stamboomgids

Familienamen » G

Websites 361 - 370 van 567:

Stamboom Ghijselinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-ghijselinck

Een publicatie door Bernard Ghijselinck met gegevens over oa. de families Ghijselinck, De Vuyst, Remue en Baudoncq.


Screenshot van website

Stamboom Gielen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielen

Een genealogische publicatie door Jack Gielen met gegevens over oa. de families Neessen, Neesen, Dye Haeghe, Verhaegh, Tymmermann, Claessen, Verhaegh Tymmermann, Loon en Loon.


Screenshot van website

Stamboom Gielesen, Koele ( van Ommen ), Israel en Van Westenbrugge - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielesen

Een genealogische publicatie door Sjaak Gielesen met gegevens over onder andere de families Koele, Gielesen, Van Ommen, Gielen, Gerrits, Geelen, Israel, Van Westenbrugge en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Gielissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielissen

Een publicatie door J. van Rijn met gegevens over oa. de families Vree, Jacobs, Boorsma, Osinga, Van der Velden, Folmer, Smaling, Harkes, De Rooij en Everaars.


Screenshot van website

Stamboom Gierman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gierman

Een publicatie door Rik Gierman met gegevens over oa. de families Gierman, Spijker, Steffen, Schoolderman, Grave, Lamberts, Kip, Wolbert, Rondeel en Bargerink.


Screenshot van website

Stamboom Giesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesen

Een publicatie door Wilma Giesen met gegevens over oa. de families Giesen, Van Aken, Besselink, Hummelink, Martens, Berendsen, Konink, Venderbosch, Veldkamp en Rabelink.


Screenshot van website

Stamboom Giesen - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesen

Een publicatie door Wilma Giesen met gegevens over oa. de families Giesen, Van Aken, Besselink, Hummelink, Martens, Berendsen, Konink, Venderbosch, Veldkamp en Rabelink.


Screenshot van website

Stamboom Giesenberg/Giessenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-giesenberg-giessenburg

Een publicatie door M. Giessenburg met gegevens over oa. de families Giesenberg, Giessenburg, Putters, Meisner, Kroese, Pirottin, Andries, Magdalena, Leisen en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar

Een publicatie door S. Giezenaar met gegevens over oa. de families Peters, Giezenaar, Van Maris, Gommans, Wevers, Gielen, Janssen, Derksen, Dieteren en Wolsink.


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar-Wevers - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar-wevers

Een publicatie door Sjaak Giezenaar met gegevens over oa. de families Gommans, Peters, Giezenaar, Van Maris, Wevers, Gielen, Janssen, Dieteren, Derksen en Wolsink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws