stamboomgids

Familienamen » G

Websites 401 - 410 van 591:

Stamboom Goed Volk - www.genealogieonline.nl/stamboom-goed-volk

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Tokkie, Goedvolk, Tukkie, Goetvolk, Davidson, Spijer, Goetvolck, Speyer, Stokvis en Van der Bijl.


Screenshot van website

Stamboom Goedegebuure - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedegebuure

Een publicatie door Joop Goedegebuure met gegevens over oa. de families Goedegebuure, Heijboer, Quist, Moerland, Van Dijke, Vroegop, Dekker, Scherpenisse, Geluk en Rijnberg.


Screenshot van website

Stamboom Goedemondt - www.goedemondt.nl

Ca. 1400 afstammelingen van Balduinus Goedemondt, geb. ca 1630, Antwerpen. Meeste families uit Belgi?n NL;ook enkele uit Australi?n Canada. Aanvullingen zijn welkom: f.goedemondt@chello.nl


Screenshot van website

Stamboom Goedhart - www.genealogieonline.nl/stamboom_goedhart

Goedhart, Kuijsten, Rijken, Treffers, Van Selst, Versteeg, De Jong, Roelofs, Van der Schans en Van Zelst


Screenshot van website

Stamboom Goedhart en Manni - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedhart-en-manni

Een publicatie door E. Crone-Kraaijeveld met gegevens over oa. de families Kraaijeveld, Goedhart en Manni.


Screenshot van website

Stamboom Goedknegt - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedknegt

Een publicatie door Ruud Goedknegt met gegevens over oa. de families Goedknegt, Sombroek, Paardekooper, Van Moorsel, Goossens, Hansates, Teule, Schenkers, Moens en Coorkamp.


Screenshot van website

Stamboom Goedvree Tennekes Bannink Willink - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedvree

Een publicatie door Ankie Goedvree met gegevens over oa. de families Goedvree, Bannink, Tennekes, Willink, Dooijeweerd, Hoeve, De Vries, Van Dasselaar, Willinck en Treuren.


Screenshot van website

Stamboom Goeijenbier - www.genealogieonline.nl/stamboom-goeijenbier

Een genealogische publicatie door Jan Goeijenbier met gegevens over onder andere de families Goeijenbier, Gutbier, Goedbier, Van Paassen, Van Kester, Van der Knaap, Brouwer, Goebier en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Stamboom Goeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-goeree

Een publicatie door Dave en Heleen Rompelman met gegevens over oa. de families Meijer, Rompelman, Alkema, Wouda, Dost, Poppinga, Ter Borch, Ter Walslage, Vos en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Goes - www.genealogieonline.nl/stamboom-goes

Een publicatie door Cees Goes met gegevens over oa. de families Goes, Van Schaik, Van Dijk, Van Rooijen, Peek, Van Rossum, Van der Linden, Van den Brink, Van Oostwaard en De Jong.


Screenshot van website



Genealogie nieuws