikhoff met gegevens over oa. de families Broecke, van den, Broeck, van den, Verhoog, Dikhoff, Korenhof, Dickhoff, Zwarte, de, Bois, du en Bois, du.


Screenshot van website

Stamboom Dinghs - www.genealogieonline.nl/stamboom-dinghs

Een publicatie door Henk Dinghs met gegevens over oa. de families Dinghs, Dings, Van der Sterren, Rutten, Voet, Hoeijmakers, Engelen, Smulders, Dingens en Bots.


Screenshot van website

Stamboom Dingshoff/Dingshof - www.genealogieonline.nl/stamboom-dingshoff

Een publicatie door Ronald Dingshoff met gegevens over oa. de families Dingshoff, Vos, Heerde, Dingshof, Sterken, Brevoord, Bredewold, Vossen, Schutte en Munnink.


Screenshot van website

Stamboom Dinkela - www.genealogieonline.nl/stamboom-dinkela

Een publicatie door K. Dinkela met gegevens over oa. de families Dinkela, Brandsma, Kok, Dinkla, Kieneker, De Graaf, De Wit, Houthuijzen, Van der Molen en Plieger.


Screenshot van website

Stamboom Diphoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-diphoorn

Een publicatie door Joran Diphoorn met gegevens over oa. de families Zomer, Mulderij, Sieders, Diphoorn, Somer, Otten, Sijders, Streutker, Gruppen en Scholten.


Screenshot van website

Stamboom Dircken - www.genealogieonline.nl/stamboom-dircken

Een publicatie door Natasja Dircken met gegevens over oa. de families Dircken, Leijten, Kielman, Dijk, Sahl, Broeren en Verbreughe.


Screenshot van website

Stamboom Dirks - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirks

Een publicatie door R. Dirks met gegevens over oa. de families Dirks, Van Slageren, Hoekstra, Cnossen, Hulscher, Lanting, Knol, Veldsema, Van der Sluis en Ter Horst.


Screenshot van website

Stamboom Dirksen / de Tombe - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirksen-de-tombe

Een publicatie door Gerben Dirksen met gegevens over oa. de families Vergouwe, De Tombe, Konijnenburg, Veenboer, Dirksen, Spruyt, Des Tombe, Tromppen, Kluijtenberg en Ronteltap.


Screenshot van website

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirkx

Een publicatie door W. Wamsteker-Dirkx met gegevens over oa. de families Dirckx, Dirrix, Dirkx, Braspenning, Tijs, Beljaars, Bos, Dirckx Dirix, De Bakker en Deckers.


Screenshot van website

Stamboom Dirkx - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-dirkx

Een publicatie door Diane Dirkx met gegevens over oa. de families Dirckx, Dirkx, Dirks, Roelants, Glijn, Burgmans, Musters, De Moor, Kloosterman en Paardekam.


Screenshot van website



Genealogie nieuws