stamboomgids

Familienamen » G

Websites 361 - 370 van 568:

Stamboom Gielissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielissen

Een publicatie door J. van Rijn met gegevens over oa. de families Vree, Jacobs, Boorsma, Osinga, Van der Velden, Folmer, Smaling, Harkes, De Rooij en Everaars.


Screenshot van website

Stamboom Gierman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gierman

Een publicatie door Rik Gierman met gegevens over oa. de families Gierman, Spijker, Steffen, Schoolderman, Grave, Lamberts, Kip, Wolbert, Rondeel en Bargerink.


Screenshot van website

Stamboom Giesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesen

Een publicatie door Wilma Giesen met gegevens over oa. de families Giesen, Van Aken, Besselink, Hummelink, Martens, Berendsen, Konink, Venderbosch, Veldkamp en Rabelink.


Screenshot van website

Stamboom Giesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesen

Een publicatie door Wilma Giesen met gegevens over oa. de families Giesen, Van Aken, Besselink, Hummelink, Martens, Berendsen, Konink, Venderbosch, Veldkamp en Rabelink.


Screenshot van website

Stamboom Giesenberg/Giessenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesenberg-giessenburg

Een publicatie door M. Giessenburg met gegevens over oa. de families Giesenberg, Giessenburg, Putters, Meisner, Kroese, Pirottin, Andries, Magdalena, Leisen en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar

Een publicatie door S. Giezenaar met gegevens over oa. de families Peters, Giezenaar, Van Maris, Gommans, Wevers, Gielen, Janssen, Derksen, Dieteren en Wolsink.


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar-Wevers - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar-wevers

Een publicatie door Sjaak Giezenaar met gegevens over oa. de families Gommans, Peters, Giezenaar, Van Maris, Wevers, Gielen, Janssen, Dieteren, Derksen en Wolsink.


Screenshot van website

Stamboom Giezenberg Indische tak - www.myheritage.nl/site-family-tree-51925251/giezenberg

Nakomelingen van Johannes Giezenberg in kaart gebracht


Screenshot van website

Stamboom Gijsberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijsberts

Een publicatie door G. Gysberts met gegevens over oa. de families Gijsberts, Kol, Koll, Scheepers, Ewijk, Dekker, Litsenburg, Ketelaars, Aanraad en Kleisen.


Screenshot van website

Stamboom Gijse - www.genealogieonline.nl/stamboom-gijse

Een publicatie door Jan van den Baard met gegevens over oa. de families Gijse, Van Tussenbroek, Van Riemsdijk, Thoomes, Van Rosmalen, Giessen, Ton, , en .


Screenshot van website



Genealogie nieuws