stamboomgids

Familienamen » G

Websites 431 - 440 van 565:

Stamboom Greevink - www.genealogieonline.nl/stamboom-greevink

Een publicatie door Thon Greevink met gegevens over oa. de families Greevink, Grevink, Meeng, Patiwael, Grevinck, Boelen, Kies, Van Goch, Klein en Westerink.

Screenshot van website

Stamboom Greter - www.genealogieonline.nl/stamboom-greter

Een publicatie door L. Greter met gegevens over oa. de families Graeter, Greter, Grether, -, Gretter, Greiter, Grater, Graeter, Gretter en Gräter.

Screenshot van website

Stamboom Greveling - www.genealogieonline.nl/stamboom-greveling

Een publicatie door P.Greveling met gegevens over oa. de families Klaas Greveling, Jan Greveling, Gerrit Bakker, Jan Nieuwenhof, Berend Greveling, Jan Beerends, Judith Pothoff, Steven Greveling, Hermanus Hendrikus Stefanes Bruning en Jan Berents Greveling

Screenshot van website

Stamboom Grevinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-grevinga

Een publicatie door H. Grevinga met gegevens over oa. de families Mengerink, Swaters, Grevinga, Bakker, Westerveld, Uiterwaal, Morriën, Van Dijken, Kuiper en Brugman.

Screenshot van website

Stamboom Grietens-Mertens - www.genealogieonline.nl/stamboom-grietens-mertens

Een genealogische publicatie door Jan Grietens met gegevens over onder andere de families Boven, Van Roy, Van Hamme, Wouters, Van Bourgondië, Huysmans, Peeters, Laenen en Van Savoye.

Screenshot van website

Stamboom Griffioen - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen

Een publicatie door Ebtisem Griffioen met gegevens over oa. de families Griffioen, Stork, Meyer, Ruijtenschild, Van der Laan, , .

Screenshot van website

Stamboom Griffioen Koster Hutters Smit Tolman v.d.Kooij Heijkoop Friese Adel - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen-koster

Een publicatie door J. Koster met gegevens over oa. de families Griffioen, Van Aylva, Heijkoop, Van Burmania, Van Harinxma, Van Roorda, Van Galama, Van Hoytema, Van Hettinga en Ndr.

Screenshot van website

Stamboom Grifhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-grifhorst

Een publicatie door Martyn Grifhorst met gegevens over oa. de families Greefhorst, Grifhorst, Van den Ham, Essenstam, Van Kessel, Scheltinga, Voorn, De Boer, Zins en Stokman.

Screenshot van website

Stamboom Grim(m) - www.genealogieonline.nl/stamboom-grim

Een publicatie door N.J. Van Oeveren met gegevens over oa. de families Grimm, Grim, Oeveren Van, Kroon, Mom, Birn, Noordaa van Der, Schotten, Ven van De en Kist.

Screenshot van website

Stamboom Grimmerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-grimmerink

Een publicatie door G.W. Grimmerink met gegevens over oa. de families Grimmerink, Malda, Heerema, Veurink, en Jongeling.

Screenshot van website



Genealogie nieuws