stamboomgids

Familienamen » G

Websites 391 - 400 van 624:

Stamboom Geurts - Brecheisen - van Veldhuizen - Koning - www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts-brecheisen

Een publicatie door Rob Geurts met gegevens over oa. de families Geurts, Hardeman, Koning, Pater, Van Grootheest, Willems, Speekenbrink, Janssen, Veldhuisen en Van Veldhuizen.


Screenshot van website

Stamboom Geurts x Van der Horst - www.genealogieonline.nl/stamboom-geurts-van-der-horst

Een publicatie door mirjam van rooijen met gegevens over oa. de families Van der Horst, Geurts, Wammes, Ernou, Janssen, Van Galen, Deumers, Wambus, Hol en Ooms.


Screenshot van website

Stamboom Geus - www.genealogieonline.nl/stamboom-geus

Een publicatie door Myriam Geus met gegevens over oa. de families Geus, Bouwens, Becking, Smit, Baas, Ten Dam, Dogger, Griek, en .


Screenshot van website

Stamboom Geys - www.genealogieonline.nl/stamboom-geys

Een publicatie door Monique Geys met gegevens over oa. de families Storm, Ben Sedrine, M'hiri, Geys, Amemi, Storm Van Leeuwen, Hogenraad, Van Landeghem, Jacobus en Van der Heide.


Screenshot van website

Stamboom GHEWY (GHEWIJ) - www.genealogieonline.nl/stamboom-gehwij

Een genealogische publicatie door Christian GHEWIJ met gegevens over onder andere de families GHEWY, GHEWIJ, SIMON, GHEWY (IJ), CORNELIS, STEENBRUGGE, HUYGHE, MUS en DENIJS.


Screenshot van website

Stamboom Ghijselinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-ghijselinck

Een publicatie door Bernard Ghijselinck met gegevens over oa. de families Ghijselinck, De Vuyst, Remue en Baudoncq.


Screenshot van website

Stamboom Gielen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielen

Een genealogische publicatie door Jack Gielen met gegevens over oa. de families Neessen, Neesen, Dye Haeghe, Verhaegh, Tymmermann, Claessen, Verhaegh Tymmermann, Loon en Loon.


Screenshot van website

Stamboom Gielesen, Koele ( van Ommen ), Israel en Van Westenbrugge - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielesen

Een genealogische publicatie door Sjaak Gielesen met gegevens over onder andere de families Koele, Gielesen, Van Ommen, Gielen, Gerrits, Geelen, Israel, Van Westenbrugge en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Gielissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielissen

Een publicatie door J. van Rijn met gegevens over oa. de families Vree, Jacobs, Boorsma, Osinga, Van der Velden, Folmer, Smaling, Harkes, De Rooij en Everaars.


Screenshot van website

Stamboom Gierman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gierman

Een publicatie door Rik Gierman met gegevens over oa. de families Gierman, Spijker, Steffen, Schoolderman, Grave, Lamberts, Kip, Wolbert, Rondeel en Bargerink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws