stamboomgids

Familienamen » G

Websites 361 - 370 van 624:

Stamboom Geers Vermeulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-geers-vermeulen

Een genealogische publicatie door Line Geers met gegevens over onder andere de families Heffinck, Cornelis, Vanhoutte, Van Hove, Vermeulen, Geers, Van Moerbeke, Devogelaere en Craets.


Screenshot van website

Stamboom Geerts - www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts

Een publicatie door L.C. Geerts met gegevens over oa. de families Geerts, Beken, Hollanders, Verhuijsen, Geertsen, Sibs, De Waal, Huijbrechts, Noorden en Resemans.


Screenshot van website

Stamboom Geerts - www.genealogieonline.nl/stamboom_geerts

Een genealogische publicatie door Joshua Geerts met gegevens over onder andere de families Geerts, Dewitte, Van der Linden, Engels, Crauwels, Peeters, Bakelmans, Dirckx en Loverie.


Screenshot van website

Stamboom Geerts - www.genealogieonline.nl/geerts-stamboom

Een genealogische publicatie door Lennard Jan Geerts met gegevens over onder andere de families Lute, Engeringh, Borst, Zonneveld, Betz, Vollers, Bakkum, Vogelaar en Gaarthuis.


Screenshot van website

Stamboom Geerts Gries Striekwold - www.genealogieonline.nl/stamboom-geerts-gries-striekwold

Een genealogische publicatie door Jan Geerts met gegevens over onder andere de families Geerts, Liebrand, Jansen, Kok, Peters, Aalders, Van Halteren, Brugman en Van Hal.


Screenshot van website

Stamboom Geerts, Drents in hart en nieren - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-geerts

Een publicatie door Lucas A. Ocken met gegevens over oa. de families Geerts, Santing, Brouwer, Eising, Nijmeijer, Lunenborg, Koers, Lunenberg, Hendriks en Derks.


Screenshot van website

Stamboom Geertsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-geertsema

Een publicatie door E., Geertsema met gegevens over oa. de families Lanting, Geertsema, Vos, Jans, Joesten, Bouman, Timmer, Ottens, Homan en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Geiger - www.genealogieonline.nl/stamboom-geiger

Een publicatie door Thomas George Geiger met gegevens over oa. de families Geiger, Pot, Böhringer, Schmidt, Boehringer, Poth, Daudt, Gerritsen, Goslings en Nispel.


Screenshot van website

Stamboom Gelderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman

Een publicatie door Elly Gelderman met gegevens over oa. de families Vos, Kroos, Krooss, Gelderman, Ten Cate, Van Nol, Fleming, Hultermans, Mulder en Hagedorn.


Screenshot van website

Stamboom Geling - www.genealogieonline.nl/stamboom-geling

Een genealogische publicatie door H. Lubberman met gegevens over onder andere de families Geling, Steenhuis, Boerland, Lubberman, Wortelboer, Feijen, Drenth, Vroom en Bodewes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws