stamboomgids

Familienamen » D

Websites 491 - 500 van 646:

Stamboom Dué - www.genealogieonline.nl/stamboom_due

Gegevens over oa. de families Dué, Kloet, Kunze, Van den Berg, Vintges, Schröder, Bucher, Pruckmüller, Leer en Gerritsen.


Screenshot van website

Stamboom Duijnhouwer - www.genealogieonline.nl/stamboom-duijnhouwer

Een publicatie door M.D.A. Duijnhouwer met gegevens over oa. de families Duijnhouwer, Geuze, Duinhouwer, Schot, Hartog, Blaas, Larooij, Lankester, Jansens en Kievit.


Screenshot van website

Stamboom Duinmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-duinmeijer

Een publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over oa. de families Duijnmaijer, Duijnmeijer, Sijmonsz Duijnmaijer, Cornelisz Duijnmaijer, Thijmonsz, Tijmons, Sijmonsdr Duijnmaijer, Cornelis Duinmayer en Cornelis Duinmayer.


Screenshot van website

Stamboom Duitemeijer/Jonkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-duitemeijer-jonkman

Een publicatie door Rob Duitemeijer met gegevens over oa. de families Van IJken, Jonkman, Van Raalte, Duitemeijer, Den Hollander, Muijsson, Minderhoud, Weerheim, Sch.


Screenshot van website

Stamboom Duits - www.genealogieonline.nl/stamboom-duits

Een publicatie door Gerard Derksen met gegevens over oa. de families Duits, Könning, Kluutman, Derksen, Heuvelse, Wessel,Vos en Arm.


Screenshot van website

Stamboom Duivenvoorde - www.genealogieonline.nl/stamboom-duivenvoorde

Een genealogische publicatie door Jessica Baarda-Duivenvoorde met gegevens over onder andere de families Duivenvoorde, Vlieland, Schaap, Van den Bosch, Van der Hans, 's Gravemade, Jak, Van Hogewoning en Van Wassenaar.


Screenshot van website

Stamboom Duivesteijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-duivesteijn

Een genealogische publicatie door Henk Duivesteijn met gegevens over onder andere de families Van Smaalen, Storm, Admiraal, Van Staveren, Timmers, Hogesteeger, Troost, Jansen en Klaverkamp.


Screenshot van website

Stamboom Duker - www.genealogieonline.nl/stamboom-duker

Een publicatie door Ton Duker met gegevens over oa. de families Duker, Stüte, Van der Horst, Düker, Bosma, Been, Rüter, Niemeijer, Döppenbecker en Nagel.


Screenshot van website

Stamboom Dullemen - www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen

Een publicatie door Ton Deunhouwer met gegevens over oa. de families Moeliker, Van Brederode, Moelker, Van Dulmen, Visser, Van Rijswijk, Gravendeel, Dullemond, Zwankhuizen en De Zeeuw.


Screenshot van website

Stamboom Dumas - Java - Nederlands-Indië - www.genealogieonline.nl/stamboom-dumas

Een genealogische publicatie door Rob Dumas met gegevens over onder andere de families Battiau, Dumas, Hulscher, Castelain, Tetaert, Landrie, Versmessen, Westerman en Vuist.


Screenshot van website



Genealogie nieuws