stamboomgids

Familienamen » G

Websites 391 - 400 van 564:

Stamboom Goedhart en Manni - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedhart-en-manni

Een publicatie door E. Crone-Kraaijeveld met gegevens over oa. de families Kraaijeveld, Goedhart en Manni.

Screenshot van website

Stamboom Goedknegt - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedknegt

Een publicatie door Ruud Goedknegt met gegevens over oa. de families Goedknegt, Sombroek, Paardekooper, Van Moorsel, Goossens, Hansates, Teule, Schenkers, Moens en Coorkamp.

Screenshot van website

Stamboom Goedvree Tennekes Bannink Willink - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedvree

Een publicatie door Ankie Goedvree met gegevens over oa. de families Goedvree, Bannink, Tennekes, Willink, Dooijeweerd, Hoeve, De Vries, Van Dasselaar, Willinck en Treuren.

Screenshot van website

Stamboom Goeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-goeree

Een publicatie door Dave en Heleen Rompelman met gegevens over oa. de families Meijer, Rompelman, Alkema, Wouda, Dost, Poppinga, Ter Borch, Ter Walslage, Vos en Hendriks.

Screenshot van website

Stamboom Goes - www.genealogieonline.nl/stamboom-goes

Een publicatie door Cees Goes met gegevens over oa. de families Goes, Van Schaik, Van Dijk, Van Rooijen, Peek, Van Rossum, Van der Linden, Van den Brink, Van Oostwaard en De Jong.

Screenshot van website

Stamboom Goffin - www.genealogieonline.nl/stamboom-goffin

Een publicatie door Goffin met gegevens over oa. de families Goffin, Schmidt, Heinrichs, Van Reijn, Krautscheid, Theunissen, Bemberg, Nitschke, Daemen en Peters.

Screenshot van website

Stamboom Goir/Van Gansewinckel - www.genealogieonline.nl/stamboom-goir-van-gansewinckel

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Van Hoof, Vervoort, Van Neckendonck, Van Gansewinckel, Van de Goor, Eskens, Coninghs, Van Valen, Van Vale en Konincks.

Screenshot van website

Stamboom Gollin - www.genealogieonline.nl/stamboom-gollin

Een publicatie door John Gollin met gegevens over oa. de families Gollin, Gollen, Elbestein, Spruit, Van den Brande, Swart, Simonus, Hilleveld, en .

Screenshot van website

Stamboom Gomersbach Bouwman - www.genealogieonline.nl/stamboom-gomersbach-bouwman

Een publicatie door Gomersbach met gegevens over oa. de families Bouwman, Gomersbach, Wijnekus, Viskil, Westhof, Van Schoonenveld, Admiraal, Horst, Zilver en Zijl.

Screenshot van website

Stamboom Gomersbach en Nijhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-gomersbach-en-nijhoff

Een publicatie door Marc Nijhoff met gegevens over oa. de families Gomersbach, Nijhoff, Roelofsen, Wouda, Korthof, Van Hilten, Overdijkink, Vogelzang, Deurhof en Van Rosendaal.

Screenshot van website



Genealogie nieuws