stamboomgids

Familienamen » G

Websites 451 - 460 van 593:

Stamboom Greveling - www.genealogieonline.nl/stamboom-greveling

Een publicatie door P.Greveling met gegevens over oa. de families Klaas Greveling, Jan Greveling, Gerrit Bakker, Jan Nieuwenhof, Berend Greveling, Jan Beerends, Judith Pothoff, Steven Greveling, Hermanus Hendrikus Stefanes Bruning en Jan Berents Greveling


Screenshot van website

Stamboom Grevinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-grevinga

Een publicatie door H. Grevinga met gegevens over oa. de families Mengerink, Swaters, Grevinga, Bakker, Westerveld, Uiterwaal, Morriën, Van Dijken, Kuiper en Brugman.


Screenshot van website

Stamboom Griemelink (Grijmelink) - www.genealogieonline.nl/stamboom-griemelink-grijmelink

Een genealogische publicatie door Ed met gegevens over onder andere de families Griemelink, Grijmelink, Hesselink, Groot Obbink, Scholten, Bannink, Groot Obbink (Ubbink), Wibberts (Webbers) en Schukkink.


Screenshot van website

Stamboom Griët en Nicolaas Ponder - www.genealogieonline.nl/stamboom-griet-en-nicolaas-ponder

Een genealogische publicatie door Robert Griët met gegevens over onder andere de families Gri?t, Ponder, Nicolaas Ponder, Berendhuysen, Griez, Michel, Lans, Weber en Jacquard.


Screenshot van website

Stamboom Grietens-Mertens - www.genealogieonline.nl/stamboom-grietens-mertens

Een genealogische publicatie door Jan Grietens betreffende de voorouders van zijn kinderen met Griet Mertens. Het betreft in de eerste plaats de families Grietens uit Meerhout, Debecker uit Herentals en de families Mertens en Van de Wouwer uit Lier. (Provincie Antwerpen België)


Screenshot van website

Stamboom Griffioen - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen

Een publicatie door Ebtisem Griffioen met gegevens over oa. de families Griffioen, Stork, Meyer, Ruijtenschild, Van der Laan, , .


Screenshot van website

Stamboom Griffioen Koster Hutters Smit Tolman v.d.Kooij Heijkoop Friese Adel - www.genealogieonline.nl/stamboom-griffioen-koster

Een publicatie door J. Koster met gegevens over oa. de families Griffioen, Van Aylva, Heijkoop, Van Burmania, Van Harinxma, Van Roorda, Van Galama, Van Hoytema, Van Hettinga en Ndr.


Screenshot van website

Stamboom Grifhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-grifhorst

Een publicatie door Martyn Grifhorst met gegevens over oa. de families Greefhorst, Grifhorst, Van den Ham, Essenstam, Van Kessel, Scheltinga, Voorn, De Boer, Zins en Stokman.


Screenshot van website

Stamboom Grim(m) - www.genealogieonline.nl/stamboom-grim

Een publicatie door N.J. Van Oeveren met gegevens over oa. de families Grimm, Grim, Oeveren Van, Kroon, Mom, Birn, Noordaa van Der, Schotten, Ven van De en Kist.


Screenshot van website

Stamboom Grimmerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-grimmerink

Een publicatie door G.W. Grimmerink met gegevens over oa. de families Grimmerink, Malda, Heerema, Veurink, en Jongeling.


Screenshot van website



Genealogie nieuws