stamboomgids

Familienamen » G

Websites 351 - 360 van 597:

Stamboom Geerts, Drents in hart en nieren - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-geerts

Een publicatie door Lucas A. Ocken met gegevens over oa. de families Geerts, Santing, Brouwer, Eising, Nijmeijer, Lunenborg, Koers, Lunenberg, Hendriks en Derks.


Screenshot van website

Stamboom Geertsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-geertsema

Een publicatie door E., Geertsema met gegevens over oa. de families Lanting, Geertsema, Vos, Jans, Joesten, Bouman, Timmer, Ottens, Homan en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Geiger - www.genealogieonline.nl/stamboom-geiger

Een publicatie door Thomas George Geiger met gegevens over oa. de families Geiger, Pot, Böhringer, Schmidt, Boehringer, Poth, Daudt, Gerritsen, Goslings en Nispel.


Screenshot van website

Stamboom Gelderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman

Een publicatie door Elly Gelderman met gegevens over oa. de families Vos, Kroos, Krooss, Gelderman, Ten Cate, Van Nol, Fleming, Hultermans, Mulder en Hagedorn.


Screenshot van website

Stamboom Geling - www.genealogieonline.nl/stamboom-geling

Een genealogische publicatie door H. Lubberman met gegevens over onder andere de families Geling, Steenhuis, Boerland, Lubberman, Wortelboer, Feijen, Drenth, Vroom en Bodewes.


Screenshot van website

Stamboom Geljon - www.genealogieonline.nl/stamboom-geljon

Een publicatie door P. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Geljon, Joosse, De Jonge, Roose, Van den Driest, Schout, Matthijssen, Maas, Van der Weel en Fijma.


Screenshot van website

Stamboom Geloof-Kouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-geloof-kouters

Een publicatie door C. M. Suijkerbuijk met gegevens over oa. de families Vermunt, Dam, Van Geloof, Timmermans, Kouters, Veraert, Verhulst, De Jonge, Van Vlimmeren en Van Steen.


Screenshot van website

Stamboom Georg - www.genealogieonline.nl/stamboom-georg

Een publicatie door Gerrit Jan Georg met gegevens over oa. de families Kiel, Georg, Koning, Coller, Mulder, Kalsbeek, Kollé, Timmer, Molema en Verlinden.


Screenshot van website

Stamboom Gerards-Groothuis-Hilmer-Loedeman-De Paauw - sites.google.com/site/genealogiehansgerards/home

Stamboomonderzoek door Hans Gerards naar de families Gerards, Groothuis, Hilmer, Loedeman en De Paauw.


Screenshot van website

Stamboom Gerits-Meijers en Weijers-Collong - www.genealogieonline.nl/stamboom-gerits-meijers-weijers-collong

Een publicatie door Bert Gerits met gegevens over oa. de families Meijers, Weijers, Wijers, Gerards, Gerits, Gerets, Haan, Wassen, Beckers en Persoon.


Screenshot van website



Genealogie nieuws